Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Onu asagiladigimi ve hakaret ettiğimi aldatmakla suçladığımı söyledi.Ben kendimi anlatmaya çalıştım o kendini anlatmaya çalıştı.Karsilikli tartışma birbirimizi suçlamayla tartışma devam etti.Surekli tartışma çıkardığımı sanki evlenmemek için yaptigimi söyledi.Ben de sorduğum yada söylediğim şeylerin kendisi tarafından yanlış anlaşıldığını beni anlamadığını söyledim. Karşılıklı tartışmalardan yorulup sıkıldığımızı dile getirdik. Sonrasında bir karar vs vermedik ben kalktım eve geçtim.
Bakın tam burası demek istediğim yer. ' Ben kendimi anlatmaya çalıştım' ne demek, beni yanlış anladın ne demek, aldatıldığını düşündün sordun neyine yanlış anlamış da kendini ezdin karşısında? Adam okadar ustaki seni manipüle etme konusunda, seni iki, üç cümleyle suçladı işin içinden çıktı.

Bakın dün ne yazmışım ben. Tam olarak aynı şey olmamış mı? Siz de dik durup karşılık vereceğinize kendinizi anlatmaya çalışmışsınız ( ne demekse artık yeterince açık anlatmadınız derdinizi sanirim ).

Sordum yukarıda da açıkladım, kadın bizim işimizle ilgili konuda egitmen/uzman üniversite zamanı da bu konuyla ilgili olarak tanismislar

Bakın tam burası demek istediğim yer. ' Ben kendimi anlatmaya çalıştım' ne demek, beni yanlış anladın ne demek, aldatıldığını düşündün sordun neyine yanlış anlamış da kendini ezdin karşısında? Adam okadar ustaki seni manipüle etme konusunda, seni iki, üç cümleyle suçladı işin içinden çıktı.
Kendimi anlatma kismim tarihleri ben nişan öncesi sonrası ve nikah tarihi belirlendikten sonrası olarak hatırladım ve bu nedenle problem.cikardim.Benim için problem olanda bu tarihlerdi,fakat akşam baktığımda tarihlerin farklı olduğunu gördüm.

Sordum yukarıda da açıkladım, kadın bizim işimizle ilgili konuda egitmen/uzman üniversite zamanı da bu konuyla ilgili olarak tanismislar
Sürekli aynı şeyi söylüyorsunuz. Konuyla ilgili tanışmış da nasıl, nerde,ne şekilde? Cevap verdi mi bunlara? Yoldan geçerken içine doğmadı heralde. Kaldı ki daha üniversitedeyken, daha işinizi yapmiyor, yapabilmek için okuyorken, neden uzmana ihtiyaç duymuş, aramış bulmuş?

Neyse sizin aklınıza yattiysa daha da uzatmayayım ben. Ama ben çoğunluğun aksine hala aynı yerdeyim, aldattığını düşünüyorum. Açıklamaları bende oturmuyor, hemen karşı saldırıya geçmesi, size suç atması da cabası. Şunu da unutmayın bende üniversite okuyorum. Etrafta kendinden 15 20 yaş buyuk kadınlara hizmet eden! erkek öğrencilerle dolu.

Sürekli aynı şeyi söylüyorsunuz. Konuyla ilgili tanışmış da nasıl, nerde,ne şekilde? Cevap verdi mi bunlara? Yoldan geçerken içine doğmadı heralde. Kaldı ki daha üniversitedeyken, daha işinizi yapmiyor, yapabilmek için okuyorken, neden uzmana ihtiyaç duymuş, aramış bulmuş?
Neden bu kadar saldırgan tavrınız.Yinede cevap vereyim size.
Universite sırasında alanıyla ilgili bir konu için internetten tanismislar.
İnsanlar eğitimleri sırasında alanları konusunda bilgi sahibi olmak için alanda uzman kişilerle görüsemezler mi bunu onu savunmak için değil sizin bakış açınız tuhaf geldiği için söylüyorum.

Kendimi anlatma kismim tarihleri ben nişan öncesi sonrası ve nikah tarihi belirlendikten sonrası olarak hatırladım ve bu nedenle problem.cikardim.Benim için problem olanda bu tarihlerdi,fakat akşam baktığımda tarihlerin farklı olduğunu gördüm.
Bir doktora gidip kontrolden geçin. Vücudunuzda eksikler olabilir. Vitamin veya hormon dengenize baktırın. Tarihlerden kesin emindiniz, burada millet de ona göre yorumlar yaptı. Şimdi de ben yanlış hatırlıyorum dediniz. Karşınızdaki kişi herkese yalan söyleyen biriyse size de söyleyecektir. Yalanını yakalamadım dediniz ama belki de çok iyi kapatıyor. Hatırlayamamanızı da bir güzel kullanır. Her seferinde "sana söylemiştim yine mi unuttun" der sıyrılır içinden.

Bir doktora gidip kontrolden geçin. Vücudunuzda eksikler olabilir. Vitamin veya hormon dengenize baktırın. Tarihlerden kesin emindiniz, burada millet de ona göre yorumlar yaptı. Şimdi de ben yanlış hatırlıyorum dediniz. Karşınızdaki kişi herkese yalan söyleyen biriyse size de söyleyecektir. Yalanını yakalamadım dediniz ama belki de çok iyi kapatıyor. Hatırlayamamanızı da bir güzel kullanır. Her seferinde "sana söylemiştim yine mi unuttun" der sıyrılır içinden.
Aynen katılıyorum. Konu sahibi önce tam kan sayımı yaptırması lazım. B12, demir, d vitamini bitmiş. Üstelik çok kolay.

Bütün bu ruh hali bozukluklarına bu vitaminlerin yokluğu sebep oluyor.

Konu çözülmüş gibi duruyor bence artık kendinizi sıkmayın. Önemli olan aradığı tarihlerdi onları da yanlış hatırlıyormuşsunuz. Kadını hazır silmişken öyle kalsın dokunmayın hiç :KK53:

Bu arada vitamin eksikliği konusuna ben de katılıyorum. Yakın zamanda kan tahlili verin mutlaka.

Tek odak noktam bu konu olduğu için sağlık problemlerimden bahsetmek aklıma gelmedi

Haftaya musaitligim var vitaminlerime baktiracagim.
İlişkinin gidişatı,munipule mi ediliyorum,paranoya konularım için de psikolog randevusu aldım.Bu akşam görüşeceğim
Ay tebrik ederim gerçekten çok hızlı reaksiyon aldınız. Umarım randevunuz da çok güzel geçer. Ben manipüle edildiğiniz hissine kapılmadım açıkçası ama kendi başıma gelse anlar mıyım ondan da emin değilim.

Ay tebrik ederim gerçekten çok hızlı reaksiyon aldınız. Umarım randevunuz da çok güzel geçer. Ben manipüle edildiğiniz hissine kapılmadım açıkçası ama kendi başıma gelse anlar mıyım ondan da emin değilim.

Vitaminlerime baktırmak aklıma gelmemişti.Ama psikolog aklımdaydı zaten.Bu ilişkim ne olur bilmiyorum ama hayatıma daha sağlıklı kafam rahat devam edebilmek için destege ihtiyacım var

X