Eski sevgiliyle aynı ortamda bulunmak zorunda olmak

Ya dış görünüş umrumda değil sevip değer versin yeter. Hiç sevilmedim işte o yüzden artık değer göreceğim ilişki istiyorum

Kendini sevip işine odaklanırsan, yerine görende sınırlarını belirlersen sevilirsin.

Ayrıca o çocuktan ayrılmasın diye düşünüyordum beni yanıltın tebrik ederim. Umarım bir daha iletişime geçip dönmezsin.

Ben bu konularda biraz şanssızım. Ciddi ilişki kafasındaydım ama benle konuşanlar takılmak istiyor ben de istemediğim için bitiyor hep böyle oldu yani şimdiye kadar
erkeklerin geneli yuzde 99.9 takılmak ister flörtleşmek bile senin kafanı meşgul eder yada hobi edin dil öğren mesela ama kafanı hep meşgul tut

Bu sevgiliyi bilmemde genel olarak duygu durumlarinizi bı guclendirseniz bı güncelleme yapsanız iyi olur.Sadece bunu görüp bu saygısız olan ex rahmetli için değil.Bundan sonrada böyle bir ilişkinin içine cekilmemek için kendiniz için değerli beyninizi yormamak için güzel kalbinizi yorup onun atışlarını düzenini bozmamak için duygulara gem vurmak onları hayatımda beni üzüyor sa ön plana almamak için.İliski niye yaşarız ? Mutlu olmak için.Noldu sizi üzdü saygısızlık yaptı siz kendi başınıza da bu hayatta ararsanız üzülecek çok şey bulursunuz yorulacak çok şey bulursunuz.Bunun için ona yada bir iliskiye ihtiyacınız yok.Bunlari bi özümserseniz zaten nasıl unutacağım sorusu direkt etkisini kaybeder fiş çekilir işlem tamam

Kendini sevip işine odaklanırsan, yerine görende sınırlarını belirlersen sevilirsin.

Ayrıca o çocuktan ayrılmasın diye düşünüyordum beni yanıltın tebrik ederim. Umarım bir daha iletişime geçip dönmezsin.
yok ben bitirdim kafamda. Ama duygum bitmedi yalan değil. Ki o da çok erken zamanla azalıp bitecek. Dönme niyetim yok, karşılıklı olarak bitirdik. Sadece dediğim gibi kafada bitirdim ama aynı ortamda bulunmak da ister istemez geriyor beni buna da alışıcam sanırım ilk defa yaşadığım bi durum

erkeklerin geneli yuzde 99.9 takılmak ister flörtleşmek bile senin kafanı meşgul eder yada hobi edin dil öğren mesela ama kafanı hep meşgul tut
Tamamen duygularım bitmeden zaten başkasıyla ilişkiye başlamam. Kendime odaklandım bu süreçte. İyice hissizleşince belki hayatıma yeni birini alırım

Geçen ay açtığım konu vardı. Bana çok değersiz hissettirdiği, saygısız davranışları vb. Sebeplerden ayrılmıştık. 1 ay oldu hiç bir şekilde iletişim olmadı. Zaten konuşup bitirmiştik tamamen. Bende toparlanmıştım artık yavaş yavaş unutuyordum. Dün okulda gördüm. Üniversitede aynı dersi alıyoruz. Göz göze gelip onu görünce çok kötü oldum. Her hafta görücem nasıl unutucam böyle görerek

Ah merve ahhh. Ne olacak senin bu halin?

Çocuğun boynuna mı atladım dedim. Kim ayrılsa tekrar karşılaşsa kötü hisseder. Sonuçta daha çok yeni ve benim duygularımda çok yoğundu.

Mervecigim senin bu gune kadar duygularinin yogun olmadigi kimse yoktu ki. Ayrica sen her ayrildigin sevgiline karsi boylesin. Bu ilk degil ve son olmayacak. Simdiye kadar butun sevgililerini topla, birbirleriyle carp tek kisi etmez ama sen bu bes para etmez adamlari kafana takiyorsun.

Mervecigim senin bu gune kadar duygularinin yogun olmadigi kimse yoktu ki. Ayrica sen her ayrildigin sevgiline karsi boylesin. Bu ilk degil ve son olmayacak. Simdiye kadar butun sevgililerini topla, birbirleriyle carp tek kisi etmez ama sen bu bes para etmez adamlari kafana takiyorsun.
Zaten onun hayatında başkası vardır şu an boşta kalmaz o. Ama yine de görmek zorluyor

Asansör bekliyordu benim geldiğimi görünce içeri girdi ben gittikten sonra geldi. Beni görünce uzaklaşıyor niye böyle yapıyor

komiksiniz :rolleyes:
bazı konular çok dramatik ben artık yaşlandım diye mi bilmiyorum. konu sahibi
ayrılmışsın işte gözgöze gelsen ne. bak çevrene başka bi dünya insan var.
ahhahahahha valla ya bu kadar drama fazla erkek dolu her yer ne yakışıklılar var önüne bak dimi ama :d

Tamam da yani kalkıp asansör beklerken beni görüp gitmesi ben olsam o yok bekleyip giderdim
niye beklesin canım ayrılmışsınız o sensin, adam beklememiş bende beklemem ayrıldığım bir insanı siz yaparsınız diye herkes aynısını yapacak diye bir kaide yok ki

niye beklesin canım ayrılmışsınız o sensin, adam beklememiş bende beklemem ayrıldığım bir insanı siz yaparsınız diye herkes aynısını yapacak diye bir kaide yok ki
Yani demek istediğim sıradan biri gibi davranıyorum onu görünce ama o beni görünce yönünü değiştiriyor

X