Gebeliğini böyle öğrenenler???

brcubrcu0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.335
547
31
Arkadaşlar çok ümitlenmek istemiyorum fakat önceki aylara göre farklı belirtiler hissediyorum ya da içime doğuyor bilmiyorum . Reglime 7-8 gün var yani yumurtlamamın üzerinden 8 gün civarı geçti . Özellikle geceleri kasıklarıma giren ağrılar oluyor bazen sola bazen sağa . Doktorum soldan yumurtladığımu söyledi bu ay . Ama arada sağ kasığımda ağrıyor olsbilir mi böyle bi şey ? Bir de dün gece itibari ile sık idrara çıkmaya başladım . Enfeksiyon mu diye dişündüm fakat enfeksiyonda idrar varmoş hissi olur fakat lavaboya gidince pel gelmez. Benim böyle değil gidince normal afedersiniz idrarımı yapıyorum . Fakat göğüs hassasyetim göğüs ucu ağrım hiç yok ( bu mutlaka olan bir şey mi ) .
Bir de belirtiler için şuan erken mi?

Sık idrara çıkma başlarda pek görülen bişey değil. Bebek büyüdükçe mesaneye baskı yaptığı için sık çıkılıyor aslında. Benim en erken belirtim göğüs ağrısıydı. Neredeyse yumurtlama tarihinden itibaren göğüslerim ağrıyordu. Belirtiler kişiden kişiye çok farklılık gösterir. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Sık idrara çıkma başlarda pek görülen bişey değil. Bebek büyüdükçe mesaneye baskı yaptığı için sık çıkılıyor aslında. Benim en erken belirtim göğüs ağrısıydı. Neredeyse yumurtlama tarihinden itibaren göğüslerim ağrıyordu. Belirtiler kişiden kişiye çok farklılık gösterir. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Teşekkür ederim . Haklısınız :KK43:

Benim ilk kimyasal gebeligimde gogus agrim cok olmustu sutyen bile giyemiyordum
Ama ikinci gebeligimde hic gogus hassasiyetim olmadi reglm gecikince karin agrilarim olmustu
Gogus agrisi her seferinde olmuyor yani
8 gun daha erken
En az 14 gun olsun test yaparsiniz hayirlisi inşallah

Arkadaşlar çok ümitlenmek istemiyorum fakat önceki aylara göre farklı belirtiler hissediyorum ya da içime doğuyor bilmiyorum . Reglime 7-8 gün var yani yumurtlamamın üzerinden 8 gün civarı geçti . Özellikle geceleri kasıklarıma giren ağrılar oluyor bazen sola bazen sağa . Doktorum soldan yumurtladığımu söyledi bu ay . Ama arada sağ kasığımda ağrıyor olsbilir mi böyle bi şey ? Bir de dün gece itibari ile sık idrara çıkmaya başladım . Enfeksiyon mu diye dişündüm fakat enfeksiyonda idrar varmoş hissi olur fakat lavaboya gidince pel gelmez. Benim böyle değil gidince normal afedersiniz idrarımı yapıyorum . Fakat göğüs hassasyetim göğüs ucu ağrım hiç yok ( bu mutlaka olan bir şey mi ) .
Bir de belirtiler için şuan erken mi?
Belirtiler herkeste farklı oluyor bende hiç göğüs hassasiyeti yoktu sadece kasik ağrım vardı hamile olduğumu öğrendiğimde regl gecikmeden yorum yapmak çok zor .

Arkadaşlar merhabalar yumurtlamanın üzerinden tam 1 hafta geçti ve o günü ve sonrası 3 günü değerlendirdik benim dün ve bugün aşırı mide bulantım oluyor koku hassasiyeti sabahları oluyor sizce bu kadar erken belirti göstermesi normal midir 🙏

Adete baya vardı başladığı zman hsg çekildiğim için enfeksiyon kaptım ondan ağrıyor zannetmiştim.Dogal yolla hamile kalamazsın dedikleri için hamile olduğumu düşünmemiştim ama regl baya vardı onu hatırlıyorum.
Anladım teşekkürler :) peki çarşamba günü doktora gittim alttan muayene etti ve soldan çatlamışsın dedi . Doktor bunu nasıl anlıyor ? Yani o gün mü çatladı ondan mı gördü yoksa günler öncesinde çatlamış olsa da görüp anlar mı

X