Fikirlerinize ihtiyacım var?

Yok valla çok haklısınız. Ben çok fevriyim ve mantıksız mantıksız şeyler yapabiliyorum böyle. Hiç böyle aklıma gelmiyor:KK43: mesela kızı engellemek yerine daha ne konuşacaklar beklemeliydim. O zaman öğrenebilirdim aralarındaki durumu. Ama işte ben biraz malım galiba.
simdiden abuk subuk seyler icin kafani yoruyorsan güven sorunun Problemleriniz varsa ilerisi icin berrak görünmüyor iliski durumunuz diye düsünüyorum

Siz de o yapışanlardansınız galiba 😄
İsminizi şirket ismiyle kaydetmesi normal geldi ama insan sevgilisinin bile hesaplarını böyle kontrol etmemeliyken siz daha bir buluşmayla adamın instagramında gezip, bazı şeyleri “engellemişsiniz.”
Tek kişiye hikaye açmasını yiyorsanız size mutluluklar. İlk günden telefonu böyle elinize başkası vermez çünkü.
Ne münasebet. Ben kendi odamdan dışarıya bile çıkmıyorum. Gelen kişiler hatta sen neden hiç dışarıya çıkmıyorsun diye soruyor. Konuşmak için çabalayan kendisiydi. Kimseye yapışacak birisi değilim. İnstagram bile kullanmıyorum. O an içime şüphe oturdu ya baktım ve şüphem yersiz çıkmadı. Telefonu ve şifreyi ben istemedim kendisi verdi. Bunu cidden ben de anlamadım niye verdi ?? Kız da benim yüzüme gülüp tatlı olmaya çalışan bir kızdı. Merak ettim sinirle de o an engelledim.

Bu arkadaş sıkıntılı mı arşivinde göreceğinizi bile bile şifresini neden veriyor tuhaf geldi kendini neden ifşalıyor yani böyle? Bence haklısınız ben olsam aklı hala onda mı acaba diye bi düşünürdüm. Instagram hesabı şifresini vermesi için de çok erken gerçekten.
Beni evime bırakıyordu tam arabada evimin oradaydık. Ve en kötüsü kıza özel attığı hikayeyi yanıma hemen gelmeden önce atmış.. Kız da hem okuyup hem çalışan aynı serviste olduğum bir kızdı. Yüzüme tatlı gözükmeye çalışıyordu ama mesela cuma günü onu göremediği için hemen mesaj atmış çocuğa. Kızın yüzüme gülüp yaptığı sinsiliğine de çok sinirlendim.. bir hemcinsimin bunu yapmasına. Sonra sinirden bak bir şey daha ortaya çıkarsa ikinizi de rezil ederim şirkete dedim. Kendi eminim bir şey yok dedi şifreyi verdi. Kız daha neler yazdı diye merakıma yenik düştüm aldım şifreyi. Acaba başka bir hesabı daha mı var nasıl kendine böyle güveniyor hiçbir şeyi çözemedim. Kafam allak bullak oldu.

Evet aynen yapışan kızlar vardır kesin
Yoksa adam süt dökmüş kedi gibi masum
Yoo ona masum demiyorum ki. Kendisi yönetici konumunda. İşe tanıdıklarını aldırmak için bile olsa yanaşanlar oluyor. Kendim şahit oluyorum zaten. 2 saat ona diyeceğimi dedim ben zaten merak etmeyin. Hemcinslerimi yerecek birisi değilim. Ama kızın benim onunla konuştuğumu bile bile hem de yüzüme gülerek gidip arkamdan çocuğa yazmasını da normal karşılayamam kusura bakmayın.

