Kekler - Pastalar Eti Puf Pastası (Resimli)

Ayyy Libos'um bu neeee.alkisalkisalkisAgzimin sulari akti.Tamda ben
diyetteyken bunu görmem hic iyi olmadi. :çok üzgünüm:simdi bu
resmen diyet bozma sebebi.esim zaten eti puf hastasi.Dur ben bunu
hafta sonu ona yapayim.Ne yapalim bir günlük de izin verelim kendimize.:dance:
Ama o kadar hafif ki kuşum,sen bir parça alırsın gerisini bıdıklar la abimiz halleder zatenkaydirigubbakcemile3
he valla bu libiyi kaynar kazana atmak lazimhihoyyyt sonrada jelatinlerini cikarmak lazim boog -tatlicadiarzu-ne diyorum lan ben kendimi kaybettim pastanin askina :asigim:
zuhahahahah gülmekten karnına kramplar giren Liby smiley:roflol:
kıssasa kısas demek..at gülüm kaynamam senin elinden olsun-tatlicadiarzu-

anammmmmmm süper görünüyooooo cokacimcoook ama ben diyetteyim yaaaaaaaaaaa senağlamasenağlama
Allahım Allahım kızlar siz cümleten diyete mi girdiniz:1shok:
ya da istatistik yaparsam sonuç şu:diyette olan arkadaşlar daha çok acıkıp buraya dalıyorlar hani ramazanda oruçluyken daha çok mama alışveriişi yapıyoruz ya öle bişi kaydirigubbakcemile3

-

ah o silikonlu afrodik miyamiz cokmu, kuccuk bucur, kirdi makinayikaydirigubbakcemile3
cani saolsun canim ona ne makinalar fedadir
ayrica bu resimlerinde cok guzel net duruyo ,e daha ne olsun bacim yani:lepi:
ya bende hic duymadim agar dedigini ,presnses sormus saolsun Şenizsormasaydi ben sorardim,acep bende burda bulabilirmyimkifisfisfis
bi bakim insalah vardird
simdi buda ayni jelatin oluyo dimi, toz halinde [/COLOR][/I][/B]
evet aynı görevi görüyor canım..
bence bulursunuz siz oralarda..Agar derseniz yardımcı olurlar nette googling edin bak fotolar çok var..
evet canı sağolsun kızçemizin napam büyüyünce alır artık kociki bize-tatlicadiarzu

ah anacim sorma burdakiler hep diyette yine aklimiz fikrimiz pasta borakte baksana burdan cikmiyoruz hickaydirigubbakcemile3
senin varmi canim jelatin ,gerci orda cok turk marketi vr sen bulabilirsin
bi dende koy bakalim resmini bizde gorek babak begencekmisiniz
alkisalkisalkis
sagol sekerim agarin ne dimek oldugunu ogrendim google amizama sordum:ecrin_bebek: o bagaa didi.:1closedeyes:

bak bak bak sen o tarifleri koy hele bak basina ne coraplar geciryor bu gaci sana Çok üzgünüm çoooksaka bir yana yafrum harikasin canimin ici sen tarifleri ekle bizde boyuk bir zevkle yapalim.yanliz benim etim biraz sert oldugu icin hazmim zordur ona gore soda kafi gelmez saga benden dimesi:nazar:

Biz burada aileyiz sempi,azeri kızı,sen ve bütün arkadaşların tarifleri çok hoş..
bu da bir cihat benceŞeniz
mutfak vesilesi ile yüreklerimizi okuyor,sıkı sıkı sarılıyoruz..

ciciler ben kaçar 5 dakka hiç doyum olmuyor size lakin mini Liby acuhtu -b en de tabikaydirigubbakcemile3
beni özleyin anacım dönücim

Ama o kadar hafif ki kuşum,sen bir parça alırsın gerisini bıdıklar la abimiz halleder zatenkaydirigubbakcemile3

zuhahahahah gülmekten karnına kramplar giren Liby smiley:roflol:
kıssasa kısas demek..at gülüm kaynamam senin elinden olsun-tatlicadiarzu-

Allahım Allahım kızlar siz cümleten diyete mi girdiniz:1shok:
ya da istatistik yaparsam sonuç şu:diyette olan arkadaşlar daha çok acıkıp buraya dalıyorlar hani ramazanda oruçluyken daha çok mama alışveriişi yapıyoruz ya öle bişi kaydirigubbakcemile3

-

yaaaaaaa dün başladım ben diyete, evelki gün görseydim kesin yapardım, allaaaahımmmm bana yardım eetttt senağlamasenağlamasenağlama

canım süpersin anneciğininde sennde ellerine sağlıka.s. bu muhteşem bişey bayıldım resmen ağzımın suları aktı nerdeyse..cokacimcoookhemen yapıcam bilesin kremanın bir değişiğini biliyorum ama sennki bambaşka olmuş iyi niyetinede hayranım canımŞeniz
durup durup bişey çıkarıyon sonra biz dayanamayıp yapıyoruz yiyoruz..nolcak böyle bilmiyorum sonumuz...
emeğine yüreğine ve zevklerine sağlık seçimde harikaydı yalnızyerimseniben
süsülemede muhteşem olmuş:lepi:

canım harika bir tarişf seninde annenindfe ellerine sağlık yalnız bişey sorucam içine jeletin koymasak olmazmı şart mı jelatin?

