Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

acayipbirisi123

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2022
188
149
124
***GUNCELLEME 3
Merak edenlerler olmuş.Aksam geç buluştuk ancak fırsat bulabildim.

Tekrar sordum detaylı tanışma ve konuşmaları anlattı. Benim taktığım kısım olan tarihlerdi ve sonra baktığımda kaydın silinmesini.Burada gerçeklik algim kayboldu.Ilkinde acele habersiz bakmıştım o yüzden mi yanlış hatırladım emin olmamakla birlikte tam olarak nisandan bir gün önce sonra gibi tarihler yoktu,daha aralıklı tarihlerdi.Bunlarda değişiklik yapılamaz diye düşünüyorum direkt açtı kayıtları.Yine aynı konu için aradığını söyledi.Sonrasinda zaten tartışmaya başladık.Numarasini sileyim instagramdan sileyim dedi.Gerek olmadığını söyledim ama sildi.Onu asagiladigimi ve hakaret ettiğimi aldatmakla suçladığımı söyledi.Ben kendimi anlatmaya çalıştım o kendini anlatmaya çalıştı.Karsilikli tartışma birbirimizi suçlamayla tartışma devam etti.Surekli tartışma çıkardığımı sanki evlenmemek için yaptigimi söyledi.Ben de sorduğum yada söylediğim şeylerin kendisi tarafından yanlış anlaşıldığını beni anlamadığını söyledim. Karşılıklı tartışmalardan yorulup sıkıldığımızı dile getirdik. Sonrasında bir karar vs vermedik ben kalktım eve geçtim.

*** GUNCELLEME 2
Topluca cevap vereyim.Bazi kişiler çok üzerime gelmiş inanmak istiyorsun görmek istemiyorsun diye.O karakterde birisi değilim .O an kal geldi sanki.Inandim demiyorum soramadım.Ayrica telefonunu kurcaladim demek istemedim acik acik.Mantiksiz şeyler olduğunun farkındayım.Gece hiç uyumadım düşünmekten. Bir şey varsa bitirmeye hazırım.Ekle tutulur bir şey arama nedenim emin olmadan bitirirsem içimde birseyler kalacak acaba diyeceğim. O yüzden emin olmaya çalışıyorum. Bu akşam sorgular şekilde nerde nasıl tanıştın,ne alaka O yaşta ki kadın arkadaşın diye soracağım. Tarihleri özellikle soracağım ve ne cevap alsam tatmin olmayacağım.O yüzden kadını aramayı teklif edeceğim yada inanmış gibi yapıp kendim arayacağım. Kadından bir şey çıkmazsa en yakın arkadaşıyla görüşeceğim.
Sonrasında yine güncelleme yaparım.

*** GUNCELLEME
Biraz geç buluştuk ancak döndüm eve.
Arama kaydını silmemis bu arada,benim gözümden kaçmış.
Normal konuşurken sakin bir şekilde xxx kim diye sordum. Üniversite zamanından arkadaşım dedi.Arana kaydında gördüm bir de fotoğrafına yorum yapmış isme aşina değilim merak ettim dedim. Aradim bi ara bir kac kez ama denk gelip konusamadik dedi.Arama kaydında deyince instagram sanmış.Aciklama yaptı bizden 15 yaş büyük işte evlenip boşanmış çocuğu var.Arama sebebi bizim desteğe ihtiyacımız olan bir konuda yardımcı olmasını istemekmis.Burada ben tamam dedim geçtim ama hatırlayamadım.
Sonra normal biraz muhabbet ettikten sonra tekrar konu açıldı.Sevgilim beni kıskanıyor muhabbeti yaptı.Ne alakası var dedim merak ettim sadece arama kaydında görünce yorum da yapmış ben destek konusunu hatırlamıyorum.
Daha önce de söylemiştim sana acaba yardımcı olabilir mi diye dedi ama ben hatırlayamıyorum tam olarak.Daha önce de WhatsApp konuşmasını görüp sormuştun bu kişiyi dedi.Tek hatırladığım bahsetmişti bi ara eşi hamileyken dövmüş bunu boşanmış diye dedi.

Sorarken özellikle elim göğsündeydiki strese girip kalp atışı hızlanacak mi vs diye. Hali tavrı çok rahat normaldi.Onun dışında tarihler ne alaka diye sormayı ne yazık ki unuttum o an stresten.

