Evliliğim hakkında.

Kanım dondu. Kocanızın teşhis konulmuş bir psikolojik rahatsızlığı var mı? Bizim komşumuzun kocası şizofren hastası ve aynı böyle kadının gece durup dururken boğazını sıkıyormuş. Çocuğu alır diyorsunuz ama adam ruh hastası darp raporu alırsanız mahkeme ona vermez çocuğu. Zaten normalde de o yaşta çocuk anneye verilir b*k alır o çocuğu merak etmeyin. Lütfen kendinizi kurtarın bu psikopattan can güvenliğiniz yok.
Teşhis konulmuş bir rahatsızlığı yok ama psikolojisi bozuk gitse teşhis kesin koyarlar

Bakin kades uygulamasini kesinlikle yukleyin telefonunuza. Seninle cocukla sert kotu konustugunda gizliden videoya alin illa kanit istiyorsan. Bak sen umrumda degilsin acikcasi kendin etmissin ama ben cocugun icin kahroluyorum burada. Iki bucuk yasinda diyorsun artik herseyin farkinda boyle bir evde daha fazla yasamasin nolur kendin icin gucun yoksa bile onun icin savas biraz.

Teşhis konulmuş bir rahatsızlığı yok ama psikolojisi bozuk gitse teşhis kesin koyarlar
Siz bunu bir şekilde ispatlamalısınız tekrar döverse darp raporu alın mutlaka ve W weasley in dediği gibi video çekebilirsiniz bir şekilde sonrası kolay mahkeme hemen boşar zaten ve çocuğu alması söz konusu olamaz. Ailemin evinde rahat vermez derseniz kadın sığınma evine gidersiniz. Biraz kendinizi toparlayınca kızınızla kendinize yeni bir hayat kurarsınız. Şuan yaşadığınız hayat değil ki kabullenmeyin sakın.

Siz bunu bir şekilde ispatlamalısınız tekrar döverse darp raporu alın mutlaka ve W weasley in dediği gibi video çekebilirsiniz bir şekilde sonrası kolay mahkeme hemen boşar zaten ve çocuğu alması söz konusu olamaz. Ailemin evinde rahat vermez derseniz kadın sığınma evine gidersiniz. Biraz kendinizi toparlayınca kızınızla kendinize yeni bir hayat kurarsınız. Şuan yaşadığınız hayat değil ki kabullenmeyin sakın.
Kızımı alırım diyor sen bakamazsın benim maaşım yüksek her türlü alırım diyor

Kızımı alırım diyor sen bakamazsın benim maaşım yüksek her türlü alırım diyor
Ayni seyleri tekrar yazmaktan ne anliyorsunuz onun demesiyle olmuyor o isler. He aldi kacirdi diyelim sizden hemen polise gidip sikayet olusturup geri alirsiniz. Bir dahada zor gorur oyle birsey yaparsa.

Çok korkuttu evet, annem ayrıl dedi baştan beri birde e postam onda benim görür mü bu yazdıklarımı
İşte yerine göre büyüklerin lafını dinlemek lazım bir şey biliyor da söylüyorlar. E postanızı biliyorsa bu siteye üyeliğiniz olduğunu da gördüyse şifremi unuttum diyerek hesabınıza girebilir bunları da okuyabilir evet dikkatli ol. Üye olduğunuzu bilmiyorsa sorun yok.

Yani size verilebilecek en mantıklı akıllar veriliyor aynı şeyi söyleyip duruyorsunuz. Çocuğunuzu size vermeme hakkı kendine ait değil hal var hukuk var. Şiddet gösteren bir babaya kim çocuk verir? Hadi verdi diyelim sizin de haklarınız var. Siz uğraşmak istemiyorsunuz, ölmek basit geliyor herhalde. Sizi bir gece boğarsa o zaman evladınız babasına kalır işte. Yani akıl tutulması yaşıyorsunuz sanırım, kocanız sizi gece boğuyorken evden ilk fırsatta kaçmanız lazım değil mi?

Sizin duymak istedikleriniz şunlar sanırım, canım sen Allaha sığın, duanı et, Allah onu ıslah eder vs vs. Ama eğer dua ile olsaydı binlerce kadın öldürülmezdi. İlk fırsatta evden kaçın yani başka akıl ne verilebilir ki?

Bildirim gider ona ne diyeceğim
Başka mail adresiniz yok mu? Sitede kullanmak için varsa diğer mail adresinizi kullanabilirsiniz, ayrıca site ayarlarınızı mail adresinize bildirim gidecek şekilde düzenlemediyseniz bir şey olmaz. Size ayarlar konusunda yardımcı olurum.

