MART AYI AŞILAMA YAPTIRANLAR

Merhaba benim adetime bir hafta var kaset testlerde silik çizgi gördüm bugün de dahil kan verdim bugün 0 çıktı sizce pozitife dönme şansı varmı ?
5 Mart çatlatma
7 Mart ovıtrelle vurulduk

Dün çatlatma iğnemin 8. Günüydü kan testi verdim 1.9 iğne etkisi sıfırlanmış. Bu ay biraz erken sıfırlandı. Aşılamanın 7. Günü bugün idrar testi negatif. İnşallah pozitife döner arkadaşlar

Merhaba, ben de bu akşam 9da catlatma iğnesi vurunup cuma sabah 9da aşılama yaptıracağım. Çok heyecanlıyım. Merak ettiğim bir şey var, catlatma iğnesini vurunca ya yumurtam hemen çatlarsa😁sürekli kafamda senaryo üretip duruyorum beni rahatlatin lutfen😃🙏

Merhaba, ben de bu akşam 9da catlatma iğnesi vurunup cuma sabah 9da aşılama yaptıracağım. Çok heyecanlıyım. Merak ettiğim bir şey var, catlatma iğnesini vurunca ya yumurtam hemen çatlarsa😁sürekli kafamda senaryo üretip duruyorum beni rahatlatin lutfen😃🙏
Öyle bir şey olmaz canım iğne etkisini zaten 36 48 saatleri arasında gösteriyor ayrıca öyle bir şey olsa bile yumurta vücutta 24 saat canlı kalabiliyor içini ferah tut.

Kızlar kan testim çatlatma iğnesinin8. Günü negatif çıktı bugün aşılamanın 8. Günü ovıtrellenin 10. Günü çok çok silik bir çizgi gördüm aniden çıktı kuruma çizgisi değil ama çok hayali sağa sola döndürdüğümde görünüyor

Eklentiler

• IMG_20240320_150052.jpg
    IMG_20240320_150052.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar kan testim çatlatma iğnesinin8. Günü negatif çıktı bugün aşılamanın 8. Günü ovıtrellenin 10. Günü çok çok silik bir çizgi gördüm aniden çıktı kuruma çizgisi değil ama çok hayali sağa sola döndürdüğümde görünüyor
Merhaba , bence 15.gunu bekleyin kan testi verin. İnsan sabırsızlanıyor ama en doğru sonuç o zaman belli oluyor. Ben bugün aşılama yaptirdim doktor 15.gun kan verebilirsin dedi. Zaten 15 gün sonra regl dönemim geliyor, reglim geçerse test yapacağım. 🙈

Merhaba , bence 15.gunu bekleyin kan testi verin. İnsan sabırsızlanıyor ama en doğru sonuç o zaman belli oluyor. Ben bugün aşılama yaptirdim doktor 15.gun kan verebilirsin dedi. Zaten 15 gün sonra regl dönemim geliyor, reglim geçerse test yapacağım. 🙈
Ya bü süreç o kadar stresli ki sizin ilk aşılamamı

Kızlar 14 martta aşılama yaptırdım gonolf kullanırken akıntım oluyordu hep şeffaf. Aşılamadan sonra duphaston verdi ama vajinal kuruluk var aşılamadan sonra kuruluk yaşadınız mı peçeteyi zorla iterken az ıslanıyor sadece

X