eski sevgilim çıplak fotoğraflarımı yaymakla tehtid ediyor

Şikayet edersen telefonuna el konulur. Ha yayarsa da davaya gider. Yayinladıklarını silerler, üstüne de, avukat tutup tazminat açsan.
Yo benimkine koyulmadı, savcı benden istedi mesajları okudu sadece.

Cocuk twdavisi goruyorum cok stresli bir donemin icindeyim ben buyuk konusmuyorum konuyu farkli yerlere cekmeyin lutfen ve sakin evlatla vurmaya calismayin ..
Maşallah sizin gibilerin hep açıklaması aynı. Tedavi görüyorum

Kıyaslarım veya kıyaslamam fikrimi söyledim buradaki aklı başında olan arkadaşlar bu genç arkadaşımıza daha yol gösterici mesajlar da atabilirdi. Belki başka genç kızlar da okuyor bu yorumları, size göre alakasız bana göre çok alakalı. Ben söyleyeyim sevgili genç arkadaşlarim sizinle cinsel birliktelik yaşamak isteyen adamlardan koşarak kaçın illa sevgiliniz olsun istiyor iseniz sizi siz olduğunuz için seven elinizi tutmaya kıyamayan adamlarla birlikte olun. Ben gençken bana kimse bunu söylemedi mesela kendimi değersiz ve çirkin hissederdim annem sanki evde kalacakmışız gibi davranırdı o yüzden ilgi gösteren ilk erkeğe koşarak gidebilme potansiyeline sahiptir ama Allah'tan ben böyle hatalar yapmadım
Yok benimle ilişki yaşamak istemiyorlar, ben istiyorum. İstemeyen olursa da yol veriyorum. Oldu mu

Belki de kalbin kötü diye Allah çocuk nasip etmiyordur
Biz de çok eleştirdik yerden yere vurduk ama çocuk bambaşka bir mevzu insanları yaralı yerinden daha çok vurmayın lütfen, kesinlikle haksız ve bahanesi tedavi görmek olamaz ama ben de tüp bebek tedavisiyle hamileyim gerçekten çok zor yıpratıcı bir süreç

Biz de çok eleştirdik yerden yere vurduk ama çocuk bambaşka bir mevzu insanları yaralı yerinden daha çok vurmayın lütfen, kesinlikle haksız ve bahanesi tedavi görmek olamaz ama ben de tüp bebek tedavisiyle hamileyim gerçekten çok zor yıpratıcı bir süreç
Kusura bakmayın ama bu konuda tavrım net. Herkes anne olmamalı. Böyle bir kuralda yok. Çocuğuna iyi eğitim verecek iyi yetiştirecek insanlar anne olsun. Duygusallığa gerek yok

Belki de kalbin kötü diye Allah çocuk nasip etmiyordur

E yok artık ama ! Bebeğini doğurup çöp konteynırına terkeden anne çok iyi bir insan olduğu için mi Allah ona çocuk nasip ediyor o zaman bu mantıkla pardon? T*cvzcü babanın neden kızı oluyor çok iyi bir baba olduğu için mi? Ne konuştuğunuzu bilin yaa gerçekten.

Sıkıysa yaysın. Boş laflar bunlar.
Sizi ürkütmek ve sindirmek için bunlar.
Gidip şikayetçi olun.
Size attığı tehdit mesajlarını delil olarak gösterin
Tabi trol degilseniz

X