Femara ile gebe kalanlar

ElsaaEsas34

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2023
24
3
33
Merhaba arkadaşlar adetlerim düzenli, sperm sorunu yok HSg sonucu temiz..Tüm test ve taramalarim yapıldı.. sebepsiz/ açıklanamayan infertilite teşhisi konuldu.Doktor asilam önerdi..fakat ben öncelikle bı femara + çatlatma iğnesi ile devam etmek istiyorum..Ama artık doktor ve hastanelerden öyle çok bunaldım mi surekli azarlamalarindan filan...bu sebeple kendim evde femara kullansam bir sorun olur mu..adetin 3. Günü başlayıp 5 gün kullanılıp ovalasyon testi ile yumurta takibi yapıp öyle denesem diyorum..benim yumurtlama günüm hiç şaşma hep adetimin 11.gunu olur ve yumurta botuyutu 19 larda...görüşlerinizi bekliyorum Allah'ım hepimizie yardımcı olsn

Merhaba arkadaşlar adetlerim düzenli, sperm sorunu yok HSg sonucu temiz..Tüm test ve taramalarim yapıldı.. sebepsiz/ açıklanamayan infertilite teşhisi konuldu.Doktor asilam önerdi..fakat ben öncelikle bı femara + çatlatma iğnesi ile devam etmek istiyorum..Ama artık doktor ve hastanelerden öyle çok bunaldım mi surekli azarlamalarindan filan...bu sebeple kendim evde femara kullansam bir sorun olur mu..adetin 3. Günü başlayıp 5 gün kullanılıp ovalasyon testi ile yumurta takibi yapıp öyle denesem diyorum..benim yumurtlama günüm hiç şaşma hep adetimin 11.gunu olur ve yumurta botuyutu 19 larda...görüşlerinizi bekliyorum Allah'ım hepimizie yardımcı olsn
Merhaba Amh bakıldı mı bende dün başladım fameraya 9 aydır deniyoruz Amh değerim biraz sınırda eşimde sperm analizi orta seviyede iyi

Bende femara kullandım bir yan etkisi olmadı, ama doktor eşliğinde olursa daha sağlıklı olur. Bazen kist oluşabiliyor riske etmemek lazım. Yorucu bir süreç ne yazık ki

Bende femara verdi doktor ama mayısta eşin sperm testi yaptırsın onun sonucuyla ilacı kullan gel çatlatma iğnesi yapalım dedi.ben nisanıda boş geçmek istemiyorum nisanda sadece kendim femara kullansam nolur ki acaba araştırdım iğne olmadan çok kullanan var ama eminde olamıyorum

Daha öncesinde 2 kere klomen kullandım birinde kist oluştu diğerinde yumurtam gelişti ama sonuç negatifti iki yıl önce eşimim sperm testinde spremlerde bozukluk çıkmıştı tedavi oldu.onu yenilememizi istedi doktor onla beraber mayısta başlayacağım femaraya bu sefer onu deneyeceğiz

X