Evde vakit geçiremiyorum

Erin689

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
155
317
Merhaba hanımlar,

Esasen çalışan bir kadınım ancak son işyerimdeki baskılara dayanamadım ve istifa ettim yaklaşık bir ay önce. Şu an iş arıyorum bu sırada evdeyim ancak evde olmaya alışık olmadığım için vakit geçirmekten çok zorlanıyorum. Ev işleri yapıyorum ama gün bitmiyor sizler neler yapıyorsunuz vakit geçirmek için.

Evde de vakit is yapılınca çok hızlı geçiyor aslında çok enteresan işyerinde geçmiyor genelde benim açımdan 🤣
Örgü çok eğlenceli.

Evde de vakit is yapılınca çok hızlı geçiyor aslında çok enteresan işyerinde geçmiyor genelde benim açımdan 🤣
Örgü çok eğlenceli.
Aslında çok da iş yapıyorum durmuyorum yerimde. Ama özellikle akşam olup hava karardı mı içime bir hüzün çöküyor 😆 yatana kadar zamanı zor ediyorum. Artık eskisi gibi diziden filmden de keyif alamıyorum ondan sanırım

Şu an maddi durumum çok elvermiyor ama kesinlikle haklısınız
Halk eğitimler de spor kursları da oluyor onlara bakabilirsiniz ben pilatese yazıldım mesela. yine gençlik ve Spor bakanlığı nda da oluyor muş Spor kursu diye duymuştum. Ben de uzun süredir çalışıyordum şu an çalışmıyorum o yüzden sizi iyi anlıyorum. İnsan evde sıkılıyor bir süre sonra ben işten çıktığımın üçüncü günü sıkılmaya başlamıştım.

Halk eğitimler de spor kursları da oluyor onlara bakabilirsiniz ben pilatese yazıldım mesela. yine gençlik ve Spor bakanlığı nda da oluyor muş Spor kursu diye duymuştum. Ben de uzun süredir çalışıyordum şu an çalışmıyorum o yüzden sizi iyi anlıyorum. İnsan evde sıkılıyor bir süre sonra ben işten çıktığımın üçüncü günü sıkılmaya başlamıştım.
Çok teşekkür ederim bakacağım mutlaka. Çalışırken fiziken çok aktif olmasam da masa başı iş yaptığımdan kafam çok dolu oluyordu hiçbir şey düşünmüyordum. Sosyalleşiyordum da. Şimdi bunlardan mahrum kalınca çok boşluğa düştüm. Panik bozukluğum var bir de azdı resmen

bende fiziken çok aktiftim valla .çok yorucuydu beden olarak.ama Yinde de iyi kötü güzle çalışmak .her ne kadar şartlar iyi olmasa da maaş uzun mesailer bi şekilde dayanıyorsun . Panik bozukluk varsa mutlaka sosyalleşmelisin. Kafan dağılır. hiçbir şey yapamıyorsan bile günlük yürüyüşler yaparsın o bile iyi gelir insana.

Tekrar işe girmek istiyorum ben de. İnsanın sabah bir amaçla kalkması gün içinde kafasının dağılması çok önemli. Fiziken de daha aktif olmaya çalışacağım

Merhaba hanımlar,

Esasen çalışan bir kadınım ancak son işyerimdeki baskılara dayanamadım ve istifa ettim yaklaşık bir ay önce. Şu an iş arıyorum bu sırada evdeyim ancak evde olmaya alışık olmadığım için vakit geçirmekten çok zorlanıyorum. Ev işleri yapıyorum ama gün bitmiyor sizler neler yapıyorsunuz vakit geçirmek için.
Tarif deniyorum,zikir çekiyorum,okumalar yapıyorum. Bazen örgü örüyorum. YouTube'da ilgi alanıma göre bir şeyler izliyorum. Önceden sokak hayvanlarını beslerdim ama yeni evimizin civarında pek yoklar 1 tane bulursam onu çağırıp besliyorum. Kızlarımın anne kız saati yapmaya çalışıyorum 15/20 dakika bile olsa nasıl hissettiklerini birebir gözlemliyorum gün içerisinde kahve yada içecek eşliğinde onları biraz konusturup ruh hallerine göre motive etmeye çalışıyorum.

X