Eximia İle Zayıflayanlar Parmak Kaldırsıııın!!!!!

ben eximia yaptırıyorum ve gerçekten çok iyi bir cihaz hem kavitasyon hemde vakum başlığı var daha ne olsun fakat istanbul 4.leventte emniyet evlerinde benim gittiğim merkez üzgünüm sana çok uzak ve çokda uygun tek bölge 10 seansı 500tl .....

ben eximia yaptırıyorum ve gerçekten çok iyi bir cihaz hem kavitasyon hemde vakum başlığı var daha ne olsun fakat istanbul 4.leventte emniyet evlerinde benim gittiğim merkez üzgünüm sana çok uzak ve çokda uygun tek bölge 10 seansı 500tl .....

adresi alabilir miyim acaba..bir de nasıl bir işlem yapıyorlar..iğne vs kullanılıyor mu..acı var mı?tşk..

evet benim gittiğim yerde kampanya yapmış ve tek bölge 8 seans 500 tl valla cihaz çok güzel ben memnunum çıkan sonuçlardan herkeze tavsiye ederim kadinlara özel indirim yapılıyor sanırsam ama baylara indirim yok gibi:d bide benden tavsiye size diyet yapmadan bu işe kalkışmayın bi anlamı olmaz yoksa

Son düzenleme:
kızlar seans süreniz ne kadar öğrenebilir myim? ben de gidiyorum da. 20 dk gibi bi süre yapıolar. aldatılıo muyum bunun olması gereken standart bir süre yok mu? kafam karıştı yanii.

Arkadaşar Kavitasyon uygulamasına yeni başladım. 8 seans için 750 TL'ye anlaştım. Gayet temiz ve sakin bir yer. yaklaşık 2 ay araştırma yaptım. Özellikle Eximia cihaz kullanan bir yer aradım. Yeni yıl kampanyaları varmış bende kampanyanın ilk müşterisi oldum :)) yer hakkında bilgi vermiyorum ( yasak olduğunu düşündüğümden) İstanbul'da yaşayan arkadaşlar mesaj atarlarsa gittiğim yerin adresini ve telefonunu gönderirim.

Bu arada ilk seans'ta 3 cm incelme oldu, dolayısıyla baya mutlu oldum :)

Sevgili ZuleyhaAydın gittiğin salonun bilgilerini alabilir miyim, memnun kaldın mı sonuçlardan
tşekkürler

selam kızlar; eveetttt, bende bu cihaza gidiyorum ve mutluyum. seanslarım 8 adetti, 5 bitti. veeeee kalça bölgemde tam 13 cm inceldim. hem mutluyum, hemde tavsiye ediyorum.

Kızlar bunu samsunda yaptıran var mı aranızda ? yaptırmak çok istiyorum burada var mı diye merak ettim:KK66:

hanımlar,
eximia ile gerçekten inceeln yağlarından kurtulan var mı? özellikle bu fırsat köşelerinde fiyatlar çok uygun noter tasdikli ilanlar var ama güvenemiyorum. kavitasyondan hiç sonuç almadım

ayrıca promosyon harici bu işlemi yaptıranların 1 seansı ne kadar sürüyor acaba. çünkü sitelerde kavitasyon,lenf drenaj,vakum terapi,selülit tedavisi,endolift hepsi toplam 35 dakika sürüyormuş. Bu kadar kısa sürede bu işlemlerin hepsi nasıl yapılıyor da sonuç alınıyor aklım almıyor benim :)

kızlar seans süreniz ne kadar öğrenebilir myim? ben de gidiyorum da. 20 dk gibi bi süre yapıolar. aldatılıo muyum bunun olması gereken standart bir süre yok mu? kafam karıştı yanii.

