Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

uzun zamandır giremedim topiğe tekrara tedaviye başlamayı düşünüyorum bu ay dilek hanıma gitcektim ama...
1 ay içinde 3. kez adetimi gördüm dilek hanıma ulaşamıyorum napcm bilmiyorum bwn çabalıyorum ama hiç bişey yoluna girmiyo doktoruma bile ulaşamıyorum ya sinirlerim çok bozuldu ya
bu arada sezo sen naptın tadaviye başlıyonmu bida keşke bende fuat beyde başlasaymışım ben de doktor değiştiren varmı kızlar acaba değiştirsem doktorlar tarafından eleştiri alırmıyım
yok cnm benm tedavi 2 ay sonra inşllh.ne alaka tepki ya sen doktorunu seçmekte özgürsün ayrıca senn pskolojn çok önemli bilyosun demi parasıyla değilmi seçme hakkını kulllanacaksın ne var bunda kime ne hem

yok cnm benm tedavi 2 ay sonra inşllh.ne alaka tepki ya sen doktorunu seçmekte özgürsün ayrıca senn pskolojn çok önemli bilyosun demi parasıyla değilmi seçme hakkını kulllanacaksın ne var bunda kime ne hem

bilmiyorum canım çok tedirginim dilek hanım çok iyi bir doktor ama nedense fuat beye çok ısındım pisklok gibi doktor bir ay içinde 3 kere adet gördüm ay iyce sinirlerim bozuldu tedaviye başlamak istiyorum ama başlayamadım malesef pazartesi gitcez artık merkeze seni neden bekletiyo doktor canım

bilmiyorum canım çok tedirginim dilek hanım çok iyi bir doktor ama nedense fuat beye çok ısındım pisklok gibi doktor bir ay içinde 3 kere adet gördüm ay iyce sinirlerim bozuldu tedaviye başlamak istiyorum ama başlayamadım malesef pazartesi gitcez artık merkeze seni neden bekletiyo doktor canım

cnm bnm yumurta toplandı ama oluşan embryo kalitezdi o yuzden inofolic verdi ve bidaha aynı şey yaşanmasın dye bu inofolici 3 ay kullanmmam gerekiyo ama adetm düzene grdi bu ilaç sayesnde allah razı olsun doktorumu seviyorummmmmmmmmm:KK16:

cnm bnm yumurta toplandı ama oluşan embryo kalitezdi o yuzden inofolic verdi ve bidaha aynı şey yaşanmasın dye bu inofolici 3 ay kullanmmam gerekiyo ama adetm düzene grdi bu ilaç sayesnde allah razı olsun doktorumu seviyorummmmmmmmmm:KK16:

ne güzel doktornu çok sevmişsin inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın

slam kızlar bugün merkeze gittim tedaviye başlamak için ama moralim bozuk döndüm
kist oluşmuş kızlar tedaviye ara vercez ilaçla eritiriz dedi ama kaç ayı bulcak bakalım böyle olan varmı
çokmu ara veriliyor tedaviye ben 1 gün bile beklemek istemiyordum ama nasip artık cevap verirseniz sevinirim iyi gecelerrrrrrr

slam kızlar bugün merkeze gittim tedaviye başlamak için ama moralim bozuk döndüm
kist oluşmuş kızlar tedaviye ara vercez ilaçla eritiriz dedi ama kaç ayı bulcak bakalım böyle olan varmı
çokmu ara veriliyor tedaviye ben 1 gün bile beklemek istemiyordum ama nasip artık cevap verirseniz sevinirim iyi gecelerrrrrrr

yok uzun sürmüyor tatlım merak etme belkide böylesi hayırlıdır.. üzülme genelde 1 ay sonraki adetle kayboluyor ben öyle biliyorum bendede olmuştu bir adet beklediler...

yok uzun sürmüyor tatlım merak etme belkide böylesi hayırlıdır.. üzülme genelde 1 ay sonraki adetle kayboluyor ben öyle biliyorum bendede olmuştu bir adet beklediler...

