Facebook ve whatsup'ta engellendim.

Sayın Admin,
Üyeligimin iptal edilmesini ve konumun kapatılmasını rica ediyorum.
İyi günler.
Neden alınganlık yapıyorsunuz ki? Neden elinizden kaçırdınız böyle adam 100 yılda 1 gelir dünyaya denmedi diye mi? Evli çocuklu kadınların suçu ne sizin bekarlığınız konusunda? 20 li yaşlarda evlenmişsiniz boşanmışsınız zaten diliniz yanmış bi kere, iyi düşünün seçiçi olun denmesini mi yanlış buldunuz? Sizin karşınıza henüz beklentilerinizi karşılamamış biri çıkmamış , kimin ne suçu var? Sizi anlamakta zorluk çektim inanın, bir an önce anne olmak isteğiniz size hata yaptırmasın diye tekrar yazdım

Seni anlıyorum ben de boşanmış yalnızlık çekmiş bir insanım.Ama bukadar alınma.Burdaki arkadaşlar kötü niyetli şeyler söylememişler.Benim konumda bana koca delisi gibi neler neler diyen oldu.Birsey demedim yine de.Insanin biraz ağrına gidiyor ama gözünü acman için söylüyorlar kötü niyetli söylemler değil..
Sadece ben sanırım çok sorgulamaya başladım, benim neyim eksik neden ahlaklı ve merhametli adamlar bana denk gelmiyor diye.
15 gün önce de eski eşimin evlendiğini , gelinlikli damatlık fotoğrafını Facebook ta görünce .. bir de çalıştığım yerde sıkıntılar vardı . Kendimi bir baltaya sap olamamış gibi hissediyorum. Neye elimi atsam elimde kuruyor.
Her gece yastigim ıslak, göz pinarlarimda yaş kalmadı

Ne kadar etkilemeye çalışma düşüncesi yokmuş ki özensiz gelmiş.
Resmen mağaradan kaçmış gelmiş.
Adamdaki özgüvene bak.Yemin ederim şu gencecik gösteren hos halimle bu özgüvenin ceyregi yok.:)

Kilo vermede soyledigi yontemi bir doktorun soyleyebilecegine inanmadiniz degil mi?Aslinda ilk sinyal,kac kurtar kendini sinyali,oydu. Uzulmeyin hasta ruhlu biriymis. Araci vasitasiyla tanismada erkekler mecburen daha usturuplu oluyorlar.Yoksa boyle dul kadinsin ile baslayan terbiyesizce laflari isitmek mumkun.
Aynen netten tanışınca noluyorsa hayduta dönüşüyorlar.Iclerindeki pislik çıkıyor galiba nasılsa kimseye ayıp olmaz diye.Kendine saygısızlık yapiyorsun ama pis haydut.

Demissiniz ki adamin boynu yok, boyu 165, bacaklari kisa, gorunce sok oldum... Iyi de o zaman niye gorusmeye devam ettiniz? Sen aslinda hos birisin bakimli ol diye tavsiye verdiniz? Bakim yapmayla adam genetigini degistiremez ki. Sizin onu begenmediginizi anladigi icin hircinlasmis ve gururunu kurtarmak icin kabalasmis gibi geldi. Azicik bile begenmediginiz insanla zorlamayin, olmuyor. Afedersiniz ama bunun cinsel boyutu da var, insanin tiksindigi biriyle degil cinsellik yasamasi elele tutusmasi bile zulum 😖
Ay kızlar işte herkesi böyle beğenemiyorsun oyuzden sevdiği insani kolay bırakamıyor ya insan.Cinsellik için herkesi düşünebilir misin yok ancak sevdiğin begendigin insanla düşünebiliyorsun kadın olarak .Sahsen ben çok az insani çekim anlamında beğenebiliyorum beğenince de bırakması sikintilı oluyor.Begendiginin huyu kotu olabiyor.Nasil olacak bilmiyorum.Denk düşürenler nasıl düşürüyor Allah aşkına.Keske benim (de )olsa:))

Allah biliyor ya adamin hukukçu olduguna bile inanmadim yani hic samimi gelmedi bana🤣
Nicin kiriliyorsunuz lutfen, densizin biri karakterini 2. Gorusmede belli etmis sevinmeniz gerekiyor. Hadsiz ayak ustu biton hakarete yakin laflar solemis, keske siz o an ordan kalkip gitseydiniz ve siz engelleseydiniz. Bu laflari kaldiramazdim sanirim iyi bile durmussunuz yaninda. Tam bir ruh hastasiymiş..

Baştan sona gariplikler silsilesi.Adamın kız kardeşinin niye boşandığından size ne ve adamın da baştan sona her şeyi skandal

Konu bu değil, bende buna benzer bişi yaşadım flörtüm sana tartı aldım buluşalım dedi, baktım tartı yok.. Ee nerden alıcaktum bari dedim.... Marka dedi oraya gittik tartı yok, sonra başka Bi yer dedi modada yok,, yani sürekli yalan söylüyor.. Meğersem bambaşka avm de gördüğü tartıyı bna aldım diye baktım diye baya yalan sıkmış acayip soğudum midem bulanmış tı

