Rüya Yorumları Evlenmeden önce evleneceği kişiyi rüyasında gören var mı?

mrb kızlar beim bi sevgilim var ciddi düşünüyoruz ama ben önce anneme söyledim ve durumlar biraz karıştı istemiyolar açıkcası durum vahim şuan mafoldumben ... birbirimizi çok seviyoruz ama ne olucağını kestiremiyorum ve çk merak ediyorum muradımıza erebilecekmiyiz diye acaba onunlamı yoksa başkasıylamı evlenicem die merak ediyorum hemde çoookkkk. burda okudum yusuf duası okuyunca görenler varmış die deneyip görenler ve evlenenler varmı acaba yada bir başka yolla...

üniversitede yurtta kalırken birinden duymuştuk.bir elmayı hiç kesintisiz bir şekilde soyup kabuğu yastığının altına koyarsan rüyanda evleneceğin kişiyi görürsün diye.ben hiç inanmam bu batıl inançlara ama kızlarla gırgır olsun diye yapalım dedik.kantinde elma yokmuş portakal aldık:)) soyduk güzelce poşete koyup yastığın altına yerleştirdik.o gece rüyamda oda arkadaşlarım bana bir deniz kenarındaki parkta bir yön işaret ederek burdan izmire gideceksin dediler.sabah uyandım ne alaka dedim.istanbulda oturuyorum aslen rizeliyim.izmirle hiçbir bağlantım yok.ama izmire gelin geldim.artık tesadüfmü diyelim ne diyelim.çünkü geleceği Allahtan başkası bilemez...

bi kere arkadaşımın evinde ilk kez kalacağım die yastığın altına anahtar koydum da yattım. rüyamda mavi gözlü, zayıfca birini gördüm. sevgiliymişiz.

bu rüyadan etkilendim ve o günden sonra kimin evinde ilk kez kalsam yastığın altına anahtar koyar oldum. eğer gerçekse bir daha görürrüm diye ama görmedim. daha da öyle biriyle tanışmadım...

tabiki geleceği Allah tan başka kimse bilemez bazı insanlar gerçekten görmüş ve evlenmiş bu forumda da okudum bencede Allah isterse malum eder ama işte herzmanda insan rüyalara bağlı kalamıyo.benimkide merak işte denedim bende ama bişey göremedim daha doğrusu çok karışık rüyalardı kalkıncada hatırlayamadım

ama ben şuna inanıyorum tabi herkesin kendi inancı. hani çoğu insanda olur dejavu olayı bende de sıksık olur ben dejavunun rüyada görüpte hatırlayamadımız rüyalar olduğuna inanıyorum bilmiyorum nekadar doğru bir düşünce :KK1:

Anneannem dedemi görmüşş bir sürü kişi geliomuş görücü hiç birini istememiş snra rüyasnda görüp dedemde istemeye gelince malum evlenmişler kısmetm der durur :KK70:

ben en yakın arkadasımda yatıya kalmıştım hani ilk kez kalıcan evde gördüğün rüya gercek olur derler ya işte rüyamda lise arkadasım elimden tuttu ve bir sene sonra geldi görüşmeyeli tam 4 sene olmuştu beni buldu çıkma teklif etti ertesi senede evlendik yani ben rüyamda gördüm ama görmez olaydım :)

bende rüyamda kendi düğünümü gördüm.evleneceğim insan uzun boylu beyaz tenliydi yan duruyordu yüzünü göremedim ama rüyamda bile acaba yanlışmı yaptım beni sevmiyormu diyordum.dans ederken neden bana bakmıyor diyordum :).tabi bu rüyayı göreli 5 yıl oldu. okadar gerçekçi bir rüyaydıki düğünümde dans edişimi ruhum yukardan izliyordu ve kendimi gelinlikler içinde görünce inanamamıştım bu benmiyim dedim.
ogün bugündür bu rüyama çok inanırım ama hala o insanla karşılaşmadım tabi.karşılaşsamda aklımda hep soru işareti olacak sanırım

ben görmedimde annem babamı rüyasında görmüş bi hafta geçmedennn istemeye gelmişler:)

Bundan tam 4 yıl önceydi ilk kez sevgilim olmuştu ama sanaldı, internetten görüşüyoduk yani
sevgilim tekirdağlıydı, bende istanbuldaydım. yeni tanışmıştık henüz daha 1 ay olmamıştı arkadaşıma gittim, yeni sevgilimden hiç bahsetmedim ama arkadaşıkm rüyasında beni gördüğünü ve tekirdağa gidip geldiğimi söyledi, adeta şok olmuştum. Daha sonra bu sevgilime çok aşık olmuştum asla ayrılmam filan diyordum ama meğer o benle eğleniyormuş bunu öğrendim ve ayrıldık. fakat ayrılmadan önce de rüyamda 2-3 kez ondan ayrılacağımı ve başka birisini seveceğimi gördüm hatta bir seferinde rüyamda tanımadığım bir sesle konuşuyordum ''ben ondan asla ayrılamam başkasına gidemem onu çok seviyorum'' filan diye bağırıyordum ve ağlayarak uyandım... Uyanınca bir şey dikkatimi çekti, rüyamda, çok uzakta beni seyreden bir kişi daha görmüştüm bu kişi esmer kısa boylu zayıf ama sevimli biriydi, güya bu kişiyle birlikte olacakmışım ilerde ama bir türlü anlam verememiştim...

Ta ki 1 yıl sonra o kişiyle tanısana kadar... bu kişi yine internettendi, sanaldı. ama bir birimizi o kadar çok sevdik ki günde 300-400 tane mesaj cektigimizi ve sabahlara kadar uyumadığımızı hatırlarım. internetten, kameradan, telefondan sürekli görüşürdük, o benim ailemle ben onun ailesiyle sürekli görüşürdüm, ciddi ciddi evlenmeyi düşünüyorduk. hatta bir yaz tatilinde aynı otele gittik ve tam 1 hafta birlikte olduk, rüya gibiydi... bu sefer, doğru aşkı buldum evleneceğim kişi bu diyordum! 1 yılı geride bırakmıştık! herşey harikaydı bana ilk aşkımı bile unutturmuştu ve kendisi tıpkı o rüyamdaki kişi gibi zayıf, esmer, sevimli biriydi ve bayagı da uzaktaydı ben istanbul o ise konyadaydı. Sonra anladım ki sevgilim, rüyamdaki o kişiydi...Onunla da asla ayrılmayı düşünmezken bir gün çok ama çok ilginç bir rüya görmüştüm... Rüyamda büyük bir bahçenin ortasındayım üstümde gelinlik, karşımda sevgilim var oda damatlık giymiş... tam ona doğru koşup sarılacakken, arkadan birisi beni kolumdan tutup götürüyor... o kişiye bir bakıyorum ki amcamın oglu!!! oda damatlıklar içinde... Sonra uyanıyorum hemen bu rüyamı sevgilime anlatıyorum; bak işte evleneceğin kişiyi rüyanda görmüşsün diyip kıskançlık yapıyor! sonra dahada ileri gidip amcamın oglunu, benden habersiz facebooktan bulup onla konuşuyor ve aralarında her ne konuştularsa tam 1 hafta sonra sebepsiz yere ayrılıyoruz, bir daha da ondan haber alamıyorum. en son geçenlerde nişanlandığını öğrendim. :KK43::KK43::KK43: bu sevda da böyle bitiyor.
Ama aklımda yine büyük kuşkular var ben rüyamda neden sevgilimi bırakıp amcamın ogluna gidiyordum? neden onunla evleniyordum? acaba bu rüya da gerçek olabilir miydi? bilinç altımıydı yoksa? ama olamazdı! çünkü amcamınoglu yurtdışındaydı ve tam 10 senedir onunla bir kez bile görüşmemiştik... facebook adresini biliyordum ama bende ekli bile değildi çünkü inanın hiç bir samimiyetimiz, konuşmuşluğumuz yoktu... Ama beni sevgilimden ayırdığı için ona karşı çok öfkeliydim! bulsam bir kaşık suda boğacaktım.

