Evde Sir Ağda Yapan Var mı?

Arkadaşlar ben bakımlıolmak.com dan depilissima markalı sir ağda setini aldım,Açıkçası bacakları alma konusunda çok memnunum
yalnız koltuk altı ve bikini bölgesinin alt kısmını alma konusunda sorun yaşıyorum.
koltuk altı ve bikini bölgesi için pudralı sir ağda kullanıyorum pembe renkli olanlardan.
Alırken küçük küçük sürmeme rağmen tüylerin hepsi yapışmıyor bazı kısımları alıyor bazı kısımları almıyor ve bunun için tekrardan sir ağda sürülmesi
iyi birşey olmadığı için cildi tahriş ettiği için parmaklarımla tek tek çekmeye uğraşıyorum tabi bu da bana çok zaman kaybettiriyor.
Bikini bölgesinin alt kısmı ve koltuk altını alma deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
Teşekkürler

Arkadaşlar ben bakımlıolmak.com dan depilissima markalı sir ağda setini aldım,Açıkçası bacakları alma konusunda çok memnunum
yalnız koltuk altı ve bikini bölgesinin alt kısmını alma konusunda sorun yaşıyorum.
koltuk altı ve bikini bölgesi için pudralı sir ağda kullanıyorum pembe renkli olanlardan.
Alırken küçük küçük sürmeme rağmen tüylerin hepsi yapışmıyor bazı kısımları alıyor bazı kısımları almıyor ve bunun için tekrardan sir ağda sürülmesi
iyi birşey olmadığı için cildi tahriş ettiği için parmaklarımla tek tek çekmeye uğraşıyorum tabi bu da bana çok zaman kaybettiriyor.
Bikini bölgesinin alt kısmı ve koltuk altını alma deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
Teşekkürler

Ben bikini bölgesini komple sakızla alıyorum,

Yüzde yüz bitme garantili,ablam on yıldır alıyodu,şu an bitmiş durumda,hiçbir şey yok,

Diğer konularda çok anlattım ama pek ilgilenen olmadı,

Tavsiye ederim...
:KK31:

ben de kartuş için ısıtıcı aldım. bacaklarımı kartuşlu sir ağdayla alıyorum. güzellik salonlarına döktüğüm paraların haddi hesabı yok, biraz da kendi işimi kendim göreyim dedim :KK9:

arkadaşlarkesinlikle bikini bölgesine doktor eldiveninin tavsiye ederim korkmadan sn lik çekerseniz bölge uyuşuyor ve daha hızlı alıyorsunuz sakız ı tavsiye eden arkadaşım bence kesinlikle sende doktoreldivenine dönüş yapmalısın ağda olarakta weet ler var ya eldivenle temizledikten sonra üzerinden onunla geçiyorum yenidoğmuş bebek gibi oluyorum :) bol şans hepinizee

marketten almştım bacağma yapıştı bez almadı yağı çıkarmadı iki tane eşofmanm gitti. üstüne bide birhafta mor gezdm. en iyisi kuaförde aldırmak çok uygun yerler var

Selam kızlar bende marketten dün sesunun setini aldım. Alt bacakları sorunsuz hallettim fakat baldırları geremediğim için sanırım hep kan oturdu morardı :KK43:... birde yaparken elim yapış yapış oldu yanlış birşeylermi yaptım acaba feci bir tecrübeydi ne önerirsiniz :KK43:

ben sesunun makinesini aldım kızlar ama aralarda hep tüyler kaldı ben hepsini alacak sanıyordum sir ağda diyince :KK43: sizin de öyle oluyor mu yoksa aralarda hiç kalmadan alıyor mu hepsini?:44:

valla arkadaslar bn onceden agda yapıodum ama cok kalıtelı degıldı sonnra elımde elxıven yardımıyla aldım ama acıtıodu ve cok uzun suruoxu sonra sir agda yı duydum ılk olarak genıtal bolge ıcın denexım suse markalıkdı roll-on lu olanlardan aldım ben memnun kaldım koltuk altı
mı da onunla alıorum dıger bolgeler ıcın epilatör kullanıom ama genıtal bolge dısındakı heryerı koaforde yaptırmanızı onerırım :KK1:

selam arkadaşla benim de sorunum roll on un dönmemesi bir yerde konu açtım arkadaş ilk önce sert bir yerde dene dedi işe yarıyor fakat yine de akıcı değil

ben de artık kuaförlere para vermek yerine evde sir ağdayı kendim yapmaya başladım, özellikle kartuş roll-onları çok kullanışlı buldum:)

Roll-onlar hem zorluyor hem de çok çabuk bitiriyor ağdayı.
Ben kutu sir ağda kullanıyorum artık. Çok rahat.

i5997706_anigif4.gif

Ağda bezi aldığımda içinde spatulası da oluyor. Onu kullanarak uyguluyorum.

1309949481_69485.png

Ama sıcak olunca spatuladan dökülüyor ağda. Ufak ufak sürüyorum. Çok iyi benim için.
Büyük kurtarıcı.

Daha yeni başladım sir ağdaya tüylerim çoğaldı. Umarım kullandıkça bu sorun kalkar.

depisillma marka sir ağdayı makınesıyle evde uygulayan arkadaşlar varmı? evde rahat yapabılıyormusunuz?

Arkadaslar bi sorum var agda makinesi aldim agdayi isitip makinenin haznesine kazanina doktum yanlismi yaptim boyle kullanamazmiyim lutfeeeen viri bana cvp versin

X