flörtüm kilo mu versen dedi..

Merhabalar, canımı sıkan bir konuyu anlatıp fikir almak için geldim.
1 ay önce bir bey ile tanıştım, ortak arkadaşımız aracılığı ile. 3 saatlik bir mesafe var aramızda farklı bir şehirde yaşıyor. ben 23 yaşındayım beyfendi 32. öncesinde kendi dediğine göre hayatunda kimse olmamış. benim hayatımda insanlar olmuştu. tanıştıktan 15 gün sonra yanıma geldi sabahtan akşama kadar birlikteydik. muhabbeti, düşünce yapısı, anlayışlılığını sevdim. dış görünüş olarak çok etkilenmesem de dış görünüş benim için ikinci planda kaldı. kültürü, bakış açısı, aile yapılarımız da benzer olduğundan şans vermeyi seçtim. bir sonraki hafta yeniden geldi yanıma. gayet güzel vakit geçirdik. bana bakıp gülümsemeler, yüzümü izlemeler, gömleğimin-saatimin yakıştığını söylemeler. tatlı vakitlerdi yani. flört dönemindeyiz zaten. dün akşam telefonda konuşurken ilişkimizin nereye gittiğinden konu açıldı. bana ciddi baktığını vs söyledi. sonra soru işaretlerin, olumsuz fikirlerin var mı benle ilgili diye sordu. bende olmadığından (tamam bazı soru işaretlerim elbet var ama mesela saçlarının çok fazla olmaması ile ilgili bir şey söyleyemem ben. ya da başka şeyleri öyle kırılır diye düşünüp söylemedim) bu ufak sorunlar benim için ilişkiyi zedeleyecek şeyler değil, tölere edebilirim. sonra ben sorduğumda önce söylemedi, sonra da biraz kilon var ya onu versen daha güzel olursun sanki ama ben yanlış bakıyor da olabilirim dedi. ben anladım falan dedim. boyum 1.68. 72-73 kiloyum. biraz fazla olduğunun ben de farkındayım. geçen sene 66ya kadar inip işsizlik sürecimde aldım. keşke almasaydım ama bunu bana söyleyebilmesi benim canımı sıktı. soğukta yaptım, sürekli konu açmaya çalıştı, konuşturmak istedi ama ben istemedim. sonra kapattık. alınmakta haksız mıyım? nasıl devam ettirmeliyim? açıkçası kırıldım da. ben fiziksel olarak hiçbir yorum yapmadım ona, bilmiyorum belki de ben çok hassasımdır.
yorumlarınız için teşekkür ediyorum..
Bak sadece bu bilgiyle olasılıklar haritası çıkar adamın. Daha yeni tanıştığı birine birkaç kilo fazlalığı var diye kilo versen diyen hanzo yarın öbür gün daha kilolu olsan beğenmeyip bırakması muhtemel. En cahil adamın bile bir kadına kilolu olduğunu ima etmenin ne kadar kaba olduğunu ve de kadının kalbini kıracağını bilmesi gerekir. Dönüp de kendisine bakmayan, karşısındakine kusur bulan kişiden hayır mı gelir? İlk önce kelini kapatsın. Boyunuza göre kilonuz iyi. Herkes cıpcılız olacak diye bir kaide yok. Bir de bu kadar düşünceli de olmayın daha tanımadığınız birine, sonra böyle hadsiz konuşurlar işte. Bakınız siz ne kadar iyi niyetle dış görünüşünü 2.plana atıp samimiyetle tanımak istemişsiniz. Adam ise hanzo hanzo kilo mu versen diyor. Hayır sen daha kimsin, sanane kilomdan, ilk önce şu keli kapat demediniz mi ya? 32 yaşında hayatında şimdiye kadar kimsenin olmaması da mı sana bir mesaj vermiyor canım? Hepsi problemleri işaret ediyor. En iyisi yol yakınken dönün.

Ben adamın kilo lafından çok hayatında o ana kadar kimsenin olmamasına takıldım. Koca adam, hiç mi aşık olmadı kısa da olsa hiç mi ilişkisi olmadı? Evlendi ayrıldı mı söylemiyor, psikolojik bir sorunu mu var? Bana asıl tuhaf gelen bu oldu ya.

Ben adamın kilo lafından çok hayatında o ana kadar kimsenin olmamasına takıldım. Koca adam, hiç mi aşık olmadı kısa da olsa hiç mi ilişkisi olmadı? Evlendi ayrıldı mı söylemiyor, psikolojik bir sorunu mu var? Bana asıl tuhaf gelen bu oldu ya.
Bunu kesin kızı etkileyeceğini düşünerek söyledi hanzo herif, ilk aşkım sensin ayağı:KK53: ya da cidden ilişkisi olmadı bu ayılıkları yüzünden.