Derken geçenlerde 10 yıl aradan sonra ilk defa Türkiye'ye geldiler... Kuzenimle kavga edecektim beni sevdiğimden ayırdın diye! ama inanın onu ilk görüşte aşık oldum diyebilirim, daha sonra 1 hafta boyunca samimiyeti ilerlettik her gece, sabahlara kadar sohbet ettik, şakalaştık filan... herşey mükemmeldi. Amcam da bana karşı çok ilgiliydi, sürekli benim çok dürüst, çok güzel, çok akıllı biri olduğumu ima ediyordu, sürekli gelip şefkat gösteriyordu, kendi evladı gibi seviyodu, yengem de gelip sürekli ne kadar güzel olduğumu filan söylüyordu... İçimden bunlar niye bana gelinleri gibi davranıyorlar diyordum? Ama anlam veremiyordum... Şimdi gurbete geri gittiler. Seneye tekrar gelecekler memlekete, tabii bu sefer kuzenimi facebooka filan da ekledim, hep internetten konuşuyoruz aramız çok iyi ben ona çok aşığım ama o bunu bilmiyor. :) Seneye gelmelerini iple çekiyorum... Bakalım neler olacak göreceğiz... Herşeyi hayal ederdimde varlığından bi haber olduğum kuzenime aşık olacağımı inanın hayal edemezdim... Bizde akraba evlilikleri de çoktur, amcamın ve yengemin bana karşı olan tavrı da aklıma gelince Acaba mı diyorum???

demek ki rüyaların çıkıyormuş...
yalnız gönül bu kimi seviceği belli olmazda akraba evliliği varmış diyorsunuz sizde sakıncalı değil mi ki?

ben değilde annem benim eşimi görmüş bigün sabah heyecanla anlattı rüyasını kumral güleryüzlü çok yakışıklı evide caminin dibindeymiş 1 yıl sonra beni istemeye geldiler eşimi görünce annem dediki hani rüya görmüştüm ya hatırladınmı tıpkısının aynısı sanki rüyam gerçek oldu dedi şaşırdık üstelik evimizde caminin dibinde bazen aklıma gelir gülümserim malum olurmuş ya o hesap

demek ki rüyaların çıkıyormuş...
yalnız gönül bu kimi seviceği belli olmazda akraba evliliği varmış diyorsunuz sizde sakıncalı değil mi ki?

Tabi ki askıncalı, aksini söylemiyorum ama ryalar çıkıyo? buda çıkarsa?

Ben de 2 defa yastığımın altına anahtar koydum denemek için. Birincisinde yandan profil olarak birini gördüm. Takım elbiseli falandı ama sabah yüzünü hayal meyal hatırladım.Tipini çok iyi göremedim yani :) Çok önemsemedim. Neyse aradan zaman geçti, bir sevgilim oldu. Yine daha önce hiç yatmadığım bir eve gittim, orda da aklıma geldi. Bu sefer rüyamda sevgilimi gördüm, birbirimize sarılmıştık. Ama onun dışında rüyamda 3 tane tanıdığım erkek daha vardı bize uzaktan bakıyorlardı:))Şimdi düşününce ilk gördüğüm rüyadaki kişi gerçekten sevgilimi andırıyor. Öğretmen olduğu için de takım elbiseli olarak görmüş olabilirim . Ama şimdi ayrılık aşamasındayız. Rüyaya inanmamak gerek ama bakalım.

şu anahtar işini bende deniyim bu akşam bakalım neler görücem

kızlar şimdi kopma zamanı

annem de beni kadir inanır'la evlenirken görmüştü

şaka gibi bi de 'demek ki kocan yakışıklı olacak' diye dalga geçti yaaaa

Lisedeyken hangi akıl ve koca isteğiyle yapmışım bilmiyorum-bilmek de istemiyorum- ama ben de uykuya dalıp görmeye çabalamıştım.Onca dua, susuzluk ve istekle göre göre bir tüpçü görmüştüm.
Sabah uyandım kapı çaldı, uykulu uykulu açtım, gelen rüyamda gördüğüm bıyıklı, göbekli mario gibi aynı tüpçü.Adam "Abla tüp getirdim" diyor ben mal mal bakıyorum adamın suratına.Annem gelmişti ben hala tüpçüye bakıyorum.Biraz daha baksam demek tüpçü de "bu kız bana aşık oldu" diyecek, beni istetmeye ailesini gönderecek ve kaderim olacakmış (!).Allahtan annem içeri itekleyip, kolumu da çimdirip "İlk kezmi tüpçü görüyorsun?" demişti de bu macera başlamadan bitmişti.Bir daha mı? Tövbe, denemedim.Eşim de tüpçü değil kaydirigubbakcemile3