Sadece ben sanırım çok sorgulamaya başladım, benim neyim eksik neden ahlaklı ve merhametli adamlar bana denk gelmiyor diye.
15 gün önce de eski eşimin evlendiğini , gelinlikli damatlık fotoğrafını Facebook ta görünce .. bir de çalıştığım yerde sıkıntılar vardı . Kendimi bir baltaya sap olamamış gibi hissediyorum. Neye elimi atsam elimde kuruyor.
Evli olup mutsuz olduğundada o yastık hep ıslak olacaktı. Dua edin o adam sizi engellemişte, kurtulmuşsunuz. Verilmiş sadakanız varmış 😊
Bende boşandım ve 30 yaşındayım napalım yaşıtlarımız gibi evli mutlu çocuklu değiliz, kısmetimizde yokmuş ama yinede boşandıpıma pişman değilim.
İnşaallah mevlam ilerde güzel mutlu huzurlu bir yuva kurmamızı bizede nasip eder.
Ama sırf yuvam olsun diyede bahsettiğin şekilde bi adamla evlilik düşünmem. Sende daha temkinli ol, adımlarını daha sağlam atmaya bak canım😘

Nerede bir çakal , edepsiz , görgusuz, kendini bilmez , aynaya bakmadan ne oldugunu bilmeden agzi kaf dagini goren ve özellikle kendine enayi geçim kaynağı arayan maymun tıpkı insan varsa bunlardan 100 tanesinde 99 u internette . Neden biliyor musunuz reelde gerçek şeytan yüzlerini herkes görür ve İhlas süresi okunur diye. Konu sahibesi yaptığın yanlış, evlilik ciddi bir musesese yirmili yaşarın basinda ve hayat tecrübesi olmayan biri değilsin. Ciddi aklı başında adam gibi adamlar kendi isinde gücünde . Kader kismet isi hayılı evlilik. Kısmette de yoksa zorlama. Mahkeme kolidorlarinda ne olaylar ne davalar var bir bilsen!

Evet yalnizlik zor ama oyle eften puften insanlarla ugrasma.Uzatma bile.Daha kıymetli insanlar çıkacaktır karşına yaşın genç daha.Ha o kiymetlilerle de sorun yaşayabilirsin.Onlar tarafından sevilmeyebilirsin öyle daha zor..Şuan çok kotu bir ilişki yasamaktan yalnızlık daha iyidir hiç değilse kafan rahat olur..Işyeri sorunları da gücünü düşürüyor insanın.Bende işimi sevmiyorum mesela.Yer değiştirebilir misin..Ailenle aran nasıl?Arkadaş aile iyi gelir insana.Kiz kıza takıl.Inan daha çok havan olur etrafa karşı.. Sosyal medyan ve fotoğrafların olsun bakımlı ol.Miss in dediği gibi kadınlara yakin ol..Insallah guzel, kiymetli birlikteliklerimiz olur...
Bazıları kolay elde ediyor ben niye böyle diye ben de sınır oluyorum.Ki ben on yıldır yalnızım ve kötü ılişkiler ayrılıklar yaşadım.Benim neyim eksik de herkes gibi normal sureclerde olamıyorum diyorum.Ama isyan etme sakın.. Isyanda duana karşılık verilmez.Dualar et..Duzgun dualar bul intetten oku..Bakarsin faydasi olur sansin açılır..

Canım senin neler yaşadığını ancak senin durumunda olanlar anlar. Boşanmış olmak insan da bir özgüven problemi yaratabiliyor. Bir çok evlenmemiş erkeğinde tercih sırasında boşanan kadın öncelikli olmuyor. Hem cinslerimiz bile kocalarının ayrılan bir kadınla görüşmesini istemeye biliyor. Elbetteki çocuk sahibi olmak isteyeceksin. Bundan doğal ne olabilir ve kim bunu kınaya bilir. Sadece internet çok sağlıklı bir yöntem değil. Asosyal olduğunu yazmışsın bence bunu aşarak başlaman gerek. Çevren genişledikçe insanlar seni tanıdıkça İnşallah sanada mutluluk verenler olacak. Her şey gönlünce olsun.

Bence o kisi ilk bulusma sonrasi görünüşü ile ilgili verdiginiz tepkiye cok fazla alinmis olacakki 2. Buluşmaya bilerek düzgün geldi ve plan yapmis kendince. Sizle olmayacagini anladigi icin size karşısert kirici ve bitirici cumleler kullanmis. Intikam diyelim kisacasi. Fazlada uzulmeyin iki tarafta uygun degil birbiriniz icin

Iyy adamdan midem bulandııııı...
Naçizane tavsiyem: tıp ve hukuk mezunlarıyla flört etmeden önce dahi iyice düşünün hanımlar. Çoğu kafayı kırmış oluyo

Evet yalnizlik zor ama oyle eften puften insanlarla ugrasma.Uzatma bile.Daha kıymetli insanlar çıkacaktır karşına yaşın genç daha.Ha o kiymetlilerle de sorun yaşayabilirsin.Onlar tarafından sevilmeyebilirsin öyle daha zor..Şuan çok kotu bir ilişki yasamaktan yalnızlık daha iyidir hiç değilse kafan rahat olur..Işyeri sorunları da gücünü düşürüyor insanın.Bende işimi sevmiyorum mesela.Yer değiştirebilir misin..Ailenle aran nasıl?Arkadaş aile iyi gelir insana.Kiz kıza takıl.Inan daha çok havan olur etrafa karşı.. Sosyal medyan ve fotoğrafların olsun bakımlı ol.Miss in dediği gibi kadınlara yakin ol..Insallah guzel, kiymetli birlikteliklerimiz olur...
Bazıları kolay elde ediyor ben niye böyle diye ben de sınır oluyorum.Ki ben on yıldır yalnızım ve kötü ılişkiler ayrılıklar yaşadım.Benim neyim eksik de herkes gibi normal sureclerde olamıyorum diyorum.Ama isyan etme sakın.. Isyanda duana karşılık verilmez.Dualar et..Duzgun dualar bul intetten oku..Bakarsin faydasi olur sansin açılır..
Kız arkadaşım hic kalmadı. Evlenip başka şehre gittiler. İşyerinde çalışma arkadaşlarım arasında en genç benim. Hepsi 45+.

X