Başka mail adresiniz yok mu? Sitede kullanmak için varsa diğer mail adresinizi kullanabilirsiniz, ayrıca site ayarlarınızı mail adresinize bildirim gidecek şekilde düzenlemediyseniz bir şey olmaz. Size ayarlar konusunda yardımcı olurum.
Yardımcı olursanız sevinirim yeni e posta açtım ama nasıl yapacağımı bilmiyorum

Merhabalar tekrardan, eski konumda namaz kılma ile konu açmıştım belki eşim düzelir birlikte kılarsak diye çare arıyordum. Biz eşimle kaçarak evlendik(ailem doğulu diye vermek istemedi) 3.5 yıldır evliyiz ve çocuğumuz var. Eşimle sevgiliyken kendini belli etmedi çok iyiydi,evlenince değişti. Beni evlendiğimiz günden beri beni dövüyor, tehdit ediyor. Çok küs gittim geldim yapmam etmem dedi yeminler etti. Onun için tesettüre girdim. Bu arada ailesiyle kavga ettik babası küfür etti, 3görümcem namusuma laf edip saldırdılar. Eşim o anda korudu savundu ilk defa. Haksız yere çok şeyler yaşattılar eşim zorla barıştırdı götürdü. En ufak konuda bile susmamı istiyor yoksa dövüyor bana dediği şey uykunun en tatlı anında boğarım seni diyor. Kaç defa gece uyurken boğdu saniyelerce nefessiz kaldım üstümde deli gibi özür dilettiriyor gülüyor çok korkuyorum. Birşey desem şimdi bile gece saldırır diye korkumdan diyemiyorum. Ölmesini ellerinin kırılmasını istiyorum. Abisi cezaevinde ona her ay 3000 para gönderiyor kıyafet alıyor benle çocuğuma gelince almak istemiyor. Kardeşlerinin faturası, babasına para gönderiyor. Kulakla boğdu, yüzümün sağ tarafını mosmor ettiğini bilirim. Çocuğumuza isim koyacaktık annesi adını koydurdu bende yanına isim koydum annemin adını diyeceksin yada ikisini söyleyeceksin diyor benim koyduğum ad tek söylenmeyecekmiş sinir oluyor. Ailesini çok seviyor onlarda onu para veriyor diye seviyor.çocuğa bile sinirleniyor daha bebek o naz yapar ağlar diyorum duruyor öyle deyince. Daha anlatmadığım çok şey var :KK43:( iyiyiz bugün ama heran herşey bozuluyor çok üstüme geliyor çok yoruldum.. Deli gibi hareketleri var herşeye sinirleniyor anneme bana küfür ediyor :KK43:(
Neyi bekliyorsun Allah korusun bir gün bu adamin seni öldürüp evladinin anasiz kalmasinimi ?

Yardımcı olursanız sevinirim yeni e posta açtım ama nasıl yapacağımı bilmiyorum
Tamam o zaman, vereceğim linke tıklayın E posta yazan yerde Değiştir butonu var o butona basıp yeni mail adresinizi girin ve Kaydet butonuna basın.
Ayrıca size site iletişim numarasını vereceğim, siteye girişinizde sorun yaşarsanız mail adresi değiştirme şifre değiştirme probleminiz olursa site iletişimi arayıp yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.
——————
Bu linke de tıklayın, e posta/ e mail bildirimi almak istiyorum yazan maddeler işaretliyse işaretleri kaldırıp Kaydet butonuna basın ki mail adresinize bildirim gelmesin.

Hayatım alamazlar öyle kolay kolay eltin korktuğu için vermiş olabilir sende biraz stratejik davran artık ağzından laf alıp kaydet ya da anlattigin gibi bir adamsa 1 saat sonra evde savaş cikmayacaginin garantisi yok illa ki açık vericek o delilleri kullan devlet öyle bir adama vermez çocuk
Devlet annesi varken psikopat dayakci adama cocuk vermez kanit topla ne olur olmaz siddete dair mahkemede sunarsin

Tamam o zaman, vereceğim linke tıklayın E posta yazan yerde Değiştir butonu var o butona basıp yeni mail adresinizi girin ve Kaydet butonuna basın.
Ayrıca size site iletişim numarasını vereceğim, siteye girişinizde sorun yaşarsanız mail adresi değiştirme şifre değiştirme probleminiz olursa site iletişimi arayıp yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.
——————
Bu linke de tıklayın, e posta/ e mail bildirimi almak istiyorum yazan maddeler işaretliyse işaretleri kaldırıp Kaydet butonuna basın ki mail adresinize bildirim gelmesin.
Teşekkür ederim hallettim

Bu zamana kadar bir ses,video kaydı,darp raporu falan almak hiç mi aklınıza gelmedi?
Düşünüyorum da başıma böyle bişey gelse dünyasını başına yıkarım herhalde.
Telefonunuz sürekli yanınızda cebinizde falan olsun.Kades uygulamasını yükleyin.Polisi falan arayıp bilgi verin hatta mahalle polisi falan da oluyor bildiğim kadarıyla.
Gidin şikayette falan bulunun.Siz böyle sindikce bu eziyetleri artarak devam eder çocuğunuza da zarar verir psikopat pislik.
Kendiliğinden düzelmesini falan bekliyorsanız aklınızdan şüphe ederim harekete geçin hemen.

X