Hikayelerinin mutlu sonla bitmesini sabırla bekleyen anne adaylarının topiği

İyiyim canım nasıl oluyım sizde bebişle iyisiniz sanırım öp teyzesının yerıne
İyiyim canım nasıl oluyım sizde bebişle iyisiniz sanırım öp teyzesının yerıne
canim mina kac gundur hastadir bogazi iltihap tutmus cok kotu oksuruyor gorsen yemek yemiyor.ama cok sukur bugun diger gunlere gore daha iyidir...

eloo bir girdi, bir ciktim bugun.islerim vardi.burasi isindi biraz cok sukur.doktor kontrolun ne zaman
Canim doktor kontrolum sali gunu ama bugun saglik ocagina gidip kan versemmi karar veremiyorum...gecen hafta persembe degerum 130du artisida cok iyiydi ama iste kafamda soru isareti bitmiyoki

canim mina kac gundur hastadir bogazi iltihap tutmus cok kotu oksuruyor gorsen yemek yemiyor.ama cok sukur bugun diger gunlere gore daha iyidir...
Ayy canım cok gecmiş olsun
Etmedin canim :)
Sagol Allah razi olsun darisi tez zamanda sizlerin basina insallah
:KK49::nazar:
çok şükür canım muhammed iyi sen nasılsın umutsuz olma olur mu benim yazdığım karışımı denesen ya...
Bilmiyotum canım daha öncede dedım ya sana canım hıcbırsey yapmak istemiyor

topik sahibi gezmelerden gelemedi bugün:):)2 hafta sonra işe geri döneceğim o zamanda telden katılacağım size.

taube geçmiş olsun.

deniz yaz cnm 3-5 sene farketmiyor.sonuçlar aynı zaten:) kimi dedin yazmıyor diye anlamadım.

elocann naptın test yaptırdın mı?

topik sahibi gezmelerden gelemedi bugün:):)2 hafta sonra işe geri döneceğim o zamanda telden katılacağım size.

taube geçmiş olsun.

deniz yaz cnm 3-5 sene farketmiyor.sonuçlar aynı zaten:) kimi dedin yazmıyor diye anlamadım.

elocann naptın test yaptırdın mı?
Yaptirdim canim kan yarin merkeze gidicekmis cuma ogrenicem sonucu...normalda sonucu sali aliniyo rica ettik cuma ogrencekler :)

inşallah yükselmiştir elocannn.çok istiyorum artık içimizden biri hayallerine kavuşsun

Ayin 20 sinde 2.transferim var. Progestan iğne oluyrm felaket aciyor. Hic bi sey de hissetmiyrm. Sadece 3 gün rapor alacagim icin mutluyum dinlenecegim

X