Bundan tam 4 yıl önceydi ilk kez sevgilim olmuştu ama sanaldı, internetten görüşüyoduk yani
sevgilim tekirdağlıydı, bende istanbuldaydım. yeni tanışmıştık henüz daha 1 ay olmamıştı arkadaşıma gittim, yeni sevgilimden hiç bahsetmedim ama arkadaşıkm rüyasında beni gördüğünü ve tekirdağa gidip geldiğimi söyledi, adeta şok olmuştum. Daha sonra bu sevgilime çok aşık olmuştum asla ayrılmam filan diyordum ama meğer o benle eğleniyormuş bunu öğrendim ve ayrıldık. fakat ayrılmadan önce de rüyamda 2-3 kez ondan ayrılacağımı ve başka birisini seveceğimi gördüm hatta bir seferinde rüyamda tanımadığım bir sesle konuşuyordum ''ben ondan asla ayrılamam başkasına gidemem onu çok seviyorum'' filan diye bağırıyordum ve ağlayarak uyandım... Uyanınca bir şey dikkatimi çekti, rüyamda, çok uzakta beni seyreden bir kişi daha görmüştüm bu kişi esmer kısa boylu zayıf ama sevimli biriydi, güya bu kişiyle birlikte olacakmışım ilerde ama bir türlü anlam verememiştim...

Ta ki 1 yıl sonra o kişiyle tanısana kadar... bu kişi yine internettendi, sanaldı. ama bir birimizi o kadar çok sevdik ki günde 300-400 tane mesaj cektigimizi ve sabahlara kadar uyumadığımızı hatırlarım. internetten, kameradan, telefondan sürekli görüşürdük, o benim ailemle ben onun ailesiyle sürekli görüşürdüm, ciddi ciddi evlenmeyi düşünüyorduk. hatta bir yaz tatilinde aynı otele gittik ve tam 1 hafta birlikte olduk, rüya gibiydi... bu sefer, doğru aşkı buldum evleneceğim kişi bu diyordum! 1 yılı geride bırakmıştık! herşey harikaydı bana ilk aşkımı bile unutturmuştu ve kendisi tıpkı o rüyamdaki kişi gibi zayıf, esmer, sevimli biriydi ve bayagı da uzaktaydı ben istanbul o ise konyadaydı. Sonra anladım ki sevgilim, rüyamdaki o kişiydi...Onunla da asla ayrılmayı düşünmezken bir gün çok ama çok ilginç bir rüya görmüştüm... Rüyamda büyük bir bahçenin ortasındayım üstümde gelinlik, karşımda sevgilim var oda damatlık giymiş... tam ona doğru koşup sarılacakken, arkadan birisi beni kolumdan tutup götürüyor... o kişiye bir bakıyorum ki amcamın oglu!!! oda damatlıklar içinde... Sonra uyanıyorum hemen bu rüyamı sevgilime anlatıyorum; bak işte evleneceğin kişiyi rüyanda görmüşsün diyip kıskançlık yapıyor! sonra dahada ileri gidip amcamın oglunu, benden habersiz facebooktan bulup onla konuşuyor ve aralarında her ne konuştularsa tam 1 hafta sonra sebepsiz yere ayrılıyoruz, bir daha da ondan haber alamıyorum. en son geçenlerde nişanlandığını öğrendim. :KK43::KK43::KK43: bu sevda da böyle bitiyor.
Ama aklımda yine büyük kuşkular var ben rüyamda neden sevgilimi bırakıp amcamın ogluna gidiyordum? neden onunla evleniyordum? acaba bu rüya da gerçek olabilir miydi? bilinç altımıydı yoksa? ama olamazdı! çünkü amcamınoglu yurtdışındaydı ve tam 10 senedir onunla bir kez bile görüşmemiştik... facebook adresini biliyordum ama bende ekli bile değildi çünkü inanın hiç bir samimiyetimiz, konuşmuşluğumuz yoktu... Ama beni sevgilimden ayırdığı için ona karşı çok öfkeliydim! bulsam bir kaşık suda boğacaktım.