Selam herkese. Hemen konuya geçeyim. İş yerinde benimle tanışmak isteyen birisi vardı ve kabul ettim. Dün de buluştuk güzel vakit geçirdik derken telefonuna bi baktım. Beni ismim ve yanına iş yerinin ismini yazarak kaydetmiş. Bu biraz kırıcı geldi ama neyse dedim. Yine de ben bi dellendim. İnstagramına baktım. Hikaye paylaşmış. Hikayeyi ise tek bir kişiye(kız) paylaşmış.. bu kız da aynı iş yerinde. Diyor ki kız işe arkadaşını aldırmak istiyor acaba kullanmak mı istiyor onu denemek istedim. Ne âlakaysa? Neyse sonra instagramdan kızı engelledik. İnstagram hesabını da verdi şu an bende. Kafam çok karışık açıkçası. Tepki bile veremeyecek kadar yorgunum artık. Sizce bu çocuğun amacı nedir arkadaşlar. ( bu arada çocuğun iş yerinde pozisyonu iyi olduğu için ona yapışmak isteyen bazı yapışık kızlar olabiliyor. Hatta bizi yan yana gördükçe benimle bile uğraşıyorlar. )
İlk kez tanışmak için buluşup oturduğunuz biri ile bu kadar samimiyet sizce de yersiz değil mi? Eşimin instagram hesabının şifresini bile bilmiyorum. Tercihe göre kişi bilebilir elbette ama ilk buluşmada bana fazla gibi geldi. Aynı iş yerinde aranızda bir şey yok iken sizi canım cigerim diye mi kaydetseydi ki acaba? Ne ara dellenecek kadar konuştunuz onu da anlamadım. Önceden bu kişi ile samimi miydiniz, gönlünüz zaten var mıydı acaba?

Beni evime bırakıyordu tam arabada evimin oradaydık. Ve en kötüsü kıza özel attığı hikayeyi yanıma hemen gelmeden önce atmış.. Kız da hem okuyup hem çalışan aynı serviste olduğum bir kızdı. Yüzüme tatlı gözükmeye çalışıyordu ama mesela cuma günü onu göremediği için hemen mesaj atmış çocuğa. Kızın yüzüme gülüp yaptığı sinsiliğine de çok sinirlendim.. bir hemcinsimin bunu yapmasına. Sonra sinirden bak bir şey daha ortaya çıkarsa ikinizi de rezil ederim şirkete dedim. Kendi eminim bir şey yok dedi şifreyi verdi. Kız daha neler yazdı diye merakıma yenik düştüm aldım şifreyi. Acaba başka bir hesabı daha mı var nasıl kendine böyle güveniyor hiçbir şeyi çözemedim. Kafam allak bullak oldu.
Kendinizi niye bu stresin içine sokuyorsunuz sanki 40 yıllık kocanız gibi kontrol ediyorsunuz? Daha yeni bir ilişki uğraşmayıp ayrılsanız keşke baştan. Tam sizin yanınıza gelmeden atması ne kadar ikiyüzlü olduğunu gösteriyor zaten.

İkiniz de olgun değilsiniz. Sizi şirket ismiyle kaydetmesi çok normal, ne bekliyordunuz ki? İlk buluşmada şifre vermeler, mesajlara bakmalar falan hiç hoş değil. Bu şekilde başlayan bir ilişkinin toksikleşmeme ihtimali sıfır.

İkiniz de olgun değilsiniz. Sizi şirket ismiyle kaydetmesi çok normal, ne bekliyordunuz ki? İlk buluşmada şifre vermeler, mesajlara bakmalar falan hiç hoş değil. Bu şekilde başlayan bir ilişkinin toksikleşmeme ihtimali sıfır.
Ya evet onu abarttım farkındayım. Şifreyi kendisi verdi ben istemedim bile. Kız dediğim gibi yüzüme gülüp arkadan çocuğa yazıyormuş. Merakıma yenik düşüp aldım şifreyi. Bence de saçma sapan bir ilişki oldu bu daha baştan. İçime de sinmiyor. En iyisi bitirip rahatlamak ama iş gereği sürekli denk geliyoruz. O kısım nasıl olur bilmiyorum. Belki iş yerimi de değiştirmeliyim.

