Fsh deeri

NASS canım online sın bana cevp yazarmısın ne olur sen hangi doktora gittin benim de fsh 45 çıktı ne yapmalıyım bilmiyorum

bugün tekrar tahlil yapıldı fsh:11.41 e2:45.32 prolaktin:153.3 çıktı.ben napıcam şimdi.sizce çocuğum olurmu?doktoruma gidemedim daha.

arkadaşlar bugün doktoro gittim tahlil yaptırdım ve fsh değerim 59.2 çıktı zaten adet düzensizliğide var bu durumda erken menepoz olabilirmi ve tekrar çocuk sahibi olabilirimiyim bilginiz varsa cevaplarınızı bekliyorum

bugün tekrar tahlil yapıldı fsh:11.41 e2:45.32 prolaktin:153.3 çıktı.ben napıcam şimdi.sizce çocuğum olurmu?doktoruma gidemedim daha.

canlarım takılmayın fsh değerlerine falan..allah isteyince herşey boşşşş

ben bu ay 21 fsh ile hamile kaldım...1 yıldır çocuğum olmuyordu...sbaktım değrlerim berbat, 1 ay boyunca bal+polen+tarçın+çörek otu yedim sabahları aç karına..sonrada sonuç hamişim...ama kafaya hiç takmadım onuda eklemeliyim..

:lepi::lepi:

Roka selam canım.nasıl kullandın onları.sabahları aç karnına mı yemeliyim.bende bebek istiyorum.gerçekten stres hormonları altüst ediyor.kafaya takmamakla en dogrusunu yapmışsın.allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah.çok sevindim senin adına.benim fsh 6.46.2 ayönceki değer bu.az önce doktordaydım yine tahlil yaptırdım.bakalım öğleden sonra cıkıcak.yine de hamile kalamadım.bal,polen,tarçın,çörek otu yardımcı olur belki bana.

roka adına sevindim hayırlı olsun ,benim bitane kızım var ama tabi istiyorum tekrar çocuk sahibi olmak .aslında hani olmasa dahi 26 yaşındayım erken yaşta menepoza girmek istemiyorum.değerlerim çok yüksek fsh 59 şimdi ilaç kullanıyorum ama bilmiyorum ne olucak:KK43:(

canlarım takılmayın fsh değerlerine falan..allah isteyince herşey boşşşş

ben bu ay 21 fsh ile hamile kaldım...1 yıldır çocuğum olmuyordu...sbaktım değrlerim berbat, 1 ay boyunca bal+polen+tarçın+çörek otu yedim sabahları aç karına..sonrada sonuç hamişim...ama kafaya hiç takmadım onuda eklemeliyim..

:lepi::lepi:

Benim değerlerime hiçbakılmadı şimdiye kadar.Pazartesi-Salı gidecem hastaneye adetimi bekliyorum.3.gün gel demişti dr.Umarım iyi çıkar.Ama içimde birkorku var.Şubatta hapı bırakacam.Roka senin karışımından yiyecem bende.Eşime de yedirecem.Adetin ilk günü başlanıyor 15-20 gün yeniyor demiştin.İnş.ben de hamile olurum senin gibi.Allah tamamına erdirsin.gamyoncuiremsu

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
arkadaşlar bugün hormon değerlerime baktırmak için doktora gittim.fsh:10.53 lh:6.55 çıktı.doktor fsh'ın üst sınırda olduğunu biran önce çocuk sahibi olmamı söyledi.ordan çıktım başka doktora gösterdim oda çocuk sahibi olmamın zor olabileceğini söyledi.7 aydır myralon kullanıyorum acaba haptan dolayı böyle çıkmış olabilirmi?ve fsh değerim yüksekmi?
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Sevgili arkadasim;

