Kekler - Pastalar Eti Puf Pastası (Resimli)

nekadar güzel deyisik bayildim bide canim cektiki sormayincokacimcoook
ellerine emegine saglikkaydirigubbakcemile5a.s.

aneyyy yemeden yanında yatabılırımmmmmm avcumu yalıyorum cokacimcoook
Şeniz can,çok tşk..Oğluşuna da maşallah demeden geçmeyeyim
Allah cc meleklerimizi bizlere bağışlasın:Saruboceq:

nekadar güzel deyisik bayildim bide canim cektiki sormayincokacimcoook
ellerine emegine saglikkaydirigubbakcemile5a.s.

a.s. teşekkür ederim güller diyarı,umarım en kısa zamanda denemek nasip olur ve yorumlarını bizlerle paylaşırsın ..

:1no2: ama ben üzülürüm böyle dersen arkadaşım ,haftada veya iki haftada bir kendinizi şımartabilirsiniz diyor diyetisyenler bir iki dilim yer kendini frenlersen bişi olmaz inşallah can..

Çok tŞk Fadikim..
öpücük yüreğinden

senağlamasenağlamasenağlama

Sultan of the Diyet sen de mi :1shok:
ya Gardaşım bu ne bütün recim ordusu yemek topiklerinde fink atıyor sonra gelip beni vicdan azabından kıvrandırıyor üüüüüsenağlama
yakında sırf sizler için enfes ve leziz hafif tariflere başlayacağım,diyet yemeklerine yani..
ben 90-60-90 ,olduğum için hiç gerek yok -tatlicadiarzu-
:roflol:
Bu arada gazozlu poğaçalarımızı gördünüz mü Gülsüm conem:tomato:

:eek:klava:
:roflol:

Heee gördük gazozlu pogacalarinizi hanfendi:1closedeyes:

Bak cidden bu fikir hecte fena degil libos...söyle diyet yemekleri yapsan libyanadan
90-60-90 lik yemek tarifleri diye bir topik acsan...CADIARZU
Bende Sultan of the diyet olaraktan all you can eat yapsam....cokacimcoook

Saka bir yana...sen cok hamarat bir hatunsun...irkek olsaydim seni gacirmazdim zayir:jeyyar:
Gerci ben zaten kötükedihüsoerkekim ya neyse

dayanamadım hemen geldim yaptım can misafirlerimde vardı bayıldılar.ne kadar ilginç buldular anlatamam.sendende annendende allah razı olsun bu tablonun mimarı sizsiniz.emeğine sağlıkkaydirigubbakcemile5

gerçekten çok güzel gözüküyor...ellerinize sağlık...
ama jelatini googlede biraz araştırdım...
helalini bulmak biraz zor gibi...

dayanamadım hemen geldim yaptım can misafirlerimde vardı bayıldılar.ne kadar ilginç buldular anlatamam.sendende annendende allah razı olsun bu tablonun mimarı sizsiniz.emeğine sağlıkkaydirigubbakcemile5
Estagfigrullah..
canım abartmayalım:) alkisalkisalkis asıl senin ellerine sağlık
beğenmenize çok sevindim.. mujuxx

gerçekten çok güzel gözüküyor...ellerinize sağlık...
ama jelatini googlede biraz araştırdım...
helalini bulmak biraz zor gibi...
Aslında Türkiyede çok zor değil ,ama dediğimiz gibi dikkatli olmak lazım
artık bütün gıdalarda az çok kullanıyor jelatin düşünün yoğurtlardan tutun da yediğimiz en basit keke pastaya küp şekere kadar hepsinde var
ayrıca son zamanlarda ev hanımları da çok ragbet ettiği için kolayca aktarlarda pastanelerde marketlerde bulunabiliyor güvendiğimiz yerlerden temin edersek sorun olmaz inşallah yine de şüphe duyuyorsunuz bitkisel jelatin bulacağız..
can

denıycemm bugunn harıkaa yaaaa

Koaly gelsin arkadaşım inş güzel olur
bebişi de Rabbim bağışlasın

amnınnnnnnnnnnnnnnnnnn kzız sen bilerekmi yüklin bizi yoldan çıkarın gitti diyet miyet he şimdi gelde bunu deneme

kaydirigubbakcemile3
kendim diyet yapamadığım ,boğazımı tutamadığım için koloni halinde cümleten şişelim balon olalım istiyorum delikafadulden
:roflol:kötükedihüso
şaka bir yana,irade işi hepsi bir dilimden birşey olmaz-tatlicadiarzu-

canim benim ya cok güzel olmus annenin ellerine saglik harikaa mutlaka denicem ben eksik kalmasin benden..

tarifini bu sabah yaptim ama kakaolu santi kullandim daha tadina bakmadim ama goruntu guzel oldu paylasim icin tesekkurler

Umarım güzel bir sonuç alırsınız,afiyet olsun yorumları bekliyoruz..

X