yaaaaaaa dün başladım ben diyete, evelki gün görseydim kesin yapardım, allaaaahımmmm bana yardım eetttt senağlamasenağlamasenağlama
:1no2: ama ben üzülürüm böyle dersen arkadaşım ,haftada veya iki haftada bir kendinizi şımartabilirsiniz diyor diyetisyenler bir iki dilim yer kendini frenlersen bişi olmaz inşallah can..
canım süpersin anneciğininde sennde ellerine sağlıka.s. bu muhteşem bişey bayıldım resmen ağzımın suları aktı nerdeyse..cokacimcoookhemen yapıcam bilesin kremanın bir değişiğini biliyorum ama sennki bambaşka olmuş iyi niyetinede hayranım canımŞeniz
durup durup bişey çıkarıyon sonra biz dayanamayıp yapıyoruz yiyoruz..nolcak böyle bilmiyorum sonumuz...
emeğine yüreğine ve zevklerine sağlık seçimde harikaydı yalnızyerimseniben
süsülemede muhteşem olmuş:lepi:

Çok tŞk Fadikim..
öpücük yüreğinden

canım harika bir tarişf seninde annenindfe ellerine sağlık yalnız bişey sorucam içine jeletin koymasak olmazmı şart mı jelatin?

Eti pufları bilirsin ya arkadaşım,hani üzerinde kaymakımsı köpükümsü bir beyaz var
işte böyle sert ve kıvamlı durduran madde jelatin eğer katmazsak sıvı olur..
lakin buna benzer bir de Polkek tarifimiz vardı,arasında köpük oluyor,istersen ona da bak jelatin kullanmayayım diyorsan etipuf olmaz ama onu deneyebilirsin
jöle pek tavsiye etmiyorum aynısı olmuyor ama belki sever arkadaşlar:1hug:

Daha önceki mesajlarda da belirttiğimiz gibi jelatin in hayvansal ve bitkisel binlerce çeşidi mevcut..
netten araştırabilirsiniz..
Helal derken bizim yiyebileceğimiz,etinden sütünden rahatça faydalanabileceğimiz hayvanlardan üretilmesi gerekiyor..
yahut emin olamıyorsak bitkisel jelatin kullanabiliriz..

cnm 2 bardak krem santı ıle 1 bucuk bardak sutu de cırpalım yazmışsın
2 paket krem santı ıle 1 bucuk bardak sutu de cırpalım olucak dimi

yapmayı çok istiyorum inşallah toz jelatin bulabilirim..
bu arada cnm , bisküvi ne kadar olucak

ben bunu en kısa zamanda yaparımmmmmm
çok güsellmişş çokkkkk cokacimcoook

libyana napıyon sen yaa:) rejimdeki insanlara yazık diilmi? çok marifetli ailesiniz maşallah diyim size:) çevrenizdekiler cok şanslı

yapmayı çok istiyorum inşallah toz jelatin bulabilirim..
bu arada cnm , bisküvi ne kadar olucak
Uyarı için çok teşekkürler can,:eek: malzemelere doğru yazmışım lakin tarifte 2 bardak demişim aceledenkaydirigubbakcemile3 sağol..
bisküviiki paket kadar yeterlidir efenim

ben bunu en kısa zamanda yaparımmmmmm
çok güsellmişş çokkkkk cokacimcoook
en kısa zamanda yorum bekleriz o zaman alkisalkisalkisdelikafadulden
libyana napıyon sen yaa:) rejimdeki insanlara yazık diilmi? çok marifetli ailesiniz maşallah diyim size:) çevrenizdekiler cok şanslı

:emir_bebek: ya ama ama ama amaasenağlama
ben de recimdeyim nolcek ki lakin benim recimim az daha farklı d-toks diyetinin kendimi uyarladım sıvı hariç her katı maddeyi mideye götürme diyeti-tatlicadiarzu-
kaydirigubbakcemile3
Çok teşekkür ederiz Schrinim,marifet iltifata tabidir..
pasta börek bahane MUHABBET şahane..yeter ki gönlümüz sağlam olsun
sağol

Ehh iste fena degil:1closedeyes:

Rejimdeyim hafiften..kedi ciger meselesi...:nazar:

Ay libos yapilirimi bana bu simdi...süper gözüküyor ya...senağlama

bu gerçekten muhteşem ötesi libym ben zaten eti puf a aboneyim galiba bu pastaya da abone olacağım.ellerine sağlık cnmcokacimcoook

Ehh iste fena degil:1closedeyes:

Rejimdeyim hafiften..kedi ciger meselesi...:nazar:

Ay libos yapilirimi bana bu simdi...süper gözüküyor ya...senağlama
Sultan of the Diyet sen de mi :1shok:
ya Gardaşım bu ne bütün recim ordusu yemek topiklerinde fink atıyor sonra gelip beni vicdan azabından kıvrandırıyor üüüüüsenağlama
yakında sırf sizler için enfes ve leziz hafif tariflere başlayacağım,diyet yemeklerine yani..
ben 90-60-90 ,olduğum için hiç gerek yok -tatlicadiarzu-
:roflol:
Bu arada gazozlu poğaçalarımızı gördünüz mü Gülsüm conem:tomato:

aynenn cnmm senağlama senağlama senağlama

:eek:klava:
:roflol:

Daha önceki mesajlarda da belirttiğimiz gibi jelatin in hayvansal ve bitkisel binlerce çeşidi mevcut..
netten araştırabilirsiniz..
Helal derken bizim yiyebileceğimiz,etinden sütünden rahatça faydalanabileceğimiz hayvanlardan üretilmesi gerekiyor..
yahut emin olamıyorsak bitkisel jelatin kullanabiliriz..

Cevabın için teşekkür ederima.s.

X