Evlilik stresi nasıl geçecek

hadi yaaa bizde güllüoğlulun oldugu sokak üzerinde oturuyoruz ya harbi harbi tanıdıgım falan cıkıcaksın emınım :KK70:

yaainanılmaz yakınız hakikaten :)) lojmanın olduğu sokak orası dimi :)) iki köşe dön bizim ev tatlım :)))) tanıdık çıkarmıyız bilmem mahalleden pek tanıdığım yok ama birbirimizi görsek kesin tanırız :))

sssccc canım ayy asker beklediğim günler aklıma geldi herkes sayılı gün çabuk geçer derdi ben de takvime bakıp bakıp bu kadar gün nası geçer die ağlardım.. :))

yaainanılmaz yakınız hakikaten :)) lojmanın olduğu sokak orası dimi :)) iki köşe dön bizim ev tatlım :)))) tanıdık çıkarmıyız bilmem mahalleden pek tanıdığım yok ama birbirimizi görsek kesin tanırız :))

sssccc canım ayy asker beklediğim günler aklıma geldi herkes sayılı gün çabuk geçer derdi ben de takvime bakıp bakıp bu kadar gün nası geçer die ağlardım.. :))

lojmanlar aşağı sokakta kalıyo biz üst taraftayız ama deıdgın yerde yengemin kardesşleri oturuyo hatta gazhane falan var dmi senin oldugun yerde yoksa ters istikamettemı kalıyosun

yok canım ters istikamet :) nası anlatsam eskiden bim vardı bizim sokağın az ilerisinde şimdi çinli yataklar satan bi yer var sanırım..hatta daha eskiden fırındı orası galiba :)) ama siz lojmanın üst tarafındaysanız bize çok daha yakınsız sanırım..kuaför fln var hatta oraya yakınsanız hemen hemen aynı sokaktayız :)

ay bak bu arada seni ekledim ama ben öm atamıorum 100 mesjm olmalıymış.....

köşe kapmaca oynar gibiyz :))))) ya aslında bizim de nerden ev tutacağımız belli olsa da rahatlasam.....ayy 2.5 ay kaldı ama ben 10 ay varmışl gibi rahatım....ayıptır sölemesi bu rahat bana bi batacak bigün o zaman görcem hanyayı konyayı......

rADYOLOGG VE PELİNN BULUŞMAYA KARARVERİRSENİZ BANA DA HABER VERİN. BİR METROBÜS UZAĞINIZDAYIM:))))))

tabikide canım sen yenı evıme yakın olcksın yasasın tramisu geceleri :KK70:

yok canım ters istikamet :) nası anlatsam eskiden bim vardı bizim sokağın az ilerisinde şimdi çinli yataklar satan bi yer var sanırım..hatta daha eskiden fırındı orası galiba :)) ama siz lojmanın üst tarafındaysanız bize çok daha yakınsız sanırım..kuaför fln var hatta oraya yakınsanız hemen hemen aynı sokaktayız :)

ay bak bu arada seni ekledim ama ben öm atamıorum 100 mesjm olmalıymış.....

anaaam biliyorum orayı hatta köşede bakkal var köşem market :KK70::KK70: doğrumudur :KK70: kuaförde var evet :KK70:

tabikide canım sen yenı evıme yakın olcksın yasasın tramisu geceleri :d

anaaam biliyorum orayı hatta köşede bakkal var köşem market :d:d doğrumudur :d kuaförde var evet :d

canım komşum:))) yaşasın tiramisu:)
yaw oldu olacak açık adres yazın ya ben bile bulabilirm bu tarifle ona göre:)))

aynen aynenn o yüzden hep konya ovası gibi bi yerden ev alacam derim ben :))) düşün bi de apartmanda da asansör yok evin içi de merdivenli ölücem bi gün merdive çıkmaktan :)))

ya kızlar benim yeni bi stresim var evlilikle ilgili..şimdi ailem dio ki nsan sonu en geç mayıs başı evi tutun hatta bakmaya başlayın..işte ya bulamassanız yapılacak tonla şey var vs. vs. ama pek sevgili müstakbel kocam da dio ki mayıs 15 gibi tutalım 1 ay kdar vakit olacak yetişir hem de boşa kira ödemeyiz..şimdiii bence de 1 ayda yetişir sanki ama öte yandan annem yapılacakları anlatınca ruhuma fenalıklar gelio yetişmez die düşünüorum..ama nişanlım da inatçı 15 mayıs konusunda..ay yine arada kalcam napsam ki ben????

aynen aynenn o yüzden hep konya ovası gibi bi yerden ev alacam derim ben :))) düşün bi de apartmanda da asansör yok evin içi de merdivenli ölücem bi gün merdive çıkmaktan :)))

ya kızlar benim yeni bi stresim var evlilikle ilgili..şimdi ailem dio ki nsan sonu en geç mayıs başı evi tutun hatta bakmaya başlayın..işte ya bulamassanız yapılacak tonla şey var vs. vs. ama pek sevgili müstakbel kocam da dio ki mayıs 15 gibi tutalım 1 ay kdar vakit olacak yetişir hem de boşa kira ödemeyiz..şimdiii bence de 1 ayda yetişir sanki ama öte yandan annem yapılacakları anlatınca ruhuma fenalıklar gelio yetişmez die düşünüorum..ama nişanlım da inatçı 15 mayıs konusunda..ay yine arada kalcam napsam ki ben????

canım mayısa bırakma bi aksilik cıkar evde tonla iş oluyo annen haklı son dakıkaya bırakma işlerini erken hallet sonraeda dugune kadar dınlen

sorma baksana komsu cıktık cok yakınmısız aslında bulusmaya karar verdiğimzde sende gelersin 3 lü koalisyon yapıp nişanlılarımızı cekıstırırız hahahah
nişanlılarımızı çekiştimek için buluşmaya ne gerek var onu buradan da yapıyoruz:)):):):)

ya kızlar benim yeni bi stresim var evlilikle ilgili..şimdi ailem dio ki nsan sonu en geç mayıs başı evi tutun hatta bakmaya başlayın..işte ya bulamassanız yapılacak tonla şey var vs. Vs. Ama pek sevgili müstakbel kocam da dio ki mayıs 15 gibi tutalım 1 ay kdar vakit olacak yetişir hem de boşa kira ödemeyiz..şimdiii bence de 1 ayda yetişir sanki ama öte yandan annem yapılacakları anlatınca ruhuma fenalıklar gelio yetişmez die düşünüorum..ama nişanlım da inatçı 15 mayıs konusunda..ay yine arada kalcam napsam ki ben????
walla anen kesinlikle haklı. Mayıs 15te ev için geç olabilir. Evin içini her türlü yetiştirirsin ama istediğin gibi bulman zaman alabilir. Birde mayısta düğün sezonu.
Bizim geçen hafta beğendiğimiz ev tutulmuş bile:KK43:

arkadaslar merak ediyorum, acaba su nisan donemindeki stresin ve dengesiz hallerin dogum kontrol hapiyla alakasi olabilir mi? Ben kullanmaya basladigimdan beri asiri duygusal, sinirli, huzunlu, stresli ve hassasim da....

yazılanları okudumda kızlar tırstım valla :95:

şuan nişanlıyım 2012 yaza düğünümüz olacak nasipse hem bi an önce gelsin geçsin o zaman diyorum hemde dahada uzasamı acaba bu süreç diyorum.
ben karşımdakilerden çok kendimden korkuyorum :KK53:

X