Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

benim görünen eşimde hız ve morfoloji sorunu var
sanırım benim de yumurtalarım fazla büyüyor. 25 mm den sonra çatlıyorlar onu da yeni keşfettik.
yaklaşık 2 yıldır deniyoruz.
yakında 27 olcam sen?

Arkadaşım bende polikistik over ameliyatı oldum 2007 yılında,bu benim 3 .tüp bebek olacak 34 yaşındayım ama dr.lar sebep bulamıyorlar benim dr.Fuat Ali bey genetik testi yapıldı ondada kanda pıhtılaşma varmış transferden sonrakan sulandırıcı iğne kullanıcam.Bunun öncesinde diğer merkezlerde hsgve 2 defada histeroskopi yapıldı.Temiz çıktı.Rabbim hepimizi sevindirsin:)

Arkadaşım bende polikistik over ameliyatı oldum 2007 yılında,bu benim 3 .tüp bebek olacak 34 yaşındayım ama dr.lar sebep bulamıyorlar benim dr.Fuat Ali bey genetik testi yapıldı ondada kanda pıhtılaşma varmış transferden sonrakan sulandırıcı iğne kullanıcam.Bunun öncesinde diğer merkezlerde hsgve 2 defada histeroskopi yapıldı.Temiz çıktı.Rabbim hepimizi sevindirsin:)

Amin inşallah.
sanırım bende yumurta tembelliğinin aksi bi durum var ben öyle düşünüyorum.
ama eşimin de morfoloji ve hız çok düşük.
ne biliyim son zamanlarda içimde daha bi üzüntü meydana geliyor. tarifi mümkün değil.
Rabbim bu sınavdan da kazanarak çıkmayı nasip etsin isyan ettirmeden.
bebeklerimizi hayırlı sağlıklı ve salih evlatlar olarak bizlere bağışlasın.

bu merkezlerin hepsi para tuzağı.
amaçları insanların umutlarını sömürmek.
yahu bu memlekette bir sürü kadın doğum profosörü varken konya gibi büyük şehirde bile tedavi olacak doktor bulamıyoruz ya.
hani nerede bu doktorlar.
hani doktorlar vatandaşın cebinden elini çekecekti.
paramız yoksa çoçuk sahibi olamayacakmıyız.
yazıklar olsun böyle sisteme.
bir de eurofertil burada sürekli reklem veriyor dikkat edin.
reklam yaptıklarına göre pozitif yönde yorum yapan para karşılığı kişiler de olabilir dikkat edelim.

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR PARA KARŞILIĞI forumlarda yorum yapan insanlar var.
burada eurofertil konya için genelde olumlu yorum yapılmış.
konyanın diğer tüp bebek merkezlerine genelde çamur atılmış.
yani sanki konya eurofertil tüp merkezine insanlar yönlendirilmek isteniyor hissine kapıldım.
şüpe uyndırmadı değil.
zaten sitenin her yerinde eurofertilin reklamı var.
buradan etkilenip bende gittim eurofertile.
sekterler sürekli sırıtma halindeler güya güler yüz var?
doktor dilek hanıma muayene oldum. eski ssk doktorlarından halllice iyi davrandı.sadece bir adet beta HCG testi için 20 lira para istiyorlar.
bu paralar kolay kazanılmıyor. erofertilin tedavisini devlet ödemiyor. ayrıca ilaçlarıda cebinden alıyorsun. tüp bebek ve ilaç masrafları dahil 6000 tl para istediler. sigortam olmasına rağmen bu tüp bebek merkezlerine niye para dökmek zorundayım ben ya. zaten gıt kanaat geçiniyorum.nasıl sağlık sitemi bu ... sinirlerim acayip bozuldu. garibanın allahı yok mu

yani sanki konya eurofertil tüp merkezine insanlar yönlendirilmek isteniyor hissine kapıldım.
şüpe uyndırmadı değil.
doktor dilek hanıma muayene oldum. eski ssk doktorlarından halllice iyi davrandı.sadece bir adet beta HCG testi için 20 lira para istiyorlar.
bu paralar kolay kazanılmıyor. erofertilin tedavisini devlet ödemiyor. ayrıca ilaçlarıda cebinden alıyorsun. tüp bebek ve ilaç masrafları dahil 6000 tl para istediler. sigortam olmasına rağmen bu tüp bebek merkezlerine niye para dökmek zorundayım ben ya. zaten gıt kanaat geçiniyorum.nasıl sağlık sitemi bu ... sinirlerim acayip bozuldu. garibanın allahı yok mu