Son düzenleme:
Herşeyin dozu var adam kalkıp ağır konuşmuş gibi durum orta da yok ki normalce söylemiş yani. Kırmamış ki o da onu kırsın. Senin de saçın yok desen ne bileyim çok ergence konuşmalar ya. 🤣
Oda öyle demesin saç ektirsen iyi olur desin bakalım ne yapıyor .
Şu yaşıma kadar öğrendiğim erkeklere asla bu konuda taviz vermıceksin.
Bir kadın tarafından sevilen istenen erkek simariyor zaten nedense .
Özgüvenli erkek çok az .
Bu sefer gücünü ispatlıyor eşinden sevgilisinden .
Buna asla izin vermeyin genç kızlara benden tavsiye .

Ama genelde erkekler sonradan öyle oluyor isabella hani mesela evlenirken adamlar tığ gibi yakışıklı başta o haline aşık oluyor bizimkiler ama evlendikten sonra değişmeye başlıyor göbeği çıkıyor,kilo alıyor, saçı dökülen var vs. Salıyor adam kendini ama bizim hanımlar da tık yok birşey demiiyorlar.
Çünkü hep başta gördükleri adama aşıklar gözleri görmüyor vs. Rahatsız olup dile getirenler de var az da olsa.🤣
İki taraflı kırmadan söyleyebiliriz bu bizim partnerimiz sonuçta. Ama çok kırılganız biz onlar ise dalgaya alırlar genelde.
Ben hiçbir erkek arkadaşıma fizigine laf söylemedim bakıyorum da hiçbiri Brad Pitt değildi .
Ben öyle görmedim sevdim çünkü.
Ama onlar ne yaptı 55 kilo halime 50 kilo olsan dedi .
Yaşıma başıma laf soktu ki çok genç gosteririm yasimdan bilen bilir beni burda .
Ben çok çektim bu konuda sürekli aşağıya çekilmek istendim.
O yüzden hiç tahammülüm yok bu konuda.
Bir daha laf soyleyen alır cevabını.
Hayatımda hiç bir zaman çok yakışıklı bir adamla olmadım bununda altını cizeyim.
Demek ki susunca sen onu her halinle sevince ne oldum delisi olunuyormus.
O yüzden benden herkese özellikle genç kizlara tavsiye susmayın eleştirin sizde

Oda öyle demesin saç ektirsen iyi olur desin bakalım ne yapıyor .
Şu yaşıma kadar öğrendiğim erkeklere asla bu konuda taviz vermıceksin.
Bir kadın tarafından sevilen istenen erkek simariyor zaten nedense .
Özgüvenli erkek çok az .
Bu sefer gücünü ispatlıyor eşinden sevgilisinden .
Buna asla izin vermeyin genç kızlara benden tavsiye .

Bana hiç kilo aldın diyenini görmedim spor yaptığım için önceden de şekilli bir vücudum var kaslı vs duruyor yağlı durmuyor. Birşey dedirtmemek için de milletin ağzına laf vermemeli insan.
Konu sahibi kendisi de diyor bende farkındayım diye. Ben zaten söylenmesi gerektiği tarafındayım. Ama birbirini seviyorsa insan iltifatını da edicek karşılıklı , gerekli tavsiyeleri de doğru üslupta diyebilir. Karşımda ki nasılsa öyle karşılık alır. Ama beğenmediğim biri partnerim olmaz. Kırılmasın diye de biri ile beraber olmam.
O kişi hayatımda ise seviyorumdur ve överek derim bu saç modeli sana çok yakışıyor diğerine göre daha yakışıklı buluyorum vs. bu tarz üslupla demek istiyorum.

Bana hiç kilo aldın diyenini görmedim spor yaptığım için önceden de şekilli bir vücudum var kaslı vs duruyor yağlı durmuyor. Birşey dedirtmemek için de milletin ağzına laf vermemeli insan.
Konu sahibi kendisi de diyor bende farkındayım diye. Ben zaten söylenmesi gerektiği tarafındayım. Ama birbirini seviyorsa insan iltifatını da edicek karşılıklı , gerekli tavsiyeleri de doğru üslupta diyebilir. Karşımda ki nasılsa öyle karşılık alır. Ama beğenmediğim biri partnerim olmaz. Kırılmasın diye de biri ile beraber olmam.
O kişi hayatımda ise seviyorumdur ve överek derim bu saç modeli sana çok yakışıyor diğerine göre daha yakışıklı buluyorum vs. bu tarz üslupla demek istiyorum.
Ben 55 kiloydum o zaman canım .
Herkes begenirdi kaldı ki öyle olmasam bile söylenmez .
Bende sporunu yapan bakımlı bir kadınım.
Ağzına alıp konuşacak tiplerde de değildi hayatimdakiler .
Onlarla sokakta yürürken bana bakilirdi.
Hayatım boyunca böyleydi .

Ben hiçbir erkek arkadaşıma fizigine laf söylemedim bakıyorum da hiçbiri Brad Pitt değildi .
Ben öyle görmedim sevdim çünkü.
Ama onlar ne yaptı 55 kilo halime 50 kilo olsan dedi .
Yaşıma başıma laf soktu ki çok genç gosteririm yasimdan bilen bilir beni burda .
Ben çok çektim bu konuda sürekli aşağıya çekilmek istendim.
O yüzden hiç tahammülüm yok bu konuda.
Bir daha laf soyleyen alır cevabını.
Hayatımda hiç bir zaman çok yakışıklı bir adamla olmadım bununda altını cizeyim.
Demek ki susunca sen onu her halinle sevince ne oldum delisi olunuyormus.
O yüzden benden herkese özellikle genç kizlara tavsiye susmayın eleştirin sizde

Tabi ki doğru olmayan üslup karşılığını almalı bence de. Sussun demedim hiç. Bende yaşımdan daha ufak dururum ama avantaj dedim hep. Tipsiz erkeklere çok prim veriyorlar ya. Bilemiyorum hayatıma hep çevresinde de yakışıklı bulunan kişiler girdi. Hep iltifatlı konuştular bende minyon bir tipim 5-6 yaş ufak kişilerden bile duymadım ondan bende eleştirmedim hiç.
Yaşa başa hatta minyon oluşa laf sokan erkek zaten özgüvensiz ve kekodur ya flört bile edilmez.

Tabi ki doğru olmayan üslup karşılığını almalı bence de. Sussun demedim hiç. Bende yaşımdan daha ufak dururum ama avantaj dedim hep. Tipsiz erkeklere çok prim veriyorlar ya. Bilemiyorum hayatıma hep çevresinde de yakışıklı bulunan kişiler girdi. Hep iltifatlı konuştular bende minyon bir tipim 5-6 yaş ufak kişilerden bile duymadım ondan bende eleştirmedim hiç.
Yaşa başa hatta minyon oluşa laf sokan erkek zaten özgüvensiz ve kekodur ya flört bile edilmez.
Ben 170 boyunda 55 kiloydum .
Manken gibi bir kızdım uzun bacaklı ince belli .
Ama ozguvensiz erkek için bu işte sorun sıkıntı.
Bende çok yakışıklı erkeklerden nedense haz etmiyorum bilmiyorum neden böyle hep böyle oldu şimdiye kadar.

Ben 55 kiloydum o zaman canım .
Herkes begenirdi kaldı ki öyle olmasam bile söylenmez .
Bende sporunu yapan bakımlı bir kadınım.
Ağzına alıp konuşacak tiplerde de değildi hayatimdakiler .
Onlarla sokakta yürürken bana bakilirdi.
Hayatım boyunca böyleydi .

Ayrıca 55 kg kız 50 olsun ne ya resmen çatmak için edilmiş laaf... 🤣🤣ben 53 kiloya da indim öyle de iltifat aldım hatta zayıflama artık dediler 60ken de kıvrımlı diye seviyordu bu sefer erkek arkadaşım.🤣
Maşallah diyelim o zaman🧿 her zaman kendi dengi de bulmalısın. Dediğin gibi şımarıyolar vallahi taş gibi hatun sevgilisi olunca adam nereye çatacağını şaşırıyor kusur arıyor bazen ama dışarıya sevgilim dünya guzeli diye anlatıyor.🤣🤣

Ayrıca 55 kg kız 50 olsun ne ya resmen çatmak için edilmiş laaf... 🤣🤣ben 53 kiloya da indim öyle de iltifat aldım hatta zayıflama artık dediler 60ken de kıvrımlı diye seviyordu bu sefer erkek arkadaşım.🤣
Maşallah diyelim o zaman🧿 her zaman kendi dengi de bulmalısın. Dediğin gibi şımarıyolar vallahi taş gibi hatun sevgilisi olunca adam nereye çatacağını şaşırıyor kusur arıyor bazen ama dışarıya sevgilim dünya guzeli diye anlatıyor.🤣🤣
Söyleyen tipi görsen şok olurdun .
Heralde en yakın piskiyatriste görün derdin .
Tabi şimdi bunu anlıyorum o zaman bağımlı gibiydim.
Aç geziyordum aman gram falan alırım diye .
Bu arada övmek için söylemedim kendimi yanlış anlaşılmasın sevmem böyle şeyler durumun absurtlugu anlaşılsın diye soyledim

Merhabalar, canımı sıkan bir konuyu anlatıp fikir almak için geldim.
1 ay önce bir bey ile tanıştım, ortak arkadaşımız aracılığı ile. 3 saatlik bir mesafe var aramızda farklı bir şehirde yaşıyor. ben 23 yaşındayım beyfendi 32. öncesinde kendi dediğine göre hayatunda kimse olmamış. benim hayatımda insanlar olmuştu. tanıştıktan 15 gün sonra yanıma geldi sabahtan akşama kadar birlikteydik. muhabbeti, düşünce yapısı, anlayışlılığını sevdim. dış görünüş olarak çok etkilenmesem de dış görünüş benim için ikinci planda kaldı. kültürü, bakış açısı, aile yapılarımız da benzer olduğundan şans vermeyi seçtim. bir sonraki hafta yeniden geldi yanıma. gayet güzel vakit geçirdik. bana bakıp gülümsemeler, yüzümü izlemeler, gömleğimin-saatimin yakıştığını söylemeler. tatlı vakitlerdi yani. flört dönemindeyiz zaten. dün akşam telefonda konuşurken ilişkimizin nereye gittiğinden konu açıldı. bana ciddi baktığını vs söyledi. sonra soru işaretlerin, olumsuz fikirlerin var mı benle ilgili diye sordu. bende olmadığından (tamam bazı soru işaretlerim elbet var ama mesela saçlarının çok fazla olmaması ile ilgili bir şey söyleyemem ben. ya da başka şeyleri öyle kırılır diye düşünüp söylemedim) bu ufak sorunlar benim için ilişkiyi zedeleyecek şeyler değil, tölere edebilirim. sonra ben sorduğumda önce söylemedi, sonra da biraz kilon var ya onu versen daha güzel olursun sanki ama ben yanlış bakıyor da olabilirim dedi. ben anladım falan dedim. boyum 1.68. 72-73 kiloyum. biraz fazla olduğunun ben de farkındayım. geçen sene 66ya kadar inip işsizlik sürecimde aldım. keşke almasaydım ama bunu bana söyleyebilmesi benim canımı sıktı. soğukta yaptım, sürekli konu açmaya çalıştı, konuşturmak istedi ama ben istemedim. sonra kapattık. alınmakta haksız mıyım? nasıl devam ettirmeliyim? açıkçası kırıldım da. ben fiziksel olarak hiçbir yorum yapmadım ona, bilmiyorum belki de ben çok hassasımdır.
yorumlarınız için teşekkür ediyorum..

Bence bu söylediğinden çok 32 yaşında adamın hayatına kimsenin girmemesini sorgulayın. Neymiş rahip felanmı🤣

Söyleyen tipi görsen şok olurdun .
Heralde en yakın piskiyatriste görün derdin .
Tabi şimdi bunu anlıyorum o zaman bağımlı gibiydim.
Aç geziyordum aman gram falan alırım diye .
Bu arada övmek için söylemedim kendimi yanlış anlaşılmasın sevmem böyle şeyler durumun absurtlugu anlaşılsın diye soyledim

🤣 Oda değişik birşey neden kimsenin çokta beğenmediği insan seçilir acaba güzel kişiler tarafından. Bazıları sapyoseksuel olabiliyor adam mevki sahibi , akıllı ve zekidir. Yada komiktir ağzı laf yapar. Ya da zengindir. Birçok nedeni var.. Kadınlar gücü de severler.
Ama o manyağın senin üstünden ego tatmin ettiği aşikar. Özgüven gelmiştir adama sayende. Bazen yakışıklı erkeklerde kadınları korkutuyor bu beni aldatır falan gibi ama tam tersi bu orta direk erkekler de daha fazla bu.

🤣 Oda değişik birşey neden kimsenin çokta beğenmediği insan seçilir acaba güzel kişiler tarafından. Bazıları sapyoseksuel olabiliyor adam mevki sahibi , akıllı ve zekidir. Yada komiktir ağzı laf yapar. Ya da zengindir. Birçok nedeni var.. Kadınlar gücü de severler.
Ama o manyağın senin üstünden ego tatmin ettiği aşikar. Özgüven gelmiştir adama sayende. Bazen yakışıklı erkeklerde kadınları korkutuyor bu beni aldatır falan gibi ama tam tersi bu orta direk erkekler de daha fazla bu.
Bu başıma ne geldiyse akilsizligimdan geldi zaten.
Herkese güvenmem inanmam sevgiye inanmam.
Bu dünya böyle değil.
Tabi yine sevicem ama artij daha aklı başında.
O yüzden burdan kadınlara sesleniyorum asla ezdirmeyin kendinizi.
Bir zaafinizi görünce bunlar yemeden bırakmaz.
Etlerinizi koparirlar 2 sene sonra ağlaya ağlaya geri döndü kovdum defolsun gözüm görmesin bu insanları

X