Fikirlerinize ihtiyacım var?

berabu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2023
33
8
23
Selam herkese. Hemen konuya geçeyim. İş yerinde benimle tanışmak isteyen birisi vardı ve kabul ettim. Dün de buluştuk güzel vakit geçirdik derken telefonuna bi baktım. Beni ismim ve yanına iş yerinin ismini yazarak kaydetmiş. Bu biraz kırıcı geldi ama neyse dedim. Yine de ben bi dellendim. İnstagramına baktım. Hikaye paylaşmış. Hikayeyi ise tek bir kişiye(kız) paylaşmış.. bu kız da aynı iş yerinde. Diyor ki kız işe arkadaşını aldırmak istiyor acaba kullanmak mı istiyor onu denemek istedim. Ne âlakaysa? Neyse sonra instagramdan kızı engelledik. İnstagram hesabını da verdi şu an bende. Kafam çok karışık açıkçası. Tepki bile veremeyecek kadar yorgunum artık. Sizce bu çocuğun amacı nedir arkadaşlar. ( bu arada çocuğun iş yerinde pozisyonu iyi olduğu için ona yapışmak isteyen bazı yapışık kızlar olabiliyor. Hatta bizi yan yana gördükçe benimle bile uğraşıyorlar. )

Selam herkese. Hemen konuya geçeyim. İş yerinde benimle tanışmak isteyen birisi vardı ve kabul ettim. Dün de buluştuk güzel vakit geçirdik derken telefonuna bi baktım. Beni ismim ve yanına iş yerinin ismini yazarak kaydetmiş. Bu biraz kırıcı geldi ama neyse dedim. Yine de ben bi dellendim. İnstagramına baktım. Hikaye paylaşmış. Hikayeyi ise tek bir kişiye(kız) paylaşmış.. bu kız da aynı iş yerinde. Diyor ki kız işe arkadaşını aldırmak istiyor acaba kullanmak mı istiyor onu denemek istedim. Ne âlakaysa? Neyse sonra instagramdan kızı engelledik. İnstagram hesabını da verdi şu an bende. Kafam çok karışık açıkçası. Tepki bile veremeyecek kadar yorgunum artık. Sizce bu çocuğun amacı nedir arkadaşlar. ( bu arada çocuğun iş yerinde pozisyonu iyi olduğu için ona yapışmak isteyen bazı yapışık kızlar olabiliyor. Hatta bizi yan yana gördükçe benimle bile uğraşıyorlar. )
Hemen güvenme farklı olasılıkları düşün. Vakit geöirmek isteyebilir, gönül eğlendirmek isteyebilir, vb bir sürü. Olasılıkları aklında tut. Ona göre davran

Neyi kullanmak istiyormuş kız ve bunu tespit etmeyi bu kisi neden kendine iş edinmiş? Ayrica sadece o kiz icin atilan hikaye nasil bir sey ne var fotograf mi video mu sarki turku mu? Aranizda hicbir sey yokken beraber kizi engelleyip instagramini size vermesi falan da normal degil bence. Gereksiz hareketler. Yaşadığınız şey saçma farkindasinizdir.

İnstagramına baktım. Hikaye paylaşmış. Hikayeyi ise tek bir kişiye(kız) paylaşmış.. bu kız da aynı iş yerinde. Diyor ki kız işe arkadaşını aldırmak istiyor acaba kullanmak mı istiyor onu denemek istedim.
Yakalanınca bahane uydurmuş gibi sanki. Ama sizi rehbere kaydetme şekli normal bence daha aranızda bir şey yokken ne diye kaydedecek sizi 😂

Neyi kullanmak istiyormuş kız ve bunu tespit etmeyi bu kisi neden kendine iş edinmiş? Ayrica sadece o kiz icin atilan hikaye nasil bir sey ne var fotograf mi video mu sarki turku mu? Aranizda hicbir sey yokken beraber kizi engelleyip instagramini size vermesi falan da normal degil bence. Gereksiz hareketler. Yaşadığınız şey saçma farkindasinizdir.
Kızla önceden molaya falan çıkıyorlarmış. Kızdan da bir hoşlantısı oldu sanırım. Kız mesajına cevap vermeyince aktif mi diye kontrol etmek için ya da gönderme yapmak için ona özel hikaye attığını düşünüyorum ben. Aramızda bir şey yok değil. Sevgiliyiz şu anda.

yeni tanıştığınız kişi size instagram şifresini mi verdi?
Yeni tanışmadık zaten tanışıyoruz ama yeni sevgili olduk yani. Şifreyi de ben istemedim. Kendisi verdi. Ben de aldım. Güvensizlik oluştu sonuçta. İçime sinmiyor gibi. Fevri de bir insanım. Akıl danışmak istedim sizlere.

İlk buluşmada instagram hesaplarına girilen ilişkiden bir yol olmaz. Bana al şifrem bak dense ne münasebet derim. Ağırdan alın yazarsam kızar mısınız? Kardeş hayırdır ilk kez buluşuyoruz bana ne senin instagramından sana ne benim instagramımdan deseniz daha iyi olmaz mıydı? Çok basit görünüyor buradan. Adamın hikayesine mesajlaştığı kişilere bakmak vs saçmalık değil mi? Kendilerini bir şey sandırmayın havaya sokmayın şunları.

Kızla önceden molaya falan çıkıyorlarmış. Kızdan da bir hoşlantısı oldu sanırım. Kız mesajına cevap vermeyince aktif mi diye kontrol etmek için ya da gönderme yapmak için ona özel hikaye attığını düşünüyorum ben. Aramızda bir şey yok değil. Sevgiliyiz şu anda.

bunları düşündüğün biriyle nasıl sevgili oldun?

İlk buluşmada instagram hesaplarına girilen ilişkiden bir yol olmaz. Bana al şifrem bak dense ne münasebet derim. Ağırdan alın yazarsam kızar mısınız? Kardeş hayırdır ilk kez buluşuyoruz bana ne senin instagramından sana ne benim instagramımdan deseniz daha iyi olmaz mıydı? Çok basit görünüyor buradan. Adamın hikayesine mesajlaştığı kişilere bakmak vs saçmalık değil mi? Kendilerini bir şey sandırmayın havaya sokmayın şunları.
Yok valla çok haklısınız. Ben çok fevriyim ve mantıksız mantıksız şeyler yapabiliyorum böyle. Hiç böyle aklıma gelmiyor:KK43: mesela kızı engellemek yerine daha ne konuşacaklar beklemeliydim. O zaman öğrenebilirdim aralarındaki durumu. Ama işte ben biraz malım galiba.

ne zamandan beri sevgilisiniz peki? bu olay sevgili olduktan sonra mı gerçekleşti
İşe girdiğimden beri tanışıyoruz(3 aydır.)
3 haftadır falan da sevgili gibi konuşuyoruz.
Kıza özel attığı hikayeyi de dün gördüm.
Zaten bir insan niye tek kişiye hikaye atar? Şifresini de verdiği için arşivine baktım. Aynı şekilde 3-4 kez daha sadece kıza özel hikaye atmış. İçim inanılmaz sıkıntılı. Ben önceden hoş şeyler yaşamadığım için artık üzülmek istemiyorum. Hani diyorum daha çok yeni bir ilişki ben mi abartıyorum? Yoksa baştan bunlar bana bir işaret mi gerçekten çözemiyorum. Birazdan molaya çağırmak istiyorum ama nasıl konuşmalıyım onu da bilmiyorum.

Zaten bir insan niye tek kişiye hikaye atar? Şifresini de verdiği için arşivine baktım. Aynı şekilde 3-4 kez daha sadece kıza özel hikaye atmış. İçim inanılmaz sıkıntılı. Ben önceden hoş şeyler yaşamadığım için artık üzülmek istemiyorum. Hani diyorum daha çok yeni bir ilişki ben mi abartıyorum? Yoksa baştan bunlar bana bir işaret mi gerçekten çözemiyorum. Birazdan molaya çağırmak istiyorum ama nasıl konuşmalıyım onu da bilmiyorum.

bu kişiye bağlı biraz. bazı insanlar ilişki içerisinde dahi sevgili/kocasının bu tarz kaçamak flört tarzı şeyleri görmezden gelip masum bulurken bazılarının zerre tahammülü olmaz. ben ikinci gruptanım bu tarz şeylerini gördüğüm biriyle sadece flört aşamasında kalırım , sevgiliysem de bitiş sebebidir. ama ben ilişkide fazla ben merkezli ve el üstünde falan tutulmam gerektiğine inanan biriyim benimki de biraz abartılı olabilir:uykucu:

Bu arkadaş sıkıntılı mı arşivinde göreceğinizi bile bile şifresini neden veriyor tuhaf geldi kendini neden ifşalıyor yani böyle? Bence haklısınız ben olsam aklı hala onda mı acaba diye bi düşünürdüm. Instagram hesabı şifresini vermesi için de çok erken gerçekten.

Siz de o yapışanlardansınız galiba 😄
İsminizi şirket ismiyle kaydetmesi normal geldi ama insan sevgilisinin bile hesaplarını böyle kontrol etmemeliyken siz daha bir buluşmayla adamın instagramında gezip, bazı şeyleri “engellemişsiniz.”
Tek kişiye hikaye açmasını yiyorsanız size mutluluklar. İlk günden telefonu böyle elinize başkası vermez çünkü.

X