Eski sevgiliyle aynı ortamda bulunmak zorunda olmak

merveicx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1.185
103
25
Geçen ay açtığım konu vardı. Bana çok değersiz hissettirdiği, saygısız davranışları vb. Sebeplerden ayrılmıştık. 1 ay oldu hiç bir şekilde iletişim olmadı. Zaten konuşup bitirmiştik tamamen. Bende toparlanmıştım artık yavaş yavaş unutuyordum. Dün okulda gördüm. Üniversitede aynı dersi alıyoruz. Göz göze gelip onu görünce çok kötü oldum. Her hafta görücem nasıl unutucam böyle görerek

Size saygısız ve değersiz hissettiren kişinin ardından acı çekmek, yas tutmak bana göre kişinin kendisine duyduğu öz değer ve öz saygı eksikliğidir.

Önce kendinize yolculuk yaparak oradaki boşluklarınızı doldurun. Kendinizi tanıyın ve tamamlayın.

Eğer bu şekilde devam ederseniz, bundan sonraki kişiler için de aynı olayları yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Size saygısız ve değersiz hissettiren kişinin ardından acı çekmek, yas tutmak bana göre kişinin kendisine duyduğu öz değer ve öz saygı eksikliğidir.

Önce kendinize yolculuk yaparak oradaki boşluklarınızı doldurun. Kendinizi tanıyın ve tamamlayın.

Eğer bu şekilde devam ederseniz, bundan sonraki kişiler için de aynı olayları yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.
acı çekip, yas tutmuyorum. İlk zamanlar kötüydüm evet ama toparladım mental olarak hayatıma devam ediyorum. Ama işte onu görünce de ister istemez duygularım canlanıyor. Unutma sürecim zorlaşıyor gördüğüm için sonuçta gözden Irak olan gönülden de uzak oluyor

Geçen ay açtığım konu vardı. Bana çok değersiz hissettirdiği, saygısız davranışları vb. Sebeplerden ayrılmıştık. 1 ay oldu hiç bir şekilde iletişim olmadı. Zaten konuşup bitirmiştik tamamen. Bende toparlanmıştım artık yavaş yavaş unutuyordum. Dün okulda gördüm. Üniversitede aynı dersi alıyoruz. Göz göze gelip onu görünce çok kötü oldum. Her hafta görücem nasıl unutucam böyle görerek
alışıyorsun sürekli olunca kendimden biliyorum o heyacan o kalp ağrısı kendısını boşluğa bırakıyor kayboluyor

Zamanla umrunuzda olmamaya başlar o zamanda dikkatinizi çekmez belki hatırınıza bile gelmez. Hafta da bir de çok sık değil zaten toplasan kaç hafta eder ki zaman da su gibi akıp gidiyor bi bakmışsın dersler bitmiş.

Zamanla umrunuzda olmamaya başlar o zamanda dikkatinizi çekmez belki hatırınıza bile gelmez. Hafta da bir de çok sık değil zaten toplasan kaç hafta eder ki zaman da su gibi akıp gidiyor bi bakmışsın dersler bitmiş.
Zaten mezun olacağız. İkimizin de artık yolları tamamen ayrılıyor bi kaç ay sonra

Allah başka dert vermesin :KK48: Unutursun, hayat kısa keyfine bak, ömrünü güzel yaşa daha neler neler gelecek hayatta karşına. Bunları düşününce geriye dönüp bakınca gülüp geçeceksin🌸

acı çekip, yas tutmuyorum. İlk zamanlar kötüydüm evet ama toparladım mental olarak hayatıma devam ediyorum. Ama işte onu görünce de ister istemez duygularım canlanıyor. Unutma sürecim zorlaşıyor gördüğüm için sonuçta gözden Irak olan gönülden de uzak oluyor
Bende yolumun üstünde görüyorum benzer bir konu açmıştım. Dikkatimi başka yere veriyorum önünden araçla geçerken. Yayan geçmem gerektiği zaman da başımı çevirip bakmıyorum. Böyle böyle kaniksayacagim yapacak başka bir şey yok..

Üniversitede yaza sevgili olarak girdiğim 7 aylık sevgilim, yaz bitip okul başlayınca başkasının nişanlısı olarak gelmişti okula beni aldattığı kızla nişanlanmıştı:)
Sınıflarımız hep yan yana karşı karşıya oldu, ortak arkadaşlarımız çok oldu, yeri geldi arkadaş ortamından aynı masaya da oturduk. Yani geçiyor gidiyor gördükçe zamanla alışıyorsun.

yahu açmasına gerek yok gözün gönlü açılır ,insanın kafası dağılır o bile yeter sen belki seni sevenleri yada hoşlananları görmedin hayatında o varken
Ben bu konularda biraz şanssızım. Ciddi ilişki kafasındaydım ama benle konuşanlar takılmak istiyor ben de istemediğim için bitiyor hep böyle oldu yani şimdiye kadar

X