gebelikte kan testi degerleri sonucu

Kizlar reglime 12 gun var meraktan kan verdim 2.67 cikti ama rahim duvarim kalinlasmis hatta dokulmeye bile baslamis
Cok iyi dedi doktor. Sonuclarim ciktiginda da 1 hafta sonra tekrar cagirdi ve negatif dedi. Gebe olmayan bir kadinda degerin daha dusuk oldugunu biliyorum. Lutfen bu kafa karisikligina bir yardim

Merhaba kizlar benim sonucum 29,3 cikti fakat doktor 2 adet antbiyotik verdi kullanmalta tedirginim adetimde gecikti sonuctan anlayan biri varsa lutfen yardim etsinn

Eklentiler

• IMG_20150712_174518.jpg
    IMG_20150712_174518.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 270
merhaba hanımlar,

yazılarınızı takip ediyordum , aranıza yeni katıldım. cumartesi gün ki kan değerim 17,62 , pazartesi 20,62 çıktı adetime 1 gün var sizce sevinmeli miyim

merhaba hanımlar,

yazılarınızı takip ediyordum , aranıza yeni katıldım. cumartesi gün ki kan değerim 17,62 , pazartesi 20,62 çıktı adetime 1 gün var sizce sevinmeli miyim
Hamilelik var ama kimyasal olabilir.. Artis olmasi gerektigi gibi degil.. benim de boyleydi kimyasal gebelik cikti.. yine de belli olmaz iki gune bir tekrarlayin ve moralinizi bozmayin

Kızlar ben bugün disciye gittim röntgene göremedim %1 hamile olma ihtimalin varsa röntgene giremezsin dediler bende her ihtimale karsı kan testi verdim iki gün önce ilişki de (afedersiniz) eşim korunmadı teste sonuç 0.40 çikmiş ne gatif dedi ama iki günde ancak bu kadar çikmiş burada 3 haftalık gebeliklerin değerleri baya yüksek

Merhaba
ben de aranıza yeni katılanlardanım benimde son adet gunumun ilk günü 1 mart geçen hafta test yaptırdım 9027 çıktı sonuca ve hesabıma göre 7 haftalık ama 3 gün önce doktorum 4 hafta 4 dün demişti ultrasona göre bugun 5 hafta 2 gün çıktı ultrasonda ama kalp atışları görünmüyor bir sorun varmı diye korkuyorum.4 haftalıkken hcg-beta değerleri 9027 yuksek değilmi ondan sorunmu var die düşündüm açıkcası.Rabbim herkesi hayırlısıyla sağlıklı olarak bebeğini kucağına almayı nasip etsin::KK49::KK28::emir_bebek:

Merhaba araniza yeni katildim dr gittim kan testim 02.55 cikti gebelik Yok dedi dr Ben 18 gun oldu adet olamadim hala testi yaparkende Adetime 10gun vardı napmaliyim

Adetim 5 gün geçti kan dgerlerim 175.6 çıktı doktor hamilesin dedi ama ne kadarlık olduğunu söylemedi ne kadarlık hamile olabilirim sizce

Arkadaslar merhaba inş sorumu gmrürsnz regl tarıhım 20 nisandı,şüpheli ilişkim 29 unda oldu bu ay adet olmadım bugun sabah idrar testi uaptıö çift.çizgi akşam kan testi yaptrdım 13240 yazıp sonucta

arkadaşlar 1 haftadır lekelenme oluyor.İlk çocuğumuda lekelenme sayesinde öğrenmiştim.
27 mayısta ilişki yaşadık adetime daha 9 gün var ben bugün dayanamadım kan testi yaptırdım 0,23 çıktı artarmı acaba ne dersiniz..karnımda inceden ağrıyor adet ağrısı gibi lekelenmelerde günde 2 defa oluyor çamaşırımda

selam arkadaşlar. size durumu anlatmak istiyorum. 4 mayısta adet oldum.sonra 25 26 sı gbi 3 gün boyunca kahverengi lekelenmem oldu. arada pembemsi falan. bende yerleşme kanamasıdır diye sevinerek kan testi yaptırmaya gittim. adet tarihime 5 gün kala kan testim 0.40 yani negatif çıktı. hala hasta olmadım. bolca akıntım var ve dünden beridir göğsümün sadece uç kısmına elimi bile değdiremiyorum. öyle bir acı var. benzer durum yaşayan var mı?

Merhaba umarim görürsünüz ve sizden cevap alabilirim gebelik testi yaptirdim cift cizgi çıktı ve sonrasinda kan testi yaptirdim deger 55,63 çıktı hamilemiyim kac günlük veya haftalik ki adetim de iki gun gecikti sadece

Merhaba umarim görürsünüz ve sizden cevap alabilirim gebelik testi yaptirdim cift cizgi çıktı ve sonrasinda kan testi yaptirdim deger 55,63 çıktı hamilemiyim kac günlük veya haftalik ki adetim de iki gun gecikti sadece
slm canım gozun aydın rabbım sag saglım kucagınada almayı nasıp etsın bebegını tam 4 haftalık hamılesın

X