Evliyken başkasına ilgi duymak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kocanıza yazık karısı başka kadının kocasına ilani aşk ediyor.🙄
Hadi kendinizi düşünmediniz peki o adamın karısı?
Adam size evet dese evli oldugunuz halde sevgili olucaksiniz yani..
Gidin boşanın ilk önce ve evli olmayan adamları sevin.
Konu alıntılanmis sağ olun. Yoksa şiirden anlamaya çalışacaktik🥰

Bari Karacaoğlan'dan bir dörtlük yazsaydınız kendisi güzellere yazdığı halk şiirleriyle ve çapkınlıklarıyla bilinir. Daha üst segment birini arıyorsanız saray şairi Nedim'i tercih edebilirsinz. Umarım sonunuz Nedim'e benzemez. Malum damdan dama atlarken ölüyor🤷🏻‍♀️ Fazla atlamak iyi bir şey değil. Elindekini de kaybedersin

Allah yardım etsin..
Diğer adamın bir yuvası var unutmayın.
Tamamen ilişkinizini kesin selam bile vermeyin.

Adam karşılık verse bal gibi yasak ilişki yaşayacaktın ama aldatmaya direniyorum diyorsun bunu eşine yapmaya hakkın yok yol yakınken boşanman lazım

Senin açından empati yapalım yapmasına da
1) Eşin açısından hiç hoş değil.
2) Karşı tarafın eşi açısından hiç hoş değil.
3) ilan ı aşk edilen taraf şeytana uysa hepten sakat
4) Çoluk çocuk aile taraflar bunlara kim empati yapacak
Sinek küçüktür mide bulandırır, sevginiz hoşlantınız size masumane gelebilir ama gittiğiniz yol yanlış. Ayrılın bekar bir kadın olun sonra mümkünse başkasının da yuvasını yıkmadan bekar biri ile yeniden aşk yaşayın.
Burda akıl verilecek bir durum yok ki?
Sadakat tartışma götürecek konu değil, şüphe girmiş artık... 🤷🏻‍♀️

Bir kaç sene önce yeğeniyle teknede yiyişirken basılan bir ünlümsü vardı. Öz amca-yeğen çifti. Adamın karısı da çıkıp açıklama yapmıştı, bunu sevgiyle kucaklıyorum diye. Ne çabuk unuttunuz? Benim için çıta orada asılı, konu sahibinin kocasının düzelir hallederiz tavrı hiç hayrete düşürmedi.

Konu sahibi, evli bir erkek gelip bana açılsa öyle bir küçülür ki gözümde. Böceğe bakar gibi bakarım. Neden, çünkü boşanmamış, evdeki eşini hiçe saymış gururunu ezmiş bu şekilde de karşıma çıkmış. Üstelik tek eliyle diğer dalı tutuyor bırakmıyor, bu dala tutunamazsa diğerinden de olmasın diye. Bu adamla aynı asansöre binmem, ne aşkı ne karşılığı. Eşinizle derhal boşanın çünkü asıl sorun karı-koca ilişkinizde daha doğrusu ilişkiniz olmamasında. Açık ilişki mi yaşıyorsunuz?

Ek: Üyelik yeni açılmış ve ilk konu çok hareketli aksiyonlu. Bol hakaret banlanma olur. Küçükpanda bol bol eğlenirsiniz artık.

UTanmadan adama ilanı aşk etmişsiniz. O sizi reddetmiş. Ama ya karısı öğrense, ve adam namuslu olmasına rağmen ondan şüphe etse, aralari bozulsa.
Siz varya tam yuva yikanlardansiniz
İçinize atsanız, adam asla bilmese bu kadar ağır yazmazdım.aska saygım var. Yine eşiniz için üzülürdüm. Ama isyerini değiştirip,eşinize tekrar bağlanmanin bir yolu bulunabilirdi
Siz hiç çaba harcamamissiniz. Bir insan isterse unutur. Belki zaman alır ama unutur.
O yuzden size saygı duyamıyorum

Baba eksikliği evet, dediğiniz duygusal boşluğa yol açıyor. İnsanlar böyle şeylere gidebiliyor.. genelde kadinlar kendinden büyük erkeklerde arıyor sevgi göremediği ailesini.. ama herkes bu hataya düşmüyor. Yetim büyüyen bir arkadaşım var , o niye sizin gibi evlilere asik olmuyor.? Yani hanimefendi, insan isterse durdurabilir kendini

Haa ama sizn gibi biri vardı. Kız hep evli kişilere aşık olurdu.her defasında aşk acısı çekerdi. Ailesi ,güzel bir işi vardı.ama o gider hep evli erkekleri bulurdu. Yazık gerçekten

İnsan herseye psikolojik bir kılıf bulmaktan vazgeçmeli. Kendine gelmeli

Vicdani olarak kendimi iyi hissetmediğim için eşime anlattım, ağlayarak geçen 3-4 saat… beni bildiği için bunun geçici bir durum olduğunu söyledi. Senin kalbine güveniyorum dedi.
Eşin bu durumu normal kabul etmişse onda bişey var hangi normal bir adam bunu kabul eder aldatan eşine derki ben senin kalbine güveniyorum der direk evi terk eder veya sizi kapının önüne koyar ya oda size aldatmış gizli bir sekilde yada neyse yazmıyayım banlanmayayım şimdi ben

Adam yüz vermiş olsaydı sevgili olurdunuz şimdi burayada yazıp kendinizi rahatlaya calışıyorsunuz yok kabul etseydide konusmazdım demişsiniz yalan eger böyle bişey yaşamış olsaydınız kendinizi frenlerdiniz acıldığın adama da helal olsun eşiniz gibi anormal kabul etmemişki sizile konuşmamış demekki o sizin gibi degilmişki eşine sadıkmış helal olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X