Derken geçenlerde 10 yıl aradan sonra ilk defa Türkiye'ye geldiler... Kuzenimle kavga edecektim beni sevdiğimden ayırdın diye! ama inanın onu ilk görüşte aşık oldum diyebilirim, daha sonra 1 hafta boyunca samimiyeti ilerlettik her gece, sabahlara kadar sohbet ettik, şakalaştık filan... herşey mükemmeldi. Amcam da bana karşı çok ilgiliydi, sürekli benim çok dürüst, çok güzel, çok akıllı biri olduğumu ima ediyordu, sürekli gelip şefkat gösteriyordu, kendi evladı gibi seviyodu, yengem de gelip sürekli ne kadar güzel olduğumu filan söylüyordu... İçimden bunlar niye bana gelinleri gibi davranıyorlar diyordum? Ama anlam veremiyordum... Şimdi gurbete geri gittiler. Seneye tekrar gelecekler memlekete, tabii bu sefer kuzenimi facebooka filan da ekledim, hep internetten konuşuyoruz aramız çok iyi ben ona çok aşığım ama o bunu bilmiyor. :) Seneye gelmelerini iple çekiyorum... Bakalım neler olacak göreceğiz... Herşeyi hayal ederdimde varlığından bi haber olduğum kuzenime aşık olacağımı inanın hayal edemezdim... Bizde akraba evlilikleri de çoktur, amcamın ve yengemin bana karşı olan tavrı da aklıma gelince Acaba mı diyorum???

sabah sabah kanım dondu,ama çok merak ettim,şu eski sevgiline ne demış amcaoğlu,bunu öğrendınmı,

Ben ve annem görüdük ama ikimizde farklı birilerini gördük, Yani annem farlı görüyor ben farklı görüyorum. Ben kel birini gördüm. annem esmer kara saçlı kar bir genç görmüş...! annemin rüyalrı çıkmadı ...
ben daha önde benimle tanışmak isteyen bir kişinin yüzünü görmüştüm gerçektende tanıştım. Ama sonra istemedim vazgeçtim. belkide evlenecektik ama istemedim ben, şu bir geçrek bu tür durumlarda herkesin sizi etkilediği bir gerçek, herkes bir yorumda bulununca. Olmuyor boshayallersmile

rüyanızda gördüğünüz her yüz evleneceğinize işaret olmuyor. Bu tamamen ön sezi tanışabileceğiniz gün içerisinde görebileceğiniz bir yüz ve olay rüyanızda size malum olabilir. bOş yere hayaller kapılmayın :KK70:...
Rüyalarınız ve kendiniz özgür bırakın. Alın yazısı size göre şekilleniyor... sen alın yazıosı desende seçim senin karar verme yetkisi sende....

Lisedeyken hangi akıl ve koca isteğiyle yapmışım bilmiyorum-bilmek de istemiyorum- ama ben de uykuya dalıp görmeye çabalamıştım.Onca dua, susuzluk ve istekle göre göre bir tüpçü görmüştüm.
Sabah uyandım kapı çaldı, uykulu uykulu açtım, gelen rüyamda gördüğüm bıyıklı, göbekli mario gibi aynı tüpçü.Adam "Abla tüp getirdim" diyor ben mal mal bakıyorum adamın suratına.Annem gelmişti ben hala tüpçüye bakıyorum.Biraz daha baksam demek tüpçü de "bu kız bana aşık oldu" diyecek, beni istetmeye ailesini gönderecek ve kaderim olacakmış (!).Allahtan annem içeri itekleyip, kolumu da çimdirip "İlk kezmi tüpçü görüyorsun?" demişti de bu macera başlamadan bitmişti.Bir daha mı? Tövbe, denemedim.Eşim de tüpçü değil kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3delikafadulden
evlenceğin kişiyi görünce direk gelip isteseler ... Ama nerde bunu Allahtan başka kimse bilemiyor. Allah sadece karşımıza çıkarıyor seçip seçmeme iradesi bizde. O yüzden rüyamızda görmemiz imkansız.
BBir ara yetkin dikincilerle evlendim ama sadece onu andıran uzaktan yakından olmayan bir arkidişim. oldu..

X