canım kesinlikle bu işte bi yanlışlık var cünkü seanslar 2 saat sürüyor

canım kesinlikle bu işte bi yanlışlık var cünkü seanslar 2 saat sürüyor

Arkadaşlar ben 3.seansı bitirdim eximia ile.benim sorunum göbek simit ve belimdeki yağlanmayla ilgiliydi.başladığımda alınan ilk ölçü 102 idi şimdi 94 cm.(göbek çevresinde)her gidişimde 1-2 cm geri alınmış oluyor yağlar,ama her seferinde önemli bir incelme sağlanıyor.ben ilk 4 seansa 72 saatte bir giricem.sonrakiler haftada bir.10 seansını 1500 liraya anlaştım.1 seans en az 2 saat sürüyor.En son seansta yaklaşık 3 saat kaldım.1 saatten az uygulama yapanlarda sıkıntı var demektir bence bi konuşun uzmanınızla.önce ses dalgalarıyla yağlarımı yakıyorlar.sonra bitkisel bir yağ sürüyor ve vakumlu başlıkla lenf yollarımı açıyorlar.sonra yine aynı başlıkla hem vakumlayıp hem yağ kırmaya devam ediyorlar.Enfraruj denilen bir alette 15 dakika kalıyorum ve en son masaj yapan bi alet var ona giriyorum.tansiyon aletini şişirdiğinizdeki gibi vücudunuzu sıkan bir makine bu.göğsünüze kadar sizi iyice sarıp yarım saat şişip şişip iniyor ve parmak ucundan göğüs altına kadar masaj yapıyor.ve tabiki yürüyüş bandında en az 20 dk'lık bi yürüyüş.tüm bu işlemleri peşin 1500 liraya anlaştım.
Uzmanım bir de diyet verdi.her sabah haşlanmış yumurta her saat başı bir bardak su öğlen ve akşam haşlanmış tavuk göğüs eti(bol acılı)bol yeşillik domates salatalık.her akşam taze nar suyu.diyeti yaparken sıfır yağ alımı olacakmış ki bu ne kadar mümkün oluyo bilemiyorum.ben haftada 3 gün spora gidiyorum aerobik , pilates fitness yapıyorum.daha ne kadar incelirim bilmiyorum.gelişmeleri paylaşırım.hepinizi çok iyi anlıyorum.kolay gelsin.

Arkadaşlar ben 3.seansı bitirdim eximia ile.benim sorunum göbek simit ve belimdeki yağlanmayla ilgiliydi.başladığımda alınan ilk ölçü 102 idi şimdi 94 cm.(göbek çevresinde)her gidişimde 1-2 cm geri alınmış oluyor yağlar,ama her seferinde önemli bir incelme sağlanıyor.ben ilk 4 seansa 72 saatte bir giricem.sonrakiler haftada bir.10 seansını 1500 liraya anlaştım.1 seans en az 2 saat sürüyor.En son seansta yaklaşık 3 saat kaldım.1 saatten az uygulama yapanlarda sıkıntı var demektir bence bi konuşun uzmanınızla.önce ses dalgalarıyla yağlarımı yakıyorlar.sonra bitkisel bir yağ sürüyor ve vakumlu başlıkla lenf yollarımı açıyorlar.sonra yine aynı başlıkla hem vakumlayıp hem yağ kırmaya devam ediyorlar.Enfraruj denilen bir alette 15 dakika kalıyorum ve en son masaj yapan bi alet var ona giriyorum.tansiyon aletini şişirdiğinizdeki gibi vücudunuzu sıkan bir makine bu.göğsünüze kadar sizi iyice sarıp yarım saat şişip şişip iniyor ve parmak ucundan göğüs altına kadar masaj yapıyor.ve tabiki yürüyüş bandında en az 20 dk'lık bi yürüyüş.tüm bu işlemleri peşin 1500 liraya anlaştım.
Uzmanım bir de diyet verdi.her sabah haşlanmış yumurta her saat başı bir bardak su öğlen ve akşam haşlanmış tavuk göğüs eti(bol acılı)bol yeşillik domates salatalık.her akşam taze nar suyu.diyeti yaparken sıfır yağ alımı olacakmış ki bu ne kadar mümkün oluyo bilemiyorum.ben haftada 3 gün spora gidiyorum aerobik , pilates fitness yapıyorum.daha ne kadar incelirim bilmiyorum.gelişmeleri paylaşırım.hepinizi çok iyi anlıyorum.kolay gelsin.

Sevgili narudadja,en son durumunuzu yayınlarsanız çok seviniriz.Bir de total kiloda da değişim oluyor mu?gittiğiniz yerin adresini özel mesajla bildirebilir misiniz?Sevgilerle:26::44:

bende bunu düşünüyorum. ankarada yaptıran varmı aramızda. araştırıyorum ama henüz merkeze karar veremedim:KK14:

bende alsancakta myclinicaya gidiyorum ve çok memnunum 8 seans eximia 8 seans elektroterapi8 seans vakumla yağ kırma 1 ayda 6 kilo verdim diyet bile yapmadım sadece dikkat ettim bol su içtim bebek emzirdiğim için yapamam zaten diyetsiz böyle sonuçlar aldım eximia süper

X