Ben bu sitede herkese bunu solemek icin su anda esimle birlikde eve nasil gelipde sizlere haber vermeyi bekleyemedik.. Mucize oldu.. Hayit tohumu hapini kullanin!!! 34 yasindayim FSH degerim 47.2 LH degerim 42.7 ve ultrasona da girdim ozel profesorle bulusdum..carsamba gunu bunu yazmisdim.. Doktor bana demisdi adet goremessin yumurtalarin bitti FSH degerinde artik adet goremiceni yumurtalamicani gosterir.. cunki beyin yumurtalara sinyal gonderiyor fakat yumurtaliklarin cevap vermior bu yuzdende adet olmuyorsun olamassin demisdi.. ben esimle birlikde donar aramaya basladik.. fakat esim internetten okumus KEKIK bildigin KEKIK kaynatiyosun.. fakat bu dalinda olan kurutulmus halinde paketlerde satilan KEKIK.. kaynatiyosun ve suyu sarilasinca.. icerisine bir kasik bal koyuyosun (petekli bal olsa daha faydali).. ve gunde 3 kere iciyorsun.. bunun yani sira VITEX yani hayit tohumu hapi aldim gunde 2 kere iciyorum.. en son adetim 3 ay once olmusdum.. geceleri alev alev yaniordu kollarim ve bacaklarim ayaklarim ellerim.. adet olmadigim icin..1 haftadir kekik suyuna devam ettim.. 3 gundur de hayit tohumu haplarina.. bugun adet oldum.. Allah buraya bizlerle paylasan tum kadinlarin.. kardeslerin.. ablalarin basindan mutlulugu eksik etmesin.. DIlerim HERKES sifa bulur.. bende size benim yapdigimi paylasmak istedim.. adet olmam demek yumurtaliklarimin cevap vermesi demek. dolayisiyla FSH imin LH imin dusmesi demekdir.. dene olurmu umudunuzu kaybetmeyin... Tum kadinlari seviyorum.. Allah paylasanlardan razi olsun...

Roka selam canım.nasıl kullandın onları.sabahları aç karnına mı yemeliyim.bende bebek istiyorum.gerçekten stres hormonları altüst ediyor.kafaya takmamakla en dogrusunu yapmışsın.allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah.çok sevindim senin adına.benim fsh 6.46.2 ayönceki değer bu.az önce doktordaydım yine tahlil yaptırdım.bakalım öğleden sonra cıkıcak.yine de hamile kalamadım.bal,polen,tarçın,çörek otu yardımcı olur belki bana.

canım sabah aç karına,hepsinden 1 er çay kaşığı yedim..inşallah sende en kısa zamanda bebişinle buluşursun tatlım

Benim değerlerime hiçbakılmadı şimdiye kadar.Pazartesi-Salı gidecem hastaneye adetimi bekliyorum.3.gün gel demişti dr.Umarım iyi çıkar.Ama içimde birkorku var.Şubatta hapı bırakacam.Roka senin karışımından yiyecem bende.Eşime de yedirecem.Adetin ilk günü başlanıyor 15-20 gün yeniyor demiştin.İnş.ben de hamile olurum senin gibi.Allah tamamına erdirsin.gamyoncuiremsu

canım istediğin zaman başla öle belli bir zamanı yok bunun..inşallah sende şifa görürsün tatlım..

roka sağol canım.hormon değerlerim normal sınırda çıktı yine.doktor eşimden sperm tahlili istedi.galiba bu araştırma sürecine bende giriyorum yavaş yavaş.allah çaresiz dert vermesin inşallah.burdaki tüm arkadaşlarımı bende dahil bebişlerine kavuştursun;hamile olanlara da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
:Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

Ben de bugun ilk kez hormonlarımı olcturdum.Fsh 18 çıktı:KK43: Digerleri normal.Ama dr. d.kontrol hapı kullanırken bunun normal olabilecegini soyledi.haplar yumurtalıkları bastırıyor dedi.Hapı bıraktıktan sonraki gordugun adetinde tekrar bakalım dedi.Hiç endiselendirmedi.Bende burada yazılanları bildigimden biraz endiselendim ama cok da takmamaya calısıyorum.ins.ozamanda sorun cıkmaz:KK43:((

Ben de hemen bi koşu gidip aktardan arısütü+polen+bal aldım.Sabah başlıcam hemen kullanmayayerimseniben İnş faydasını görürüm:Saruboceq: İçimde bir umut varhihoyyyt

Arkadaşlar burda yazmıştım arı sütü polen bal karışmına başlayacam diye.Başladım ama şubatta tam kullanmamıştım martta kullandım doğum kontrol hapını da bıraktım bir ay oldu gebelik olmadı bu ilk ay aama az önce hastaneden geldim.fsh hormonum yarı yarıya düşmüş hihoyyyt bu karışımı fsh hormonu yüksek olan herkese tavsiye ederim.çok mutluyum şuandasositososito

X