Eyüp Sabri Tuncer Yılbaşı Kampanyası 5.90 a PERFUME JEWELS 3'LÜ SET

Hot kisses ve silver rain işte bu siparişlerimde geldi..
İkisinede bayıldım bence silk touchtan çok daha güzel kokuyorlar...
Hot kisses ağır adını çıkaramadığım bi parfümün kokusuna çok beziyor.Yeni sıkıldığında bile kokusu çok hoş gittikçe daha güzel olucağını düşünüyorum...
Silver rain ise hafif resmen çiçek bahçesinde gibi hissettim kendimi.bunu da bi parfümüme çok benzettim onunda adını hatırlayamıyorum.
Ben bu ikisinede bayıldım.
İyiki silk touch'un setini kaçırmışım diyorum... Gerçi o kokuyu merak ettiğim için ve en çokta o koku beğenildiği için gittim 3 tane kremini aldım ama neyse..
Demem o ki bu kokular bence süper...
Ama o kadar çok yazı okudum ki kimsenin dediği birbirini tutmuyor.. Kendiniz deneyip görün en iyisi ...

sinirlendim ama karar verdim sipariş vercem
biri sivler rain olacak (erkek kokusuna bnziyor demişler bn bayılırım ) diğerine karar veremedim sılly toucun kremini isticem
hot kısses diyecem ama ağırmış :KK12:

PERFUME JEWELS 3'LÜ SET SILVER RAIN
HAND & BODY CREAM - SILKY TOUCH 205 gr/7.25 oz
LAVANTA KOLONYASI 80' Pet 150 cc

BUNLARI SİPARİŞ ETTİM DİLERİM KOKUSU GÜZEL ÇIKAR

BİRDE ŞU DİKKATİMİ ÇEKTİ
KREMLER ARASINDA SADECE SILKY TOUCH 1,66TL İDİ DİĞER HEPSİ 14,78 Dİ
NEDEN ACABA

sinirlendim ama karar verdim sipariş vercem
biri sivler rain olacak (erkek kokusuna bnziyor demişler bn bayılırım ) diğerine karar veremedim sılly toucun kremini isticem
hot kısses diyecem ama ağırmış :KK12:

Silver rain erkek kokusuna benzemiyor ki..

ben birkaç set siparişi verdim.
Daha önceden de aldıklarmdan şunları söyleyeyim.Silky touch süperdi, ama bende bu kez kaçırdım bitmiş.
Cutti pie, güzel ve çok yoğujn.kokusuda çok kalıcı.
swish chocolate, süper ve aynı şekilde çok kalıcı.Sürdüğümde parfümün nedir diye soruyorlar o kadar yaygın koku yani. Bu üçü çok kalıcı ve güzel kokular.sabah 9 da sürüyorum mesela, ellerimi çok yıkamama rağmen akşam 4-5 e dek koku çıkmıyor.Birde süper nemlendiriyor yoğun yani.

Hott kısses aldım, bence berbat.Resmen alkol kokuyor.
Tropikal, kardeşim çok beğendi.Yoğum topik meyveler.Ama ben beğenmedim.
Cherry pie, güzel beğendim.Çok yoğun kokusu yok ama gerçekten hoş ve hafif bir koku.
Silver rain, çiçek kokuları denmiş ama bence erkek için daha uygun bi koku.Hafif ve hoş.
Pink blossom hiç beğenmedim.Bende kötü koktu ama teyzemde çok hoş bi kokuya dönüştü.Çiçeksi koku.
Orange, acayip portakal ve şeker kokuyor.Güzel ama insan habirede portakal koklamak istemiyor.Üstelik çok çok yoğun şekilde kalıcı.Ama güzel tatlı koku sevenler için.
Starwberry, tatlı çilek ama aşırı yoğun değil.Güzel ve kalıcı.Ama diğerleri kadar kalıyormu bilmiyorum.K.valideme almıştım.
Red apple, arkadaşım almıştı.Yoğun ama hafif.Kalıcı.Eşi çok beğenmiş.Erkeklere de uygun yani..
limon, hiç kokusunu duymadım ama arkadaşım almış.Eşi çok beğenmiş.Erkekler için limon tercih edilbilirmiş...

Uniseks diyorsanızda, "silver rain" , "swiss cholate" derim ben...

Silver rain erkek kokusuna benzemiyor ki..

öyle yazılmış:26:

tc no ıstenıyor evet ama sorun olmuyor kargoda 3 gun ıcınde geldı benım bazı kokular bana gitmedi hedıye edıcem ama potion of love da almıstım erkeksı kokuyo cok onu ne yapcam bılemedım :)

aldıgım kokular;
lemon: hafıf ,fresh
cuttıe pıe: ben arada kaldım lemona benzıyor bıraz
hot kısses :kalıcı ve agır sevenler ıcın (hypnotic poison a cok benzıyor)
potion of love: bana çok erkeksi geldi
swıss chocolate :vanılya ve cıkolata kokusunu beraber sevenler kacırmasın