Geçmiş olsun arkadaşım. Tedevin bayağı pahalı tutmuş. Sorun ne sizdeki?Benim 5000 tl. yi bile bulmadı...Merak ettim...

konya da içime sinen bir yer kalmadı.
iyice umudum azaldı.
yaş oldu 30.
dışarı gidecek ne maddi güçüm var ne de işim nedeni ile dışarı gidebilecek vaktim.
allahım sen sabır ver yarabbi

pcos var bende.
size farklı bize farklı fiyat mı çektiler o zaman

Zannetmiyorum. Benim tüplerim kapalı. Fazla ilaç kullanmadım. Merkez 3500 lira aldı. 900 tl de ilaçlar tuttu. Bazen farklı testler yapmaları gerekiyor belki ondandır diyeceğim ama bilemedim şimdi. Sizden sadece tedavi için mi 6000 tl istediler?

kızlar ben de tedaviye başladım ama ne yapıp ne yapmayayım? hani herkes bir şeyler yararlı zararlı diyor, tavsiyesi olan var mı kesin şunu yapma ya da şunu yap diyen?

şüpe uyndırmadı değil.

memnun değilseniz gitmeyin
kimse sizi zorlamıyor orada yaptırmanız konusunda meram eğitim araştırma hastanesinde tüp bebek ünitesi açılmış orda yaptırın
başka doktorlarıda araştırın mehmet çolakoğlu var ali acar var metin çapar var cemalettin akyürek var varda var
mesela ben bunlardan birine gittim 2sene önce (özel muayenehanesine)sadece öngörüşme yaptık birde beni muayene etti(öyle testler filan değil sadece vajinal ultrason) bizden bir muayene için 200 lira aldılar şimdi allah bilir ne kadar
eurofertilin reklamını yapmıyorum bu arada sadece memnunuiyetimi yazdım Maazallah benide öyle suçlamayın
bende eurofertilde 5 deneme yaptım ama bebeğim olmadı
herşey nasip kısmet

şüpe uyndırmadı değil.

forumda para ile reklam yapan çok insan var, bunları görünce zaten anlıyoruz, zaman zaman coşan ayrı merkez reklamcıları var çok fazla. sitenin en çok reklam aldığı ve birlikte çalıştığı yer bahçeci tüp bebek merkezi bu arada, biraz dikkatli bakarsan. ama kalan reklamlar rastgele geliyor, bahçecininki de dahil. gerçi reklam yapan çok insan var, bir dikkatli bakarsan sadece benim tartıştığım bir tanesini bulursun, bunlara dikkat etmek gerekiyor çünkü hepimiz sağlığımızı ve umutlarımızı ortaya koyup gidiyoruz bir yere. gerçekten 3-4 merkez gezip araştırmış, kendi beğendiği ve tedavi olduğu yeri insanlarla paylaşanlarımıza büyük haksızlık bu yapılanlar.

sana verdikleri fiyat malesef çok yüksek değil, hatta iyi bile denebilir. ben 5 ayrı merkeze gittim, inan verdikleri fiyatlar şaşırtıyor insanı. sağlık sistemimiz sağolsun.

slam kızlar uzun zamandır giremedim herkezin geçmiş bayramı mubarek olsun inşallah birdahaki bayramda kucaklarımız dolu olur...................
canım çok yandı bu bayram ben hamile olarak gircektim bayrama........ ananemde babanemde toplanınca herkezin kucğında çocuk rabbim benim yüzümü güldürmedi benim.......... benim elim kolum bomboş kaldı yanlarında bu bir imtihan ama bazen sabredemiyorum isyana kaçıyorum hep sonra korkuyorum ya rabbim verirde sakat olursa diye elim kucağım karnım dolu olup bemde topluma rahat rahat çıkmak istiyorum allahım hepimizin yardımcısı olsun inşallah hayallerimiz birgün gerçek olur

kızlar eurofertil hakkında yok reklamdı yok burda reklam yapan sanal arkadaşlar var diyenler lütfen.... daha dikkatli konuşun sonuçta her kez işini para ile yapıyor ve her şeyin bir bedeli var.. ekmek alırsın para ödersin.. eşin iş yapıyor para için üzgünüm ama kadın sağlığı para doğum para ve artık çocuk yapmakta para.. ve bedelini ödemek zorundayız.. eğerki bedelsiz yerlerde yaptırmak istiyorsanız ssk.. var bir miktarını ödüyor lütfen raklam amaçlı yazıyorsunuz yada euro fertil iyi değil diyorsanız yaptırmayın gidin beğendiğiniz yerde yaptırın allah ol diyecek ve sebeb olacak ...kullandığın deterjanların yediğin peynirin bile reklamı olanını alıyoruz değilmi:))) ben eurofertille yeni tanıştım 10 yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor bir düşük bir dış gebelğim ardından başarısız bir aşılamam ve en son geçen hafta negatif bir tüp bebek denenem var..diğerleri başka merkezde ama tüp bebek.. eurofertilde idi..evet çok güler yüzle karşılanıyoruz ve ağır bir bedel ödüyoruz ama bbence değecek ... ve ben 1. denememide önümüzdeki ay euro fertilde yapacağım sizlere sorum şu:????
dr. ali sami beymi:
fuat beymi
yoksa dilek hanımmı... tek kararsızlığım bu... ilk denemem ali sami beydi yoksa aynı dr... la devammı edeyim aslında sami beyde çok ilgili ve tecrübeli benim abim..22 yıl sonra fuat beyden tüp bebekle eşi 6 aylık hamile şimdi.... onun verdiği cesaretle gitmiştim ama benimki olmadı üstelik sebebsiz infertilite abiminki raporlu kısırlık... bilmem bişey anlatabildimmi... kün feyekün yani önce rabbim ol diyecek sebeb ya sami bey ya fuat bey yada dilek hanım yada .... herhangi bir hastahane değilmi haksızmıyım kızlar:=))))))

Son düzenleme:
kızlar eurofertil hakkında yok reklamdı yok burda reklam yapan sanal arkadaşlar var diyenler lütfen.... daha dikkatli konuşun sonuçta her kez işini para ile yapıyor ve her şeyin bir bedeli var.. ekmek alırsın para ödersin.. eşin iş yapıyor para için üzgünüm ama kadın sağlığı para doğum para ve artık çocuk yapmakta para.. ve bedelini ödemek zorundayız.. eğerki bedelsiz yerlerde yaptırmak istiyorsanız ssk.. var bir miktarını ödüyor lütfen raklam amaçlı yazıyorsunuz yada euro fertil iyi değil diyorsanız yaptırmayın gidin beğendiğiniz yerde yaptırın allah ol diyecek ve sebeb olacak ...kullandığın deterjanların yediğin peynirin bile reklamı olanını alıyoruz değilmi:))) ben eurofertille yeni tanıştım 10 yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor bir düşük bir dış gebelğim ardından başarısız bir aşılamam ve en son geçen hafta negatif bir tüp bebek denenem var..diğerleri başka merkezde ama tüp bebek.. eurofertilde idi..evet çok güler yüzle karşılanıyoruz ve ağır bir bedel ödüyoruz ama bbence değecek ... ve ben 1. denememide önümüzdeki ay euro fertilde yapacağım sizlere sorum şu:????
dr. ali sami beymi:
fuat beymi
yoksa dilek hanımmı... tek kararsızlığım bu... ilk denemem ali sami beydi yoksa aynı dr... la devammı edeyim aslında sami beyde çok ilgili ve tecrübeli benim abim..22 yıl sonra fuat beyden tüp bebekle eşi 6 aylık hamile şimdi.... onun verdiği cesaretle gitmiştim ama benimki olmadı üstelik sebebsiz infertilite abiminki raporlu kısırlık... bilmem bişey anlatabildimmi... kün feyekün yani önce rabbim ol diyecek sebeb ya sami bey ya fuat bey yada dilek hanım yada .... herhangi bir hastahane değilmi haksızmıyım kızlar:=))))))

Arkadaşım ben daha önce de yazmıştım. Ben Ali Sami Bey'de tedavi oldum. Maalesef negatifti ama yine onu tercih edeceğim. Zaten orada ekip halinde çalışıyorlar mesela benim transferimde Dilek Hanım'la Fuat Bey vardı. Hatta transferi Fuat Bey yaptı. Kısmet değilmiş...Bir dahakine inşallah...

dr. ali sami beymi:
fuat beymi
Canım seninde dediğin gibi Rabbim ol demeden olmuyor bende sami beyin hastasıyım ve şu anda hamileyim ilk denememiz opu dan sonra iptal edildi ikinci denememde hamile kaldım bence sami bey çok iyi bi doktor fuat bey ve dilek hanım da öyle zaten bir hasta hakkında beraber karar veriyorlar..Rabbim yardımcın olsun..

Canım seninde dediğin gibi Rabbim ol demeden olmuyor bende sami beyin hastasıyım ve şu anda hamileyim ilk denememiz opu dan sonra iptal edildi ikinci denememde hamile kaldım bence sami bey çok iyi bi doktor fuat bey ve dilek hanım da öyle zaten bir hasta hakkında beraber karar veriyorlar..Rabbim yardımcın olsun..

anin canım saol.. bende memnunum doktorların hepsinden ..benim bu 2. denemem olacak ilkinde tutunmadı.. sebebi araştırılacak önüzdeki hafta kontrollerim başlıyor hayırlısı bakalım..konyada o kdar tüp bebek yada doğum üzerine çalışan hastahane ve özel muayenehane var ama ilk ve tek sadece bebek ve kadın üzerine çalışan tek merkez eurofetil.. allah çalışanlarından ve dr.. razı olsun evet külfetli ve pahalı bir merkez ama güzel çalıştıklarını düşünüyorum..ordaki güler yüzler yapmacıkta olsa bizlere gülmeyi becerebiliyorlar.. evlerinden belki kavgalı belki üzgün geliyorlar ama önemli olan bizlere samimi davranmaları ve ben oraya gittiğim zaman pskolojik olarak rahatlıyorum ... olacağına inanarak allahıma havale ediyorum inşallah bu defa olacak dua edelim birbirimize arkadaşlar:)

meyracım.. 2. denemende ekstra bir tedavi gördünmü mesela rahimden hitreskopi oldunmu ..sebebini merak ettim.. benim çok güzel bi transferim olmuştu 2 tane 3. gün embriyosu vede kaliteli idi ama olmadı buna sami bey çok şaşırdı ..neden olmadığına bakacağım araştıralım dedi...

meyracım.. 2. denemende ekstra bir tedavi gördünmü mesela rahimden hitreskopi oldunmu ..sebebini merak ettim.. benim çok güzel bi transferim olmuştu 2 tane 3. gün embriyosu vede kaliteli idi ama olmadı buna sami bey çok şaşırdı ..neden olmadığına bakacağım araştıralım dedi...

canım ilk denememde transferim olmadı yumurtam toplanamadı ikinci denemede ekstra bir tedavi görmedim sadece protokol değiştirdi sami bey 1. kısa protokoldü 2. yi uzun protokol yaptı birde genetik test istedi..genetik testte kan pıhtılaşması çıktı şuanda iğne kullanıyorum gebelik boyunca iğne vurucam..

X