MART AYI AŞILAMA YAPTIRANLAR

Merhaba hafif karın ağrısı oluyor o kadar , 15 dk yatıyorsunuz işlemden sonra , doktorum bana maydonoz yemeyi yasakladı ve ağır kaldırma uzanma kendini yorma dedi onun haricinde birşey denmedi, giderken rahat bireyler giyininin ve kendinizi kasmayın gerisi rabbimin takdiri ilahisi
İlk denemeniz mi

İlk denemeniz mi
Evet ilk deneme 25 mm yumurta gelişti ilaçlarla doktorum onu değerlendirdi femera kullandım peşine de ovıtrelle ile çatlattı sonrada aşılama oldu Allahım izni ile olumlu haberler alırız tez zamanda inş amin sizce yumurta boyutu iyi mi

1 hafta sonra iğne etkisi gidebiliyor. Bende 8. Günde tamamen kaybolmuştu mesela
benim de dün 6.gündü baya erken gitmiş bu kdr beklemiyordum önceden femara ovitrelle şle koldan yapilmişti 12.gün bile vardi çizgi ama bu kez göbekten oldu diye mi anlamadım )erken geçti etki

Evet ilk deneme 25 mm yumurta gelişti ilaçlarla doktorum onu değerlendirdi femera kullandım peşine de ovıtrelle ile çatlattı sonrada aşılama oldu Allahım izni ile olumlu haberler alırız tez zamanda inş amin sizce yumurta boyutu iyi mi
Adetin ikinci günü gitti ilaç almak için bende famera kullanıyorum boyutu ile ilgili bişi söylemedi sağda ve solda toplam 5 adet yumurtan var şuan dedi Salı günü kontrole çağırdı

Adetin ikinci günü gitti ilaç almak için bende famera kullanıyorum boyutu ile ilgili bişi söylemedi sağda ve solda toplam 5 adet yumurtan var şuan dedi Salı günü kontrole çağırdı
Hayırlısı olsun inşallah sağ Salim işlem tamamlayıp kucağımıza almayo nasip eder rabbimiz

Selam kızlar, benim de aşılamada 4. Gün ,vajinal progesteron koyduğunuzda yarısı bulaş olarak geri gelmiyor mu

Bende ilk pazartesi günü test yapacağım ve yaptığım günden beri herhangi bir belirti yok bugün 12. Gün sizce normal mi
Ben de 1 martta aşılama yaptırdım ve doktorum bana progesteron hap verdi bugün 11. ci günüm fakat kasıklarımda ara ara ağrı hissediyorum göğüslerim de de geçmeyen ağrı ve acı var bilgilendirirseniz sevinirim 🫶🏻

Ben de 1 martta aşılama yaptırdım ve doktorum bana progesteron hap verdi bugün 11. ci günüm fakat kasıklarımda ara ara ağrı hissediyorum göğüslerim de de geçmeyen ağrı ve acı var bilgilendirirseniz

Ben de 1 martta aşılama yaptırdım ve doktorum bana progesteron hap verdi bugün 11. ci günüm fakat kasıklarımda ara ara ağrı hissediyorum göğüslerim de de geçmeyen ağrı ve acı var bilgilendirirseniz sevinirim 🫶🏻
Ben de herhangi bir belirti yoktu Bence bünyeden bünyeye değişiyor Ben de hiç yarı yoktu negatif çıktı Arkadaşım çok ağrılıydı Onunki de negatif çıktı O yüzden bence belirtileri pek takmayın Her şeyin hayırlısı olsun inşallah pozitiftir

Merhaba adetimin 9.günü bugün yumurta takibi için kontrole gittim bir yumurta 28 mm olup kiste dönüşmüş iki yumurta da 10 mm kalmış büyümemiş aşılama yapılacaktı famera kullandım haftaya tekrar gel dedi doktorum böyle bi durum yaşayan oldu mu acaba

Merhaba adetimin 9.günü bugün yumurta takibi için kontrole gittim bir yumurta 28 mm olup kiste dönüşmüş iki yumurta da 10 mm kalmış büyümemiş aşılama yapılacaktı famera kullandım haftaya tekrar gel dedi doktorum böyle bi durum yaşayan oldu mu acaba
9 günde 10 mm normal haftaya kadar 18 olur üzülme. kist olanda hamile kalsanda sorun teşkil etmez.

X