Femara ve çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar

sudevarakli

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mart 2023
58
23
25
Kızlar merhaba,
Adetimin 4. Günü femara kullanmaya başladım günde 2 kere olmak üzere 5 gün. Cumartesi günü yumurtam 19 mm olmuş doktor çatlatma iğnesi vurdu 36 saat sonra ilişkiye gir dedi pazar günü ve bugün yaptığım ovulasyon testlerimi ekliyorum. İğne işe yaramışmı yani çatlama olmuşmu sizce bu tedaviye ilk defa başladık. 1 ay öncede hsg çekildim hiçbir problem yoktu. İlk denemede hamile kalan ve bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olablir mi?

Eklentiler

• IMG_3076.jpeg
    IMG_3076.jpeg
    73,5 KB · Görüntüleme: 298
Merhaba bende cuma günü çatlatma iğnesi vuruldum ertesi gün ovulasyon testi bu şekilde çıktı bende merak ediyorum acaba çatlama oldu mu yoksa iğnenin mi etkisi diye😃

Merhaba bende cuma günü çatlatma iğnesi vuruldum ertesi gün ovulasyon testi bu şekilde çıktı bende merak ediyorum acaba çatlama oldu mu yoksa iğnenin mi etkisi diye😃
Kızlar merhaba,
Adetimin 4. Günü femara kullanmaya başladım günde 2 kere olmak üzere 5 gün. Cumartesi günü yumurtam 19 mm olmuş doktor çatlatma iğnesi vurdu 36 saat sonra ilişkiye gir dedi pazar günü ve bugün yaptığım ovulasyon testlerimi ekliyorum. İğne işe yaramışmı yani çatlama olmuşmu sizce bu tedaviye ilk defa başladık. 1 ay öncede hsg çekildim hiçbir problem yoktu. İlk denemede hamile kalan ve bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olablir mi?
İğneden dolayı maalesef ovülasyon testleri pozitif çıkıyor kızlar. Bizzat denedim.
Ben femarayla hamile kaldım ama iğne olmadım.

İğneden dolayı maalesef ovülasyon testleri pozitif çıkıyor kızlar. Bizzat denedim.
Maşallah darısı bizim başımıza bende femara kullandım bu ay sonra yumurtam büyüdü ve ilk defa çatlatma iğnesi vuruldum sonucu merakla bekliyorum Rabb'im hayırla saglikla afiyetle hayırlı bir evlat nasip etsin isteyen herkese 🤲

Maşallah ☺️Bugün 11. Günüm 15. Gün test yapmayı düşünüyorum arada kasık ağrılarım koyu akıntım ve çok halsizliğim var sizde belirtiler neydi?

Merhaba bişey sorabilirmiyim femara kullanıp çatlatma iğnesi olmadın mı sonrasımda
Mayıs ayında yumurtam 20 mm ken iğne vuruldum.
Tutmadı adet oldum.
Haziran ayında iğne istemedim. Doktorum da uygun gördü. Ovülasyon testi ile çatlamasını takip ettim. Hamile kaldım zaten o ay.

Mayıs ayında yumurtam 20 mm ken iğne vuruldum.
Tutmadı adet oldum.
Haziran ayında iğne istemedim. Doktorum da uygun gördü. Ovülasyon testi ile çatlamasını takip ettim. Hamile kaldım zaten o ay.
Bu ay benimde düşüncem o yani iğnesiz ilerlemek istiyorum bugün ilaç kullanımım bitti kontrole gidicem bakalım

Bu ay benimde düşüncem o yani iğnesiz ilerlemek istiyorum bugün ilaç kullanımım bitti kontrole gidicem bakalım
Doktorunuza danışın ama. Kimisinde kist yapıyormuş. Fikrini alın derim. Benim adetin 13.günü 24 mm di yumurtam. Ovülasyon testi de 13.gün pik çıkmıştı zaten.

Evet aslında cumartesiye kontrol vermişti ama şehir dışında olcağım için mecbur gidicem
Ovülasyon testi kullanıyor musunuz
Benim de araya haftasonu girmişti
Mecbur pazartesiye kaldım
Pazartesi de adetimin 13.günüydü
Sabah erkenden gittim
24 mm olmuş
Zaten ovülasyon testi kullandığım için dert etmemiştim henüz bi koyuluk yoktu haftasonu

Ovülasyon testi kullanıyor musunuz
Benim de araya haftasonu girmişti
Mecbur pazartesiye kaldım
Pazartesi de adetimin 13.günüydü
Sabah erkenden gittim
24 mm olmuş
Zaten ovülasyon testi kullandığım için dert etmemiştim henüz bi koyuluk yoktu haftasonu
Şimdi çıktım doktordan 14 mm olmuş çarşamba tekrar görmek istedi ama ovülasyon testi kullanıyorum

Merhaba ben 20 ekimde catlama ignesi oldum bugün 9 gün bir kaç gündür alt karnımda agri var yumurtalık bölgemdede aynı neden olabilir acaba bide sık idrara çıkıyorum akıntı var sürekli kokusuz

Maşallah darısı bizim başımıza bende femara kullandım bu ay sonra yumurtam büyüdü ve ilk defa çatlatma iğnesi vuruldum sonucu merakla bekliyorum Rabb'im hayırla saglikla afiyetle hayırlı bir evlat nasip etsin isteyen herkese 🤲
Merhaba ben 20 ekimde catlama ignesi oldum bugün 10 gunum 8ci gunde test yaptım negatifti sizce pozitfi olurmu

X