Evlat Hasreti Çekenler Birleşiyoruz.

arkadaşlar ben iki kez yumurta toplattım yumurta rezervimde iyidir.ilki uzun protokoldu 17 yumurta elde ettiler ikinci kısa prookoldu 16 yumurta elde ettiler şimdiki de kısa protokol bakalım ne olcak.

Canim bisi soracagim senden baya cok yumurta elde etmisler niye dondurmadilarki tedaviyi 3. kez tekrarliyorlar senîde yoruyorlar böyle?
Tedavin hayirli olsun canim Allah gönlünden gecene kavustursun...

Canım benim 9 tane dondurulmuş embriyom var ama transfer olmadı bu sefer de toplanacak ve pgt yapılacak.eşimde 13-14 kromozom translakasyonu var o yüzden embriyo biriktiriyoruz.mevlam görelim ne eyler ne eylese güzel eyler rabbim herkesin ve benim emeklerini boşa çıkarmasın inşallah.

Eyyy rabbim bizlere halim selim alim hayırlı imanlı hayalı takvaalı hizmet yolunda sağlıklı sıhhatli afiyette dünyasını ve ahiretini güzelleştirecek hak yolda olan salih ve ihlaslı evlatlar naasibb eyle amin!amin!amin!

Eyyy rabbim bizlere halim selim alim hayırlı imanlı hayalı takvaalı hizmet yolunda sağlıklı sıhhatli afiyette dünyasını ve ahiretini güzelleştirecek hak yolda olan salih ve ihlaslı evlatlar naasibb eyle amin!amin!amin!

ahh be canımmm ne güzel bir dua ettin ne kadar içten enerjin geldi inan içim kıpır kıpır olduu.. Amin canım cümlemize tüm evlat hasreti çekenleri Rabbim evlatla müjdelesin.. Amin

merhaba anne aday adayları ve adaylar :KK66: ben ankarada yaşayan polikistik overli ve kilolu bebek isteyen 8 yıllık evli bir bayanım tüp bebek merkezi araştırıyorum bana bu konuda ve tedavi aşaması hakkında bilgi verirmisiniz şimdiden teşekkür ederim UMARIM HEPİMİZ O GÜZEL ve KUTSAL DUYGUYU BİR AN ÖNCE YAŞARIZ :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK16:

merhaba anne aday adayları ve adaylar :KK66: ben ankarada yaşayan polikistik overli ve kilolu bebek isteyen 8 yıllık evli bir bayanım tüp bebek merkezi araştırıyorum bana bu konuda ve tedavi aşaması hakkında bilgi verirmisiniz şimdiden teşekkür ederim UMARIM HEPİMİZ O GÜZEL ve KUTSAL DUYGUYU BİR AN ÖNCE YAŞARIZ :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK16:

merhaba canım.. ankarada olan arkadaşlar yardımcı olurlar sana ankarada güzel merkezler var diye biliryoum. ilk denemnmi ıolucak... aşamalar soruna göre şekilleniyor canım.. benim mesela 3. deneme oldu. hepsi farklı oluyor birbirinden. ama genelde bellidir. göbekten iğnelere başlanır doktorun dozuna göre sonra yumurtalar belli gelişime gelince anestezi ile toplanır. aynı gün erkekten alınan spermle döllenir. döllenen embriyo uygun günde . 3. veya 5. günde rahme transfer edilir. sonra dinlenilir ve 12 gün sonra test yapılır. şimdiden bol şans canım

sabah koşturmaca oluyor tabi..... tatlım sen ne yaptın tedavi konusunda gelişme varmı hala beklemedemisin :KK64:

Selam Dekopacim nasilsin iyimiisn?Tedavisi baslayan arkadaslarimin Allah yardimcisi olsun.Benim de 1 hafta kaldi hayirlisiyla.Bakalim doktorlar ne diyecek?Uzun bir tedavi olacagini biliyorum.Hayirlisi artik...

Ben buralardayim her ne kadar yazamasamda..

Selam Dekopacim nasilsin iyimiisn?Tedavisi baslayan arkadaslarimin Allah yardimcisi olsun.Benim de 1 hafta kaldi hayirlisiyla.Bcanım akalim doktorlar ne diyecek?Uzun bir tedavi olacagini biliyorum.Hayirlisi artik...

Ben buralardayim her ne kadar yazamasamda..

canım hoşgeldinn... bende iyiyim koşturmaca canım... hadi bakalım bişi kalmadıı senide hamiş çıkaralım hayırlısı ile.. tedavi sürecinde buralşara daha sık gel lütfen bak şimdi sana birşey demiyorum işin var diyeee:KK20::KK20::KK20: merakk ediyorummm .. :KK1::KK1::KK1: neyse şaka bir yana heyecanlısındır sen şimdii inşallah bu sefer olcak canım

kızlar beni aydınlatırmısınız .. E2 test nedir ne zaman yapılır ben hiç olmadım tedavi sırasında

evet canım saana hiç üstüne alınmıyorsun :KK1::KK1: neyse çok uzatmayın sizdee yada bekle beraber yaparız eylüldeeee :KK1:

para olsa üstüme alınacamda ama yok:63:ben sponsar arayışındayım sponsor bulduğum :KK76:zaman başlarım buda en erken eylül ekim olur

X