Evliliğim hakkında.

Ya verirsesi mi var?! Adam sizi öldürmeye teşebbüs ediyor. Allah göstermesin ama bunu başarırsa ne önemi kalacak çocuğun kimde olduğu? Kaldı ki anneyi döven, öldürmeye çalışan, psikopat birine kimse çocuk vermez! Yeter ki delillerin olsun elinde, darp raporun olsun.
Elimde hiçbir delil yok

Eltinde tam salakmis polisle gidip cocugunu alamamis mi? Aman ya boyle konulardan biktim sirf evi terk etmemek icin cocugunuzu bahane ediyorsunuz. Dovse de oldursede kocalarinizdan ayrilamiyorsunuz. O cocuklara yazik. En bastan beri sizi doven evlilige azicikta cocugu dovsun diye bebek dunyaya getiriyorsunuz. Sizin anneliginize tukureyim. Azicik bile gucunuz olsa o evden cocukla ayrilip cocugu vermezdiniz. Size gram acimiyorum.
Hadsiz haddini bil de konuş gelirsem ben senin ağzına öyle bir tükürürüm şaşar kalırsın. Sen benim ne yaşadığımı neler hissettiğimi bilemezsin şimdi kes benim ağzımı bozdurma.

Hadsiz haddini bil de konuş gelirsem ben senin ağzına öyle bir tükürürüm şaşar kalırsın. Sen benim ne yaşadığımı neler hissettiğimi bilemezsin şimdi kes benim ağzımı bozdurma.
Aynisini sıkıyorsa kocana yapsana. Anca burda boyle artistlenirsin. Ben aklimi kullandigim icin senin yasadigin seyleri yasamiyorum.

Madem aklını kullanıyorsun akıl ver bende senin gibi yapayım?
Ben bastan boyle bir adamla evlenmezdim evlendim diyelim cocuk yapmazdim hadi oldu diyelim kimseye pabuc birakmaz sessiz sedasiz terk eder gider ustune polise uzaklastirma karari cikarttirirdim. Hic darp raporu aldin mi? Hemen sey yukle telefonuna ay neydi onun adi unuttum kades miydi dur arastirip yazicam sana. Ailenin yanina gitme istersen bir sure devlete sigin orada bulamazda seni.

Heriflere siniyorsunuz buradakilere kükrüyorsunuz. 🤷
Kükremekle ne
Ben bastan boyle bir adamla evlenmezdim evlendim diyelim cocuk yapmazdim hadi oldu diyelim kimseye pabuc birakmaz sessiz sedasiz terk eder gider ustune polise uzaklastirma karari cikarttirirdim. Hic darp raporu aldin mi? Hemen sey yukle telefonuna ay neydi onun adi unuttum kades miydi dur arastirip yazicam sana. Ailenin yanina gitme istersen bir sure devlete sigin orada bulamazda seni.
Elimde kanıt yok işte bu deli gibi davranışlarına ve küfür, tehditlerine karşı birde o çocuğu ben alırım sende arada bir görürsün demişti aklımdan çıkmıyor

Kükremekle ne

Elimde kanıt yok işte bu deli gibi davranışlarına ve küfür, tehditlerine karşı birde o çocuğu ben alırım sende arada bir görürsün demişti aklımdan çıkmıyor
Kanita gerek yok ki. Gideceksin tehdit ediyor gece bogazima saldirdi korkuyorum diyeceksin. Kadesmis uygulamanin adi hemen yukle.

Kaç defa gece uyurken boğdu saniyelerce nefessiz kaldım üstümde deli gibi özür dilettiriyor gülüyor çok korkuyorum.
Kanım dondu. Kocanızın teşhis konulmuş bir psikolojik rahatsızlığı var mı? Bizim komşumuzun kocası şizofren hastası ve aynı böyle kadının gece durup dururken boğazını sıkıyormuş. Çocuğu alır diyorsunuz ama adam ruh hastası darp raporu alırsanız mahkeme ona vermez çocuğu. Zaten normalde de o yaşta çocuk anneye verilir b*k alır o çocuğu merak etmeyin. Lütfen kendinizi kurtarın bu psikopattan can güvenliğiniz yok.

Bunca zaman darp raporu alsaydiniz mahkemede kullanirdiniz cocugu falan alamazdi eltiniz yapamamis olabilir kanun var hak var hukuk var bir daha siddet olursa darp raporu alin ayrilin cocugunuz alamaz ailenizle aranizi duzeltin ayrica demekki aile bisey biliyormus kacarak evlenenlerin sonu hep mutsuzluk malesef

Kanım dondu. Kocanızın teşhis konulmuş bir psikolojik rahatsızlığı var mı? Bizim komşumuzun kocası şizofren hastası ve aynı böyle kadının gece durup dururken boğazını sıkıyormuş. Çocuğu alır diyorsunuz ama adam ruh hastası darp raporu alırsanız mahkeme ona vermez çocuğu. Zaten normalde de o yaşta çocuk anneye verilir b*k alır o çocuğu merak etmeyin. Lütfen kendinizi kurtarın bu psikopattan can güvenliğiniz yok.
Çocuğum 2.5 yaşında. Evet mesela kavga ediyoruz akşam onu sindiremiyor biraz sesimi bile yükseltsem deliriyor. Gece uyurken saldırıyor

Bunca zaman darp raporu alsaydiniz mahkemede kullanirdiniz cocugu falan alamazdi eltiniz yapamamis olabilir kanun var hak var hukuk var bir daha siddet olursa darp raporu alin ayrilin cocugunuz alamaz ailenizle aranizi duzeltin ayrica demekki aile bisey biliyormus kacarak evlenenlerin sonu hep mutsuzluk malesef
Evet ailem anlaşamayacağımı hissetmiş. Şuana kadar almadığıma pişmanım

X