Saç Bakım Ürünleri Evde Brezilya Fönü / Keratin Tedavisi Yapmanın İncelikleri

arkadaşlar ben brezilya fönü değilse keratin bakımı yapmak istiyorum nasıl yapılır bilen varmı ,keratin saça sürüldükten sonra düzleştirmeyecekmiyim..

daha önce konuşuldu mu bılmıyorum arkadaşlar ama ben brezilya fönünü bakım amaçlı yapmak istiyorum ama düzsaç sevmiyorum acaba diyorum ilacı surdükten sonra düzleştiriciyle değilde dalgalı yapan maşayla 170 derecede falan yapsam olur mu hem dalga hem bakım:)) :21:

Uzun bir aradan sonra yeniden buradayım... 6 aylık bir kızım var şimdi. Gebelik doğum derken bir türlü giremedim topiğe. Salı günü fönümü uyguladım şu an bekleme sürecindeyim.Bu kez oldu galiba.Bu gece yıkayıp sonucu sizlerle de paylaşacam.Kılıçbalığı, cikilop, emirgül ve diğer tüm arkadaşlara yeniden selamlar...

ben yeni katıldım aranıza.ve diğer ay ben de yapmayı düşünüyorum.sen hangi marka tavsiye edersin burdan yazmak istemiyorsan özelden yazabilir misin ? gerçi kılıçbalığının açtığı topic dışında her yerde isim verilebiliyormuş ama siz daha kıdemlisiniz işte kurallar konusunda :KK34: bebeğine sana ve ailene sağlık huzur dolu yıllar diliyorum .:emir_bebek:

Sevgili kilicbaligi ben gecen yaz senden keratin temin etmiştim sorunsuz kullandım, tekrar tesekkur ederiz üstüne bir kez de kuaförde yaptırdım. Şimdi tekrar evde denemek istiyorum hamileyim 1 ay sonra doğumum var doğumdan sonra kız kardesim bana yygular diye düşünüyorum
Fiyat ve miktar konusunda bana özelden ulaşırsan çok sevinirim

kızlar merhaba ben bu forumu yaklaşık 2 senedir takip ediyorum ama üye olmamıştım artık üyeyim:)...bu keratin bakımı ilk çıktığında tee sene 2010 yaptırmıştım tabi ozamanlar bilmedğimden dolayı olayın akışına mudahale edemedim tek bildiğim röfleden yanmış mısır püskülü gibi saçıma kuaförün 240 derecede 3 gün işlem uyguladığıydı düşünebiliyor musunuz!...sonuç yıkadığımda saçımın yarısı yani 15 cmi yoktu:KK70:D..şuan gülebiliyorum tabi ozaman günlerce ağlamıştım paramı geri verdi ama saçlarım:KK43:...neyse şuan saçım yine röfleli mısır püskülü gibi ama burda okuduklarımdan cesaret alarak kendım yapmaya karar verdim ve dun yaptım dereceyi de 180 olarak ayarladım..size sorum şu kızlar 2. günüm ve saçlarımın ucu tam püskül gibi olmasa da baya çatal çatal bu yıkayınca daha da kötü olur dimi ilaç var diye değildir yani yıkadığımda daha iyi olmaz:KK43:(...ya da en uçlarına azcık daha ilaç sürüp yıne bı ustunden geçsem mi yıkamadan?

Nano keratin hariç diğer ikisi olur, aramızda style kullanan ve iyi sonuç alan arkadaşlar var, sanırım Hawai kullanan birileride vardı...Yinede acelen yoksa bekle, yakında Türk Piyasasına Dünyaca bilinen ve gerçekten "FDA" onaylı bir ürün girecek...

canm söylediğin ürün geldimi türkiyeye?

Selam bende 4 gün önce kuaförde yaptırdım kendime güvenemedigim icin simdi kuruttum ama tam düz pırasa gibi olmadı tabi eskisine oranla süper ama acaba tarakmı kullanmalıyım sacımı kuruturken

Selam bende 4 gün önce kuaförde yaptırdım kendime güvenemedigim icin simdi kuruttum ama tam düz pırasa gibi olmadı tabi eskisine oranla süper ama acaba tarakmı kullanmalıyım sacımı kuruturken

kızlar merhaba.ben brezilya fönünü evde 2 kez yaptım saçlarım kıvırcık düz değil hala açamayacağım gıbı ama dalgası kırılmış oluyo ama yıne de benı rahat ettırıyo ama 3 hafta:KK43:(şampuanda doa kullanıyo olmama rağmen 2 seferdede 3 hafta yumuşadı güzl durdu şimdi yıne bozuıldu..sizin nasıl aylarca gıdıyo ben nerde yanlış yapıyorumö:KK43:(3 haftada 1 de yapamam kı..

meraba öncelikle bu deneyimini bizimle paylaştığın için teşekkürler. ben bişe sorcam bu 7.aşamada yani 4 gün bekleme süresinde hiç saçlarımızı yıkamıyoruz dimi?

:KK52: ayyyyy kıskandım. ben de yapacam. ama ben fön çekme özürlüsü olarak kuaförde yaptırırım artık. kaç zamanda tekrar yenilemek gerekiyor.
yapanlar güle güle güzel günlerde kullanın saçlarınızı :nazar: nazar değmesin

yaa kızlar saçınıza saç şekıllendırıcısi olarak ne kullanıyorsunuz???ben avonun durulanmayan bakım kremını ve pantenın 7/24 unu kullanıyorum acaba brezılya fonumun 3 hafat içinde bozulmasının sbebı onlar olabılır mı??kılıçbalığı yardımcı olursan çok sevınırı

yaa kızlar saçınıza saç şekıllendırıcısi olarak ne kullanıyorsunuz???ben avonun durulanmayan bakım kremını ve pantenın 7/24 unu kullanıyorum acaba brezılya fonumun 3 hafat içinde bozulmasının sbebı onlar olabılır mı??kılıçbalığı yardımcı olursan çok sevınırı

içinde uygun olmayan bişi varsa olabilir canım

Bacaksiz keratini ben internetten aldım sende google'a yazarsan bir sürü marka çkıyor alabilirsin ordan.

içinde uygun olmayan bişi varsa olabilir canım

Bacaksiz keratini ben internetten aldım sende google'a yazarsan bir sürü marka çkıyor alabilirsin ordan.

kullandığım 7/24 ıçınde:agua,stearyl alkol,cyclopentasiloxane,cetyl alkol,stearamıdopropyl dımethylamınew,glutamıc acıd,dımethicone,benzyl alcol,SODIUM CHLORİDE(bu zararlı olabışırmı?)panthenyl ethyl ether,dmd hydantoin,parfum,edta,hexyl cınnamal,lysine hcı,benzyl benzoata.............................dıye gıdıyo ama gerısı sakıncalı deği gıbı sankı

balıkçım bır ara bahsedıyordun ya bır gunluk olan keratınden burda hava çok sıcak 4 gun ımkansız ama bır gunluk olan varsa acilen kullanmam şart

X