Gebelik testi sonucu yine negatif

Inşallah bu arada ben de çok üzülüyorum ama üzülmek inanın ki bize fayda sağlamıyor her ay yeni bir ümit Rabbim zamanı geldiğinde verecektir en güzelini 🌸
Amin . Sizde de aynı durum muhtemelen vardır . Şöyle bir çevreme bakıyorum da ben daha sonra evlenen bütün arkadaşlarım hamile ve hatta şu an çocuğu bir yaşına basıcak olan da var . Bu bir kıskançlık değil kesinlikle ama insan artık belli bir süreden sonra hiçbir ortama katılmak ve hiçbir şekilde çocukla ilgili SORULAR duymak istemiyor

gebelik testi yaptım yine mi olmamış. Bir senedir deniyorum yumurtlama günlerini takip ediyorum ve bu günler değerlendiriyoruz Doktora da gittik eşimle beraber hiçbir sıkıntı yok diyor . Adetim de düzenli . Çok yorucu bir süreç . Benimle beraber aynı durumu yaşayıp gebe kalan var mı . Gözyaşlarıma engel olamıyorum artık
Merhaba
gebelik testi yaptım yine mi olmamış. Bir senedir deniyorum yumurtlama günlerini takip ediyorum ve bu günler değerlendiriyoruz Doktora da gittik eşimle beraber hiçbir sıkıntı yok diyor . Adetim de düzenli . Çok yorucu bir süreç . Benimle beraber aynı durumu yaşayıp gebe kalan var mı . Gözyaşlarıma engel olamıyorum artık
canım benim inşallah olucaktır bir sorun yoksa , 3 kere denedik bizde olmadı doktora gittik ama 3 kerede nasıl stresliyiz aman asla bir gün bile kaçırmayalım aman olmaz söyle böyle her adete yakın salak gibi test aldım yaptım psikolojik hamile belirtileri yaşadım hep sonunda hasta oldum , doktor bize dediki bebek için girmeyin yatağa salın kendinizi ilişkiden soğursunuz dedi hakikatten artık ilişkiden soğuyordum . Rahat bırakın bebek düşüncesi ile girmeyin dedi bu ay öyle yaptım yani yumurtalama döneminde 1 kez ilişkiye girdim tutmuş çarşamba keseyi görmeye gidicez doktorun boynuna atlıcam onun sayesinde çok rahatlattı çünkü bizi . Lütfen kafanızdan atın psikolojik olmuyor bunu bizzat yaşadım

Amin . Sizde de aynı durum muhtemelen vardır . Şöyle bir çevreme bakıyorum da ben daha sonra evlenen bütün arkadaşlarım hamile ve hatta şu an çocuğu bir yaşına basıcak olan da var . Bu bir kıskançlık değil kesinlikle ama insan artık belli bir süreden sonra hiçbir ortama katılmak ve hiçbir şekilde çocukla ilgili SORULAR duymak istemiyor
Evet benim arkadaşlarımın 2.çocukları oldu kıskançlık değil dediğiniz gibi ama insan ister istemez üzülüyor ben boş kalmamak için kpss çalışıyorum şuan ve çok az insan görüyorum.siz bir hsg cektirin ondan sonra olma ihtimali baya yükseliyor ve o ay yumurtlama takibi istiyorum derseniz inşallah olur Allahın izniyle

Benim cok karışık canım bir dış gebelik geçirdim.daha sonra kimyasal gebelik geçirdiğimde günümden önce kanamam başlamıştı dış gebeliktir diye korktuğum için kan vermistim başta değer 2ye katladı ama sonra tekrar düştü
İnşallah kısa zamanda güzel haberler alırsınız

Sizin kaç gün gecikmeniz olmuştu
Benim cok karışık canım bir dış gebelik geçirdim.daha sonra kimyasal gebelik geçirdiğimde günümden önce kanamam başlamıştı dış gebeliktir diye korktuğum için kan vermistim başta değer 2ye katladı ama sonra tekrar dustu
İnşallah kısa zamanda güzel haberler alırsınız
Çok teşekkür ederim siz de ❤🌸

Temmuz sonu bıraktım eylülde hamileydim ama dış gebelik oldu maalesef 2 doz mtx ve kürtaj oldum süreç bittikten 15 gün sonra regl oldum sonra doktoruma gittim yumurtalıklarım iyi görünüyormuş ama yinede rahim filmi dedi işte
Çok geçmiş olsun ben de kürtaj olmuştum ilaca gerek kalmadan kendiliğinden düştü. Sonra biraz ara verdim yumurtlama takibi yaptırdım olmadı doktorum da dış gebelik de var hemen çekelim dedi muhtemelen polipten olmuş benimki yolda kalmış çünkü tam tüpün ordaydı polip.anesteziyle çektirirseniz çok kolay oluyor

Çok geçmiş olsun ben de kürtaj olmuştum ilaca gerek kalmadan kendiliğinden düştü. Sonra biraz ara verdim yumurtlama takibi yaptırdım olmadı doktorum da dış gebelik de var hemen çekelim dedi muhtemelen polipten olmuş benimki yolda kalmış çünkü tam tüpün ordaydı polip.anesteziyle çekiştirirseniz çok kolay oluyor
Kürtajı maalesef bayıltmadan yaptıkları için duygusal olarak çok yıprandığımdan kesinlikle anestezi alarak çekinicem o aklımda 🥹 rabbim kimseye yaşatmasın dış gebelik çok sancılı bir süreç benimde yumurtalığımın hemen yanında kalmış gördüm.. daha denemeye başlamadım ben doktorda filmden sonra sana birşey söyleyebilirim dedi zaten araştırıyorum şimdilik

Kürtajı maalesef bayıltmadan yaptıkları için duygusal olarak çok yıprandığımdan kesinlikle anestezi alarak çekinicem o aklımda 🥹 rabbim kimseye yaşatmasın dış gebelik çok sancılı bir süreç benimde yumurtalığımın hemen yanında kalmış gördüm.. daha denemeye başlamadım ben doktorda filmden sonra sana birşey söyleyebilirim dedi zaten araştırıyorum şimdilik
Yaa gercekten mi.evet ben de cok korkmuştum muayene olurken bir de dış gebelik ne demek onu bile bilmiyodum.siz bence cektirin içiniz rahat eder çok iyi bi tüp bebek doktoruna gittim polipleri almazsak kimyasala da dönüşebilir dedi 2 tane de kimyasalım var benim.bakalim bundan sonra ne olacak merakla bekliyorum 😊

Bu arada devlette çektirmek isterseniz anesteziyle yapılmıyo diye biliyorum benim panik atağım var diyin anestezili yapsınlar

X