Evlat Hasreti Çekenler Birleşiyoruz.

bende yaptırdım ama bursada ege ünüversitesinden neden kararsızsın

işlemin nasıl olduğunu bilmiyorum, kimileri bana ağrılı bir işlem olduğunu söylüyorlar.Bi de ege'de haftanın bir günü yapılıyor bu . adet bittikten hemen sonra malesef benim günüm denk gelmiyor , çekemiyorum bir ay daha beklemek istemiyorum kimbilir o da denk gelmeyebilir,özellerde 700 falan...yoksa ege'ye kesinlikle güveniyorum sorun bende acı eşiğim darda..uyutularak yapılırsa ben hissetmem diye ege de uyutulmuyorrrr

işlemin nasıl olduğunu bilmiyorum, kimileri bana ağrılı bir işlem olduğunu söylüyorlar.Bi de ege'de haftanın bir günü yapılıyor bu . adet bittikten hemen sonra malesef benim günüm denk gelmiyor , çekemiyorum bir ay daha beklemek istemiyorum kimbilir o da denk gelmeyebilir,özellerde 700 falan...yoksa ege'ye kesinlikle güveniyorum sorun bende acı eşiğim darda..uyutularak yapılırsa ben hissetmem diye ege de uyutulmuyorrrr

adet bitince 1 hafta içinde yapılıyor benimde ağrılı olmuştu... ama benim rahim dar ama herkeste ağrılı olmuyor

selam kızlar.rahim filmi çektirmem gerekiyor ege üniversitesinde mi yaptırsam karar veremedim, yaptıran varsa paylaşabilir mi.:85:

canım ben 4 yıl önce çektirdim çok ağrılı oldu bneim özelde 150 tl ye çektirmiştim. dokotrum rahminde sorun olduğu için zor olmuştur demişti sonrasında.. benim sorunlu oldğunundan belki zorlandım evet ama basit bir işlem adet bitiminde yapılıyor nazın dediği gibi.

bana hemşire adetin bittikten 2 ya da 3 gün sonra dedi..dün bitti mesela adet salıya yaptırabilir miyim...

bende 1 hafta içinde duymuştum kendim kaçıncı günü yaptırdım hatırlamıyorum... dr na sorsan aslında adetim bittikten sonra 5.gün yaptırabilirmiyim diye

canım ben 4 yıl önce çektirdim çok ağrılı oldu bneim özelde 150 tl ye çektirmiştim. dokotrum rahminde sorun olduğu için zor olmuştur demişti sonrasında.. benim sorunlu oldğunundan belki zorlandım evet ama basit bir işlem adet bitiminde yapılıyor nazın dediği gibi.

Hic agrili deildi benmkii ani ilac enjekte edilince saniyelik sizi oldu okdr..sonrasinda ne kanama nede agrim oldu allaha sukurr...sadce bnde korku vardi nasi olcak off orama bisi olursaaa falan filan onyargiliydimm cok agladimm qma bosaymisss...cnm bnmde agti esigim cok dusuktur..bn dayandim olduu saniyelik merak etme ama kipirdamman gerekioo iii sonuc almak icinn senn neresi uyutuosa oraya yaptir istersenn ama bosuna anestesi yiceksinn...nie okdr pahali ben 50ye yaptrdim mesela

bende 2 sene önce çektirdim 250 filandı..ama bilseydim narkozluda yapılıyor hiç uğraşmazdım narkozsuz çünkü benim durumum biraz hassaz

bende 2 sene önce çektirdim 250 filandı..ama bilseydim narkozluda yapılıyor hiç uğraşmazdım narkozsuz çünkü benim durumum biraz hassaz

ayenn canım bende pişman oldum narkoz almadım diye sonra çok ağrım oldu ama bende snein gibi rahim dar ve dışa doğru bükük benim. doktor muayenelerim bile aprılı oluyor bu sebebpten acaba hamilelikte sıkıntı yaratırmı diye düşünyorum

Ben geldim guzel anne adaylari nasilsiniz bakayim umarim moraler tavan yapmistir:KK3:

ben vajinusmustum birkaç ay sorunluydum :)) ama o kadar çok muayeneye maruz kaldım ki , istemiyorum ya inadına muayene edildim..şimdi de rahim filmine ihtiyacım var tüp bebek tedavisi için.bir şekilde olacak ama tedirginim .adet bitiminden 5 gün sonra yapılıyorsa yaptırabilirim .ama anestesi yapılmıyor , yapan yerler ise almış başını gidiyor pahalı çok.o kadar canım yandı ki bazen yeter diyorum can işte :KK66: :21:

ayenn canım bende pişman oldum narkoz almadım diye sonra çok ağrım oldu ama bende snein gibi rahim dar ve dışa doğru bükük benim. doktor muayenelerim bile aprılı oluyor bu sebebpten acaba hamilelikte sıkıntı yaratırmı diye düşünyorum
bunu bende düşünüyorum hamilelikte sorun olrmu diye neyse bi kalalımda dr a sorarız...benimde çok ağrılı oluyor muane benim için işkence...
ben vajinusmustum birkaç ay sorunluydum :)) ama o kadar çok muayeneye maruz kaldım ki , istemiyorum ya inadına muayene edildim..şimdi de rahim filmine ihtiyacım var tüp bebek tedavisi için.bir şekilde olacak ama tedirginim .adet bitiminden 5 gün sonra yapılıyorsa yaptırabilirim .ama anestesi yapılmıyor , yapan yerler ise almış başını gidiyor pahalı çok.o kadar canım yandı ki bazen yeter diyorum can işte :KK66: :21:

canım ben 7 sene vajinusmutum onun etkisi geçmiş değil halen... seni çok iyi anlıyorum

bunu bende düşünüyorum hamilelikte sorun olrmu diye neyse bi kalalımda dr a sorarız...benimde çok ağrılı oluyor muane benim için işkence...

canım ben 7 sene vajinusmutum onun etkisi geçmiş değil halen... seni çok iyi anlıyorum

evet canım benimde öyle dokroa sordum ben acaba ondan mı düşük oldu diye alakası yok dedi. ama ne bilim insanın aklına geliyor işte

Kızlarr günaydın nasılsınız bugün bakalımm....
Herkese mutlu haftasonlarıı ben biraz temizlik yapıcam sonra geliyorummmm :KK54::KK54:

Kızlarr günaydın nasılsınız bugün bakalımm....
Herkese mutlu haftasonlarıı ben biraz temizlik yapıcam sonra geliyorummmm :KK54::KK54:

sana kolay gelsin... bende alışverişe çıkıcam biraz sonra yeğenlerim var pek giremem bugün...anca onlardan sıra gelirse bakarım arada

Selam kizlar,
ben mayis 2011 de transfer olacaklar topigindeydim gecen ay ne enteresandir bütün arkadaslar hamile o topicte onlar icin okadar cok sevindimki ama bi yandanda kendim icin üzüldüm cünkü tek hamile olmayan benim :KK25:.
Hatta bir arkadas vardi regl oldum diye test yaptirmamisti gecen gün gene kanamasi baslamis dr gitmisler megerse hamileymis:) cok guzel bir süpriz yapmis bebegi ona...
Ya kizlar ya ben acaip duygusal oldum bu aralar herseye agliyorum neden böyle oldum ben ya:KK59:

X