öyle yazılmış:26:
canım bana erkek kokusu gibi geldi, eşim ve kardeşimde aynı şekilde düşündü.
Ama tabi tenden tene fark edebilir.Onlar benim elimde kokladı.
Beğenmeni umuyorum...
Evet öyle yazılmış.
Ya da şöyle diyeyim ben benzetemedim.
Neyse sipariş vermişsin umarım sende beğenirsin.
Tenden tene fark eder ya o şekilde olabilir.
Ama ben beğendim her halükarda.
Mesale kimisi hot kssese bayılmış.Bende resmen alkol koktu.
teşekkür ederim. çok faydalı oldu.
Rica ederim canım, umarım sende beğenirsin...

bugün setlerım geldı

hot kisses ,cok begendım ..cook agır gelmedı bana nedensee
cheryy pie , hafıf vişne-çiçek gibim ..,arkadasıma verecegım bu setı ..

güzel kmpanyaydı ,

Kokuların kalıcılığı hakkında şöyle söylemek isterim.
Çikolata, Cuttı pıe, pomegranete, sılky touch, apple, orange, starwberry acayip kalıcı.
Diğerleri için aynısını söyleyemem.Hepsini denemedim ama diğerleri bu kadar kalıcı değil.
Limon, kiraz ve cherry pıe denedim onlar 3-4 saat kadar kalıcı ama dışarıya kokusunu yaymıyor.
Üstte yazdıklarım ise çok yaygın kokuyor ve kalıcı.Ama ben kremleri için konuşuyorum.
Hiçbirinin spreyini kullanmadım.
Narı merak eden varsa eğer kokusunu tarif edeyim.Eyüp sabrinin narlı oda kokusunun aynısı yada bu kremelerden tropikal olana da benziyor gibi...
Potıon of love de gerçekten tam erkek kokusu, arkadaştan denedim.Zatn o da sevgilisine almış.Ço memnun kalmış çocukta.Güzel mi derseniz bence değil.Erkek kokusuna benzesede o kokuların güzelliği yok,bayıyor bence.

Tabi yine diyorum tenden tene farkeder.YAlnız kokunun kalıcılığında tenle ilgisi olmadğın belirtmek isterim.
Bahsettiklerimi deneyen herkes sabahtan akşama kokusunun kaldığını söyledi.

kızlar acayip sinirliyim,bugün sipariş vermek için gireyim dedim sadece tek set kalmış oda lemon bilmem ne diye bişey.hep aynı şeyi yapıyorum,sona kalıyorum,ama sizin yorumlarınıza göre alayım demiştim,2 hafta öncede yalvara yalvara bu kouyla ilgili başka bir topikte yazmıştım,daha önce alanlar lütfen tavsiyelerini yazsın diye,sağolsunlar kimse yazmayınca böyle bekledim ve kaçırdım.sinirrrrrr oldummmmmmmm:84:

kızlar acayip sinirliyim,bugün sipariş vermek için gireyim dedim sadece tek set kalmış oda lemon bilmem ne diye bişey.hep aynı şeyi yapıyorum,sona kalıyorum,ama sizin yorumlarınıza göre alayım demiştim,2 hafta öncede yalvara yalvara bu kouyla ilgili başka bir topikte yazmıştım,daha önce alanlar lütfen tavsiyelerini yazsın diye,sağolsunlar kimse yazmayınca böyle bekledim ve kaçırdım.sinirrrrrr oldummmmmmmm:84:
şimdi bende girdim sitesine nasıl tek kalmış canım bir sürü var
sen tekrar iyi bak bir kaç tanesi bitmiş o kadar ama çogunlukla
var daha

şimdi bende girdim sitesine nasıl tek kalmış canım bir sürü var
sen tekrar iyi bak bir kaç tanesi bitmiş o kadar ama çogunlukla
var daha

kendi mesajımı yazdıktan sonra tekrar girdim,evet ben bakmasını bilememişim canım,aldım hemen 2 tane set,hot kisses ve swis çikolata.ama lütfen alan arkadaşlar yorumlarını yazsınlarki yeni sipariş verecek olanlar için fikir olsun,ayrıca aldıktan sonra yorum yazan arkadaşlara teşekkürler.ben birönceki sette blackberry almıştım,eşim çok beğenmişti ama ben beğenmedim.şekerli sakız gibi kokuyor,bilginize arkadaşlar

kendi mesajımı yazdıktan sonra tekrar girdim,evet ben bakmasını bilememişim canım,aldım hemen 2 tane set,hot kisses ve swis çikolata.ama lütfen alan arkadaşlar yorumlarını yazsınlarki yeni sipariş verecek olanlar için fikir olsun,ayrıca aldıktan sonra yorum yazan arkadaşlara teşekkürler.ben birönceki sette blackberry almıştım,eşim çok beğenmişti ama ben beğenmedim.şekerli sakız gibi kokuyor,bilginize arkadaşlar
ben hala alamadım kartım sanal şifre istiyor
onu almak için bankaya gitmem gerekiyormuş
ama işlerimden dolayı çıkamadım hala sanırım ben alana kadarda bitecek
diğer kampanyada bende BLACCK BERRY almıştım ve hiç
beğenmedim şimdi SİLK TOUCK bunu almayı çok istiyordum
ama o da bitmiş bakalımm:KK43::KK43:

7 iş günü içinde geliyor geçti mi 7 günü
birde iletişim nosu var
bn ilk kampanyada ücretsiz bir hattı vardı oraya arayıp mesaj bırakmıştım
ve dönmüşlerdi
ilgililer yani

teşekkür ederim kargodaymış siparişlerim :KK71: :KK16: :KK16: