flörtüm kilo mu versen dedi..

Merhabalar, canımı sıkan bir konuyu anlatıp fikir almak için geldim.
1 ay önce bir bey ile tanıştım, ortak arkadaşımız aracılığı ile. 3 saatlik bir mesafe var aramızda farklı bir şehirde yaşıyor. ben 23 yaşındayım beyfendi 32. öncesinde kendi dediğine göre hayatunda kimse olmamış. benim hayatımda insanlar olmuştu. tanıştıktan 15 gün sonra yanıma geldi sabahtan akşama kadar birlikteydik. muhabbeti, düşünce yapısı, anlayışlılığını sevdim. dış görünüş olarak çok etkilenmesem de dış görünüş benim için ikinci planda kaldı. kültürü, bakış açısı, aile yapılarımız da benzer olduğundan şans vermeyi seçtim. bir sonraki hafta yeniden geldi yanıma. gayet güzel vakit geçirdik. bana bakıp gülümsemeler, yüzümü izlemeler, gömleğimin-saatimin yakıştığını söylemeler. tatlı vakitlerdi yani. flört dönemindeyiz zaten. dün akşam telefonda konuşurken ilişkimizin nereye gittiğinden konu açıldı. bana ciddi baktığını vs söyledi. sonra soru işaretlerin, olumsuz fikirlerin var mı benle ilgili diye sordu. bende olmadığından (tamam bazı soru işaretlerim elbet var ama mesela saçlarının çok fazla olmaması ile ilgili bir şey söyleyemem ben. ya da başka şeyleri öyle kırılır diye düşünüp söylemedim) bu ufak sorunlar benim için ilişkiyi zedeleyecek şeyler değil, tölere edebilirim. sonra ben sorduğumda önce söylemedi, sonra da biraz kilon var ya onu versen daha güzel olursun sanki ama ben yanlış bakıyor da olabilirim dedi. ben anladım falan dedim. boyum 1.68. 72-73 kiloyum. biraz fazla olduğunun ben de farkındayım. geçen sene 66ya kadar inip işsizlik sürecimde aldım. keşke almasaydım ama bunu bana söyleyebilmesi benim canımı sıktı. soğukta yaptım, sürekli konu açmaya çalıştı, konuşturmak istedi ama ben istemedim. sonra kapattık. alınmakta haksız mıyım? nasıl devam ettirmeliyim? açıkçası kırıldım da. ben fiziksel olarak hiçbir yorum yapmadım ona, bilmiyorum belki de ben çok hassasımdır.
yorumlarınız için teşekkür ediyorum..
Hanzo..neden o yasa kadar kiz arkadasi olamadigini ispatlamak istemis adeta

Zaten baştan sorun var ki. 23 yaşında gencecik bir kızsın 32 yaşında bir adamla ne işin var? Belli ki bu saçma üslubu ve patavatsızlığı yüzünden evlenememiş. Tekrar tekrar düşünmeni tavsiye ederim. 34 yaşımdayım. 23 yaşındaki halimle dağlar kadar fark var aramda

Aynen öyle öküz gibi söylenmediği sürece direkt kötü algılamamak lazım. İlişki devam eder veya etmez ama bazen bi kişi hayatımızın görmediğimiz bi noktasına dokunabilir.
Biz eşimle hala birbirimizde gördüğümüz şeyleri söyleriz. Dışardan gözün gördüğü ile kendimizi gördüğümüz aynı olmuyor cidden
görmeme rağmen kabullenmekte zorlandığım bişiydi
bi aydınlanma yaşadım kabullendim ve dedim değişmeye çalışayım
beğenmezsem eski halime dönerim en kötü ihtimalle dedim
ve bu dönüşümü beğendim açıkçası
çok çok daha güzel bi kadınmışım sadece yanlış giyiniyormuşum
yanlış saç modelini tercih etmişim onca zaman vs
saçım kısaydı bıraktım uzasın, başka renge boyattım şeklini değiştirdim vs
aslında bana daha çok yakışan şeyler varmış ama ben senelerce daha azıyla gezmişim :KK70:
şimdi herşey daha farklı mesela bende

Dünyada en sevmediğim şey kibarlık olsun diye söylemen gerekenleri söylememektir. 168'e 72 çok gerçekten de. Alti - yedi kilo verirsen çok daha hoşuna gidecekse bunu neden söylemesin ki?
KKda konu açılıyor, kadın evlendikten sonra kocam 10 kilo aldı yazıyor, yüz sayfa "adamı uyar, dikkat etsin, salmasın" deniyor. Ama ne zaman kadının kilosuna bir şey söylense hemen adam hadsiz ilan ediliyor:) bir çifte standart var bence.
Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Çünkü kilo degisebilen ve sağlık açısından da zararlı bir şey. Çenen yamuk gibi bir şey söylemis olsaydı bu saygısızlık kabul edilirdi çünkü çene vücudun bir parçası ve operasyon olmadan düzelmez. Ama kilo vücudun bir parçası değil. Biraz çaba ile hormonal bir sıkıntı yoksa degisebilen bir şey. Ben de eşimin kilolu olmasını istemem mesela. Boyuna, saçına ve diğer her türlü fiziksel durumuna asla negatif yorum yapmam ama göbek yapsa uyarırım. Ben de eşimin hiç hoşlanmadıgi çok itici bulduğu saç rengine saçımı boyamam mesela. Partnerlerin birbirinin gözüne makul ölçüde hitap etmesi de ilişkiye bir emektir. Sonuçta ozel hayatımızın içindeki kişi o. Kaldı ki konu sahibi kendisi sormus. Ve bence de 23 yaş metabolizma hızını ve o metabolizman zamanla yavaşladıgini düşünürsek kilosu bence de yaşına göre fazla. İleriyi de düşünmek lazim

Son düzenleme:
Merhabalar, canımı sıkan bir konuyu anlatıp fikir almak için geldim.
1 ay önce bir bey ile tanıştım, ortak arkadaşımız aracılığı ile. 3 saatlik bir mesafe var aramızda farklı bir şehirde yaşıyor. ben 23 yaşındayım beyfendi 32. öncesinde kendi dediğine göre hayatunda kimse olmamış. benim hayatımda insanlar olmuştu. tanıştıktan 15 gün sonra yanıma geldi sabahtan akşama kadar birlikteydik. muhabbeti, düşünce yapısı, anlayışlılığını sevdim. dış görünüş olarak çok etkilenmesem de dış görünüş benim için ikinci planda kaldı. kültürü, bakış açısı, aile yapılarımız da benzer olduğundan şans vermeyi seçtim. bir sonraki hafta yeniden geldi yanıma. gayet güzel vakit geçirdik. bana bakıp gülümsemeler, yüzümü izlemeler, gömleğimin-saatimin yakıştığını söylemeler. tatlı vakitlerdi yani. flört dönemindeyiz zaten. dün akşam telefonda konuşurken ilişkimizin nereye gittiğinden konu açıldı. bana ciddi baktığını vs söyledi. sonra soru işaretlerin, olumsuz fikirlerin var mı benle ilgili diye sordu. bende olmadığından (tamam bazı soru işaretlerim elbet var ama mesela saçlarının çok fazla olmaması ile ilgili bir şey söyleyemem ben. ya da başka şeyleri öyle kırılır diye düşünüp söylemedim) bu ufak sorunlar benim için ilişkiyi zedeleyecek şeyler değil, tölere edebilirim. sonra ben sorduğumda önce söylemedi, sonra da biraz kilon var ya onu versen daha güzel olursun sanki ama ben yanlış bakıyor da olabilirim dedi. ben anladım falan dedim. boyum 1.68. 72-73 kiloyum. biraz fazla olduğunun ben de farkındayım. geçen sene 66ya kadar inip işsizlik sürecimde aldım. keşke almasaydım ama bunu bana söyleyebilmesi benim canımı sıktı. soğukta yaptım, sürekli konu açmaya çalıştı, konuşturmak istedi ama ben istemedim. sonra kapattık. alınmakta haksız mıyım? nasıl devam ettirmeliyim? açıkçası kırıldım da. ben fiziksel olarak hiçbir yorum yapmadım ona, bilmiyorum belki de ben çok hassasımdır.
yorumlarınız için teşekkür ediyorum..
Hadsiz ya . Ben olsam ya aslında benim yaşım epey genç kilo vermek için zamanın çok ayrıca kilo verilir de . Beni de senin benden epey yaşlı olman ve kel olman rahatsız etti .kırılma ama bunlara çare de yok deyip kıçına tekmeyi başardım. Hatta o an demediysem bile ( saskinligimdan ) sonra arar ya biz geçen konuştuk ya ben o zaman dürüst olmamıştım der bunları der öyle bitirirdim ilişkiyi .ayrıca bu adam yalancı . O yaşa kadar kimse olmamış he ? Yalancı değilse de 32 yaşında adamın önceden biriyle olmaması da inanılmaz sıkıntılı bana göre

Ben böyle fizisel eleştire karşıyım.
Sonuçta görmüş begenmis sevgili olmak istiyor ciddi düşünüyor eee begenmediysen uza yani .
Kimsenin sizin fiziginizi elestirmesine izin vermeyin bakın bu taviz ilerde daha büyük tavizleri getirecektir .
Lütfen tavrinizi koyun .
Çok eskiden bir erkek arkadaşım bana kilolusun dediği dönemde açlıktan öluyordum 55 kiloydum düşünün kilolusun 50 olsana denildi .
Ve bunun sonu yok inanın.

Adam düpedüz yalancı.

32 yaşında ve kimse ile görüşmemiş olması pinokyonun dibi artık.

Artı olarak sizi koşulsuz seven kişileri tercih edin. Yaşı da var, e tipi de aman aman değilmiş. Maalesef benden sınıf geçemedi.

Olumlu veya olumsuz gerçek bir ilişki için fikirleri karşılıklı söyleyebilmek çok güzel keşke siz de söyleyebilseydiniz ben ikili ilişkilerde bunu samimi bir şekilde söyleyenlerin sözüne çok değer veririm sizi kendisine uygun görmüş ve tek bu kusur diye söylemiş kendisinin de sorunu olup olmadığını size sormuş eleştiriye açık yani herkes kabul etmez bakın bunu takdir ettim maalesef yeremem beyefendiyi

Bence kilo verin soyle 80 - 90 kilo..., hirbo bir herif seklindeki kilolarinizdan bahsediyorum.

Bakin ben de kiloyu cekici bulmayan bir insanim ama basta cekici bulmadigim adamla flortlesmeye baslamam. Kaldi ki 1 ayda bunu sizi deme cesareti gostermesi kotuye isaret. 1 ay. Yaziyla BIR. senelerdir beraber olursunuz, sevgili olduktan sonra kilo almisinizdir, o zaman adamin yaptigi okey olurdu. Ama bu okey degil.

Bence kilo verin soyle 80 - 90 kilo..., hirbo bir herif seklindeki kilolarinizdan bahsediyorum.

Bakin ben de kiloyu cekici bulmayan bir insanim ama basta cekici bulmadigim adamla flortlesmeye baslamam. Kaldi ki 1 ayda bunu sizi deme cesareti gostermesi kotuye isaret. 1 ay. Yaziyla BIR. senelerdir beraber olursunuz, sevgili olduktan sonra kilo almisinizdir, o zaman adamin yaptigi okey olurdu. Ama bu okey degil.
80 90 mı kilo.. o kadar kilo verirse kızdan geriye ne kalacak 😏:işsiz:

32 yaşında ve hayatında kimse olmamış mı? Ay kahkaha attım siz buna inandınız mı şimdi gerçekten ? Asıl konuya gelirsek böyle bir şey demesi yanlış ama bana böyle diyen kişinin bir kusuru varsa bana göre bende ona söylerdim. Önce bir kendine baksın dangalak yahu.

Flörtün en başında böyle bir cümle kurabilmesi aşırı itici ve hadsizce.Hiç de açık sözlü falan diyemeyeceğim,bildiğin odun.
Hayir beğenmediysen ilk görüşmeden sonra devam etmezsin.Taniştirilmadaki amaç budur zaten."Zayıfla da bir de öyle bakayım sana,saçını da mı boyatsan bir de öyle değerlendirelim" der gibi sanki kadının kendini ona zorla beğendirme mecburiyeti var.

Eee kadınla kolkola gezecek, seks yapacak.partnerinin hakkı olmayacak da kimin hakki olacak?
Ay siz iyimisiniz? Ne demek hakkı olacak kimse kimsenin fiziksel özelliğini yargılayamaz. He ama erkek hastası ve sırf erkek istiyor diye bunu yapan kadında acizdir bana göre. Beğenmiyorsa sevgili olmasın kendine zayıf biri bulsun konu sahibininde zaten kilosu falan yok. Ay ama siz erkekleri çok savunan seksi savunan kişiydiniz hatırladım siz erkekler ne istiyorsa yapmaya devaam edin.

X