Facebook ve whatsup'ta engellendim.

Bu yaştan sonra dul halinle benden iyisini mi bulacaksin

:kusmuk::kusmuk:

Off bu ne iğrençlik...
Kırıldım diyorsunuz bir de. Kendi haline bakmadan saçma sapan konuşan hanzonun teki, nesine kırılıyorsunuz?
2. buluşmaya bile gerek yokmuş.

Kadın için böyle düşünmüyorum ama bir erkek o tarz sitelerde takılıyorsa bir yol olmaz ondan. Çok matah bir şey olsa oralarda takılıyor olmazdı, normal hayatında bulurdu birini.
Boşuna sıkıyorsunuz canınızı.

Bence üyeliğinizi iptal etmeyin. Dertleşelim burada konuşalım. Ben sizi çok naif merhametli ve anaç buldum. İnceliğinizi anlamazdı zaten o herif. İyi niyetlisiniz belli. O tarz sitelerde bunu suistimal etmek isteyen çok olur. Evlenmek, yuva kurmak istiyorsunuz bir evladınız, düzeniniz olsun istiyorsunuz hepsine eyvallah ancak kendinizi size layık olmayan insanlara mecbur hissetmeyin lütfen.
Bir kere sevgiyle değiştiririm düzeltirim filan diye düşünmeyin. Annelik yapacak değilsiniz kimseye. Size gelen 30+yaşında olur artık o da bir zahmet karakterini oturtmuş olsun.

Son düzenleme:
:kusmuk::kusmuk:

Off bu ne iğrençlik...
Kırıldım diyorsunuz bir de. Kendi haline bakmadan saçma sapan konuşan hanzonun teki, nesine kırılıyorsunuz?
2. buluşmaya bile gerek yokmuş.

Kadın için böyle düşünmüyorum ama bir erkek o tarz sitelerde takılıyorsa bir yol olmaz ondan. Çok matah bir şey olsa oralarda takılıyor olmazdı, normal hayatında bulurdu birini.
Boşuna sıkıyorsunuz canınızı.
Teşekkür ediyorum desteğin için.İyi geldi yorumun.
Ağlamaktan başım çatlıyor. Ölene dek yalnız kalacağım, kedilerim beni yiyeceği için üzülüyorum.
Evlilik meraklısı değilim.

Bence üyeliğinizi iptal etmeyin. Dertleşelim burada konuşalım. Ben sizi çok naif merhametli ve anaç buldum. İnceliğinizi anlamazdı zaten o herif. İyi niyetlisiniz belli. O tarz sitelerde bunu suistimal etmek isteyen çok olur. Evlenmek, yuva kurmak istiyorsunuz bir evladınız, düzeniniz olsun istiyorsunuz hepsine eyvallah ancak kendinizi size layık olmayan insanlara mecbur hissetmeyin lütfen.
Bir kere sevgiyle değiştiririm düzeltilirim filan diye düşünmeyin. Annelik yapacak değilsiniz kimseye. Size gelen 30+yaşında olur artık o da bir zahmet karakterini oturtmuş olsun.
Cok teşekkür ediyorum ya

Adam zaten çok tuhaf da. Sizin koca adama daha ilk buluşmada spora yazıl, saç sakal kes falan demeniz de saçma yani. Beğenmediyseniz görüşmezsiniz olur biter. Hani temiz bulmadınız onu söylediniz de. Saçını, sakalını , kilosunu eleştirmek için fazla erken ve biraz hadsizce olmuş. Adam da ondan sonra size gıcık olup yapmış gibi sanki.

Bu soylediklerinizi denemedim mi sanıyorsunuz ?
Bir defa hemcinslerimin hepsi değil evlilik ikinci çocuklarını doguruyorlar.
Eşleri, boşanmış bir kadın ile görüşmesine müsade etmiyorlar. Evli kadınlar, evli kadınlar ile muhabbet ediyor. Ortak konunuz bile olmuyor.

Evli arkadaşlarım bana benden 10 yaş büyük iki cocuklu birini karşıma çıkarttılar. Senin dengin bu dediler.

29 yasindayim ve 30 u geçmeden evlat sahibi olmak istemiştim. O da boşanmış biri ve birbirimizin yaralarını sarariz sanmıştım

Ben hata yaptım buraya konu açıp sizlerle dertleşmek ile.
Sayın admin, neredesiniz ? Konumu kapatın beni de üyelikten çıkartın .

Arkadaş çevrenizi değiştirin o zaman.
29 yaşındayım, benimle yaşıt bir dünya bekar arkadaşım var. Kimse de "ay evde kaldım" modunda değil.
Sizin arkadaşlar 1970'lerde mi yaşıyor anlamadım ki.

Gencecik kadınsınız. Boşandınız diye kimsenin seçmediği manyaklardan biriyle evlenmek zorunda değilsiniz. 10-15 yaş büyük, çocuklu insanlara razı olmak zorunda değilsiniz.