Durum bu şekilde. Ne düşünsem bilemedim. Ne tam anlamıyla ikna oldum diyebiliyoru,ne de olmadım.En saçma ayrıntıya kadar anlattım ki gözümden kaçan size garip gelen bir şey olursa fikir verirsiniz diye.

Sorup merak edenlere yardımcı olmaya çalışanlara teşekkür ederim.

Merhaba,
Bu konuyu açmak için üye oldum.
Konu benim için çok önemli çünkü haftaya nikah tarihi alacağız.İkimizde aynı yaştayız 1,5 yıllık sevgililik dönemi sonrasında bir kaç önce nişanlandık.
Sorun şu ki geçen geçen gün bi garip hisle telefonuna bakma ihtiyacı hissettim.En basindan beri telefonlarımız ortadır şifrelerimizi biliriz.Arama kaydında bir kadın ismi dikkatimi çekti.Arama saati ve tarih... Biz nikah tarihine karar verdikten 1 yada gün sonrası akşam 11 gibi aramış fakat cevap vermemiş karşı taraf.Sonra önceki aramalara baktığımda 4 kez aradığını fakat karşı tarafın cevap vermediğini gördüm. Can sıkıcı nokta nişan öncesi sonrası ve nikah tarihi konuştuğumuz günün sonrası olması.Ertesi gün ise arama kayıtları silinmişti. WhatsApp instagram vs yazmışma hiç bir şey bulamadım. Normalde kız arkadaşlarını bilirim bahseder şuradan buradan diye bu kişinin hiç adı geçmedi.Ama sonra hatırladım ki daha önce de arama kaydında görmüştüm.

Numarayı aldım telefonuma kaydettim.Şimdi ben nasıl emin olabilirim konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.Kadini arasam bir şey söyler mi,ona haber verir mi,kendisine sorsam varsa da oldu diyecek hali yok sonuna kadar inkar eder.Kadini hiç bir şekilde suçlamam hem telefonları açmamış hemde bana sadakat duyması gereken kişi nişanlım.Bir şey varsa çok net bir şekilde bitireceğim.
Acilen bi çözüm bulmam lazım ki nikah tarihi almaya gitmeden bitireyim yada kafam rahat devam edeyim.
Fikirlerinizi söylerseniz sevinirim beynim durdu resmen napayim ben.

Son düzenleme:
Merhaba,
Konu benim için çok önemli çünkü haftaya nikah tarihi alacağız.İkimizde aynı yaştayız 1,5 yıllık sevgililik dönemi sonrasında bir kaç önce nişanlandık.
Sorun şu ki geçen geçen gün bi garip hisle telefonuna bakma ihtiyacı hissettim.En basindan beri telefonlarımız ortadır şifrelerimizi biliriz.Arama kaydında bir kadın ismi dikkatimi çekti.Arama saati ve tarih... Biz nikah tarihine karar verdikten 1 yada gün sonrası akşam 11 gibi aramış fakat cevap vermemiş karşı taraf.Sonra önceki aramalara baktığımda 4 kez aradığını fakat karşı tarafın cevap vermediğini gördüm. Can sıkıcı nokta nişan öncesi sonrası ve nikah tarihi konuştuğumuz günün sonrası olması.Ertesi gün ise arama kayıtları silinmişti. WhatsApp instagram vs yazmışma hiç bir şey bulamadım. Normalde kız arkadaşlarını bilirim bahseder şuradan buradan diye bu kişinin hiç adı geçmedi.Ama sonra hatırladım ki daha önce de arama kaydında görmüştüm.

Numarayı aldım telefonuma kaydettim.Şimdi ben nasıl emin olabilirim konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.Kadini arasam bir şey söyler mi,ona haber verir mi,kendisine sorsam varsa da oldu diyecek hali yok sonuna kadar inkar eder.Kadini hiç bir şekilde suçlamam hem telefonları açmamış hemde bana sadakat duyması gereken kişi nişanlım.Bir şey varsa çok net bir şekilde bitireceğim.
Acilen bi çözüm bulmam lazım ki nikah tarihi almaya gitmeden bitireyim yada kafam rahat devam edeyim.
Şüphe ile devam etme ya kıza sor yada bitir evlenirsen bu şüphe seni mutsuz eder bide kızın verdigi cevap seni tatmin edecek mi içindeki şüphe gidecek mi ben olsam kız yok bişey vs dese bile tamamen güvenemezdim

Merhaba,

Dediğiniz gibi sadakat duyması gereken kişi nişanlınız, kadını aramanız hiç doğru bir hareket değil bence. Zaten gerçeği söyleyeceği de ne malum.
Her ne olursa olsun içinizde böyle bir şüphe varken devam etmek ikinize de zarar verir. Bence nişanlınıza açık açık sorun. Halinden tavrından anlarsınız; suçlu insanların çoğu sinirlenerek üste çıkmaya çalışır mesela. Ne saçmalıyorsun, beni nelerle suçluyorsun gibi sesini falan yükseltebilir.
Aile ilişkileri nedir bilmiyorum ama mesela nişana ya da nikaha çağırmak isteyeceği küs birisi var mı 🤔 Düşük bir ihtimal ama belki de böyle bir şey olabilir.

Bence bir şekilde numarayı arayıp kim olduğunu öğrenin en azından ismini cismini. Sonra nişanlınıza direkt sorun o isimle bu kim şu şu tarihlerde neden aradın, her şeyi biliyorum yalan tek bir şey söyleme diye blöf yapın. Köşeye sıkışacağı için zaten direkt anlatacaktır eminim. Dilerim düşündüğünüz gibi bir şey çıkmaz 🥹

Bu kadar merak ettiysen açık açık sor.

Şunu anlayamıyorum. Evleneceğiniz adamla nasıl bu kadar açık değilsiniz birbirinize karşı. Telefon şifresini biliyorsunuz ama “hayırdır bi kadını aramışsın ne ayak” diye soramıyorsun.
Soramamak değil ki konu.Sorsam yalan söyler mi aradım yaptım der mi ki inkar eder diye düşündüm.

Sanki eski sevgililermiş de kadın onu hayatında istemediği için telefonlarını açmıyor izlenimi aldım. Herhangi bir mesaj silme durumu olsaydı aynı şekilde arama kayıtlarını da silerdi bence. Kadın ad ve soy ad olarak mı kayıtlı?
Evet ad soyad olarak kayıtlı. Ben de aynı şeyi düşündüm. Ertesi gün arama kayıtları silinmişti.Ama daha önce de arama kaydında gördüğüme eminim.

Evet ad soyad olarak kayıtlı. Ben de aynı şeyi düşündüm. Ertesi gün arama kayıtları silinmişti.Ama daha önce de arama kaydında gördüğüme eminim.
Güvendiğiniz ortak arkadaşlarınız varsa ismi sorabilirsiniz eski sevgilisi olup olmadığını. Veya google stalk laması olabilir. Eğer eski sevgili aranmışsa düpedüz aldatma… Şimdi arayan evliyken de arar.

Dediğiniz gibi sadakat duyması gereken kişi nişanlınız, kadını aramanız hiç doğru bir hareket değil bence. Zaten gerçeği söyleyeceği de ne malum.
Her ne olursa olsun içinizde böyle bir şüphe varken devam etmek ikinize de zarar verir. Bence nişanlınıza açık açık sorun. Halinden tavrından anlarsınız; suçlu insanların çoğu sinirlenerek üste çıkmaya çalışır mesela. Ne saçmalıyorsun, beni nelerle suçluyorsun gibi sesini falan yükseltebilir.
Aile ilişkileri nedir bilmiyorum ama mesela nişana ya da nikaha çağırmak isteyeceği küs birisi var mı 🤔 Düşük bir ihtimal ama belki de böyle bir şey olabilir.
Yok bence istediğimiz kişileri çağırmıştık.inatci kinci biridir en yakın arkadaşını bile telefona bakmadı dönmedi diye tekrar tekrar aramadı. Ben tavrından anlarım diye düşünüyorum.

Bence bir şekilde numarayı arayıp kim olduğunu öğrenin en azından ismini cismini. Sonra nişanlınıza direkt sorun o isimle bu kim şu şu tarihlerde neden aradın, her şeyi biliyorum yalan tek bir şey söyleme diye blöf yapın. Köşeye sıkışacağı için zaten direkt anlatacaktır eminim. Dilerim düşündüğünüz gibi bir şey çıkmaz 🥹
İsim soyisim kayıtlı.instagtamdan buldum.bizim teklif fotoğrafımıza da yorum yapmış. Üniversite okuduğu şehirden ama hiç ortak arkadaşları yok instagramda .Blöf yapmak mantıklı olabilir sanki .

X