eski sevgilim çıplak fotoğraflarımı yaymakla tehtid ediyor

adadaadadda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2023
5
34
18
Arkadaşlar eski sevgilim çıplak fotoraflarımı yaymak la tehtid ediyo ne yapmalıyım bilmiyorum lütfn yardım edin

Arkadaşlar eski sevgilim çıplak fotoraflarımı yaymak la tehtid ediyo ne yapmalıyım bilmiyorum lütfn yardım edin
Ciddi misin ya hemen yay , yayınca da haber ver olur mu zaten paraya çok ihtiyacım var hemen sana dava açayım da biraz enayi parası yiyim de
Nasıl r yaptığını gör
Korktuğunu belli ettiğin an tepene biner daha ömür billah kurtulamazsın

Kesinlikle karakola sikayet et hic bir halt yiyemez bir arkadaşımın basina geldi şikayetci oldu karsi taraf yalvarmaktan öldü bunun cezasi var baya da ciddi birsey diye biliyorum kişisel verileri yayma sucuydu sanırım tehtit de var zaten

Hemen savcılığa git. Tehdit, şantaj çok büyük suçtur. Şantaja boyun eğmenin sonu gelmez. X yap silerim der, yapınca 3x yap silerime döner ve asla silmez.

Şikayetçi olacaksınız yapacağınız başka bir şey yok.
O kişiyle yarın savcılığa gidiyorum deyip muhatap olmayı kesin ve savcılığa gidin.

Sakın korkma, korktuğunuda belli etme. Baktın ısrarcı tamam ben savcılığa gidiyorum orada anlatırsın derdini de geç. Sıkar biraz yayması. Sonra hakimin savcının karşısında az ağlamıyorlar bu tür salaklar

Sakın korkma, korktuğunuda belli etme. Baktın ısrarcı tamam ben savcılığa gidiyorum orada anlatırsın derdini de geç. Sıkar biraz yayması. Sonra hakimin savcının karşısında az ağlamıyorlar bu tür salaklar
Yaydı bile yarın savcılıga gidicem yasım reşit değil

Yaydı bile yarın savcılıga gidicem yasım reşit değil
Tamam sakin ol, istersen şimdi annenle falan gidip şikayetçi ol. Sen rezil olmadın o ahlaksız. Sevgilinle özel anını paylaşabilirsin gayet normal bir durum sen kendini suçlu hissetme

X