Ya evet onu abarttım farkındayım. Şifreyi kendisi verdi ben istemedim bile. Kız dediğim gibi yüzüme gülüp arkadan çocuğa yazıyormuş. Merakıma yenik düşüp aldım şifreyi. Bence de saçma sapan bir ilişki oldu bu daha baştan. İçime de sinmiyor. En iyisi bitirip rahatlamak ama iş gereği sürekli denk geliyoruz. O kısım nasıl olur bilmiyorum. Belki iş yerimi de değiştirmeliyim.

O vermiş siz de almış tüm hesabı karıştırmışsınız. Ne gerek var iş yerinizi değiştirmeye? İnsanlar eski eşleriyle bile aynı iş yerinde çalışıyorlar. Üç hafta konuştuğunuz adamın besinden çekiniyorsunuz? İşle ilgili konuşur geçersiniz

Kaydetme ş
İnsta şifresi alınan/verilen her ilişki harikadır zaten. Nasıl da komik olmuş. Hiç kendinize saygınız yok herhalde
ben sormadım. kendisi vermek istedi şifresini. ben de kızla aynı servisteyim ve yüzüme gülen bir kızdı. arkamdan böyle bir şey yapmasına sinir oldum. merakla aldım şifreyi. kendime de saygım yok galiba haklısınız. böyle olayların içine düşecek birisi değildim. demek ki kendime saygımı yitirmişim.

Kaydetme ş

ben sormadım. kendisi vermek istedi şifresini. ben de kızla aynı servisteyim ve yüzüme gülen bir kızdı. arkamdan böyle bir şey yapmasına sinir oldum. merakla aldım şifreyi. kendime de saygım yok galiba haklısınız. böyle olayların içine düşecek birisi değildim. demek ki kendime saygımı yitirmişim.
Asla hesabın şifresini almamalıydınız. Ne münasebet yani,size şifresini veren,yarın da sizden şifrenizi ister. Bu hesaplar kişiye özeldir. Ayıp bir şey karıştırmak.

Biraz hızlı ilerlemiş bazı şeyler şifre verme durumları falan bence, biraz yavaşlayarak ilerlersiniz daha iyi olabilir, ilişkinin daha başında bu olan olaya takıldıysanız ve içinize sinmiyorsa hiç devam etmeyin derim ilerde sizi daha çok yorar bu durum. Sürekli aklınızda bir şüphe olacak.

Aynen kanka,çok yapışkan kızlar var ve senin sevgiline yapışmak için fırsat kolluyorlardır kesin,sevgilin için yeni bir hesap açmak çok zor olmasa gerek🤔.

Kendinizi niye bu stresin içine sokuyorsunuz sanki 40 yıllık kocanız gibi kontrol ediyorsunuz? Daha yeni bir ilişki uğraşmayıp ayrılsanız keşke baştan. Tam sizin yanınıza gelmeden atması ne kadar ikiyüzlü olduğunu gösteriyor
İş yerinden güvendiğim birisi onunla tanış bence iyi birisi falan dedi. Çocuk da kaç defa kovsam bile bir bahaneyle odama gelmeye devam etti. Aynı üniversiteden mezun olmuşuz. Hemşeri falan sayılırız. Konuşmaları da düzgündü. Ben de güvendim. Efendi birisi sanmıştım. Ama cidden yaptığı ikiyüzlülük. Aklı demek ki hâla o kızda. İnstagramdan engellesem de yapacak olan yapar. İşte bunu engelleyemem. Baştan böyle kaotik olan bir ilişki devam etmemeli ona ben de karar verdim. Yüzüne vura vura mı ayrılsam yoksa sessiz sakin konuşmak istemiyorum diyerek mi bilemedim.

Aynen kanka,çok yapışkan kızlar var ve senin sevgiline yapışmak için fırsat kolluyorlardır kesin,sevgilin için yeni bir hesap açmak çok zor olmasa gerek🤔.
Yav valla çıldıracam şimdi ha. Yemin ederim var yapışan kızlar. Ama ben tek kızları suçlamıyorum tabiiki. Saatlerce ağzına sctm merak etmeyin. Niye böyle saldırıyorsunuz anlamadım. Yüzüme gülüp çocukla sevgili olduğumuzu bile bile çocuğa yazmasına tabiiki sinir oldum.

X