Var olan çevreniz dışında bir çevre edinmeye çalışın. Bir hobi edinin.
Yaşadığınız yerde çeşitli etkinlikler düzenleyen facebook sayfaları var mı onlara bakın.
Kitap kulüpleri, doğa yürüyüşü düzenleyen sayfalar, korolar vs bir dünya seçenek var.
Hiçbiri yoksa gidin spora yazılın.

O domestik çevrenizden bir kurtulun. Yeni insanlar yeni bakış açıları da getirir size.
Daha bu yaşta "unumu eledim eleğimi astım, karşıma kim çıkarsa kabulüm" kafasından çıkın bir an önce.

Teşekkür ediyorum desteğin için.İyi geldi yorumun.
Ağlamaktan başım çatlıyor. Ölene dek yalnız kalacağım, kedilerim beni yiyeceği için üzülüyorum.
Evlilik meraklısı değilim.

Ya kusura bakmayın da çok güldüm kedilere. :KK48:
Bir arkadaşım da "amaan hiç evlenesim yok, sadece kedilerim yiyebilir diye korkuyorum" derdi.

Rahatlayacaksanız ağlayın da bu hanzo için ağlıyorsanız ağlamayın.
Üyeliğinizi de sildirmeyin bence. Yorumların çoğunu okudum, kimse kötü bir şey söylememiş size.
Aksine, gencecik bir kadın olarak değerinizi bilin diye yazıyor bu kadar insan.

Evlenmek, çocuk sahibi olmayı istemeniz çok normal. Ama size layık olmayan adamlara razı olmayın.
Kimseyi değiştirebileceğinizi de düşünmeyin. Değişse eski eşiniz değişirdi ve boşanmış olmazdınız.
Çocuk için panik yapacağınız yaşlarda da değilsiniz. Acele etmeyin, hak etmeyenlere ikinci şans vermeyin.
Size uygun biri mutlaka çıkacaktır karşınıza. Siz buna odaklanmadan gençliğinizin tadını çıkarın.

Baştan sona gariplikler silsilesi.Adamın kız kardeşinin niye boşandığından size ne ve adamın da baştan sona her şeyi skandal

O manyak iyi ki sizi engellemis bosverin sakin iletisime gecmeyin zaten aktif cinsel hayati olsa kilo almazmis o cumleden sonra hic yaklasmayin tipini sacini sakalini soylememe gerek yok kurtulmussunuz 29 yasindasiniz daha farkindamisiniz çok gencsiniz evlenirsinizde cocuk sahibi de olursunuz ama gercekten size iyi davranan sizi seven deger veren biri olursa evlenin bizi toplummu bu hale getiriyo anlamiyorum illa evlenecez coluk cocul sahibi olacaz takilmayin bunlara hayatinizi yasayin keyfini cikarin hatta mutlaka birgun karsiniza cikar sizi seven birisi

Bu soylediklerinizi denemedim mi sanıyorsunuz ?
Bir defa hemcinslerimin hepsi değil evlilik ikinci çocuklarını doguruyorlar.
Eşleri, boşanmış bir kadın ile görüşmesine müsade etmiyorlar. Evli kadınlar, evli kadınlar ile muhabbet ediyor. Ortak konunuz bile olmuyor.

Evli arkadaşlarım bana benden 10 yaş büyük iki cocuklu birini karşıma çıkarttılar. Senin dengin bu dediler.

29 yasindayim ve 30 u geçmeden evlat sahibi olmak istemiştim. O da boşanmış biri ve birbirimizin yaralarını sarariz sanmıştım

Ben hata yaptım buraya konu açıp sizlerle dertleşmek ile.
Sayın admin, neredesiniz ? Konumu kapatın beni de üyelikten çıkartın .
Seni anlıyorum ben de boşanmış yalnızlık çekmiş bir insanım.Ama bukadar alınma.Burdaki arkadaşlar kötü niyetli şeyler söylememişler.Benim konumda bana koca delisi gibi neler neler diyen oldu.Birsey demedim yine de.Insanin biraz ağrına gidiyor ama gözünü acman için söylüyorlar kötü niyetli söylemler değil..
O internetten adam çıkmıyor ben de denemiştim daha önce . Her birine baktığımda sinirlerim tepeme geliyordu.Resmen döküntü ve kötü niyet silsilesi.Cok uzun zamandır bakmıyorum kafam rahat.

Valla bu zamanda karı olmak var, kendini bir erkeğe yamadin mi iş kolay demez mi.
Abuuuuu şu cümleyle vallahii kan çıkar. İyi hakettiği yalnızlığın sefasını sürsün. Yarın birgün çocuğunun mıçtığı beze bile ne gerek var. Bizim zamanımızda analarımız elde yıkıyodu der :KK53:

X