+saol canım inşallah hemen kaybolur sen nasıl ilaç kullanmıştın
tedavi düşünüyonmu seninkide tutmamıştı hatırladığım kadar inşallah kucağına alırsın meleğini hiç kendim için dua etmiyorum dualarım sizlerle

+saol canım inşallah hemen kaybolur sen nasıl ilaç kullanmıştın
tedavi düşünüyonmu seninkide tutmamıştı hatırladığım kadar inşallah kucağına alırsın meleğini hiç kendim için dua etmiyorum dualarım sizlerle

olurmu kendin içinde dua et canım benim mü,minin mü,mine edeceği dua kabul olurmuş... allahım hepimizin kucaklarını doldursun inşallah ..evet ekim 20 de testim negatifti.. geçen hafta dr. gittik ali sami beye tabiki ama genetik test istedi yani tekrar başlamamız 3 ayı bulacak tutunmamasının sebebleri araştırılacakmış hayırlısı bakalım :)) ben ileç kullanmamıştım dr. kendiliğinden adetle kaybolacak dedi ve kayboldu.. zaten kist oluşmuş ama çatlayamayan yumurtalarmış yani çok mühim bişey değil sadece zamanımızdan çalıyor sıkıntı yapmana gerek yok ...

olurmu kendin içinde dua et canım benim mü,minin mü,mine edeceği dua kabul olurmuş... allahım hepimizin kucaklarını doldursun inşallah ..evet ekim 20 de testim negatifti.. geçen hafta dr. gittik ali sami beye tabiki ama genetik test istedi yani tekrar başlamamız 3 ayı bulacak tutunmamasının sebebleri araştırılacakmış hayırlısı bakalım :)) ben ileç kullanmamıştım dr. kendiliğinden adetle kaybolacak dedi ve kayboldu.. zaten kist oluşmuş ama çatlayamayan yumurtalarmış yani çok mühim bişey değil sadece zamanımızdan çalıyor sıkıntı yapmana gerek yok ...

canım demek istediğim tek kendim için dua etmiyorum bugün çok güzel bi haber aldım hastanede yatarken bir arkadaşla tanışmıştım yaşı 30 zun üstünde defalarca denedi ama hep negatifti hiç pes etmedi ama bu tedavsinde tutmuş hamileymiş onun adına çok sevindim
benimde ilk denememden sonra banada yaptırmışlardı genetik tahlilleri 3 ayı bulmuştu ssonuçların çıkması hayırlısı artık inşallah bizde hamileyiz diye yazarız bura

arkadaşlar bu aralar GAZİ EUROFERTİL TÜP BEBEK MERKEZİ DOÇ. RUŞEN ATMACA'ya gidecek olan var mı?ben oraya gitmeyi düşünüyorum...linklere sebehten beri bakıyorum..yalnız sizin gittiğiniz merkez antepte mi istanbulda mı anlayamadım...yardımcı olursanız çok sevinirim....

arkadaşlar ben aranızı yeni katıldım eşi azosperm olupta bu merkezde tüp bebek yaptıran varsa rica etsem yardımcı olabilirmi.

eger kist küçükse hemen teaviye cevap verir kolayca erir
ben bir ay ilaç kullandım sonra tedaviye baslamıştık

kızlar nerelerdesiniz midye ygenç uhde mersenm
bebekler nasıl büyümüşlerdir ikinciye hamile olan var mı aranızda
hepinize ii akşamlar görüsürüz

merhaba arkadaşlar bende bu ay eurofertide tedaviye başlıycam allah izin verirse..daha önce muayene olduk benim tüplerimin biri kapalı eşimde ise sperm şekil bozukluğu var..doktorumuz alev hanım çok umutlu konuştu inşallah allahım bizede nasip eder..sizleri üye olmadan öncede takip ediyordum ayşegülü allahım sanada bütün bebek sahibi olmak isteyenlerede nasip etsin..alev hanımda tedavi gören kimse varmı..

slm.benm doktorumda alev hanım daha henüz başlamadık..söylediğim gibi reglide başlıycam bekleme başladı bende olsamda bi an önce başlasam diyorum...

arkadaşlar..
özellikle erkek infertilitesiyle uğraşanlar için soruyorum
meram tıpın spermiyogramına güveniyor musunuz??
eurofertilinkiyle nasıl çıkıyor?
çok fark var mı?
ve güvenilir mi

Merhaba Kızlar Eorıfertilde ne kadara yaptırdınız tüp bebeği acaba raporsuz haliyle bilgi alabilir miyim fiyat araştırması yapıyorum da.

X