gebelikte kan testi degerleri sonucu

Merhaba benim de adetime 5 gün var bugün progesteron testi yaptırırken gebelik de istedim 6.52 çıktı doktorum olumsuz bir şey söylemedi ama cuma günü tekrar yaptir dedi. acaba ilemiyim ki daha önce 1 kere hamile kalmıştım o da erken dogum oldu off. böyle değerlerden sonra yükselen var mi aranızda birde 9 gün önce atlatma iğnesi oldum.

Mrb kızlar benim adetime 8 gün var kasık ağrısı ile gittim fakat Dr kan testi yaptı gebelik olabilirmiş diye 25.63 çıktı ama mesai bitti sonuç gosteremedim bilgisi olan ltd paylassin

merhaba kızlar bende aranıza yeni katılanlardanım. Bugun kan testi yaptırdım sonuc 4.13 yazıyor sizce hamilelik varmi? tecrübeli kizlardan yorum bekliyorum...

Arkadaşlar 11 eylül de çatlama iğnesi oldum ve bugün 11 gün olmuş iğne olduğum dün kan testi yaptırdım kan sonucum 1.11 çıktı hamilemiyim bilmiorum bilgisi olan arkdsrdan yardım

merhabalar benm adetim 2 gün geçti dün tahlil yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan tahlili verdim sonuc 47,49 mIU/ML çıktı sizce gebelik var mı

Bence var hayırlı uğurlu olsun cnm daha yeni diye silik çıkmış olabilir ama 2g un snr tekrar kan ver 2 katı olursa kesinlik kazanır

merhabalar 2 gün önce kan testi verdim 47,49 mIU/ML çıkmıştı buğün gene verdim 136,7 mIU/ML çıktı sizce hamilemiyim

merhaba arkadaşlar
ekimin 20 sinde transfer yapıldı (tüp bebek) 12 gün beta hcg yapılması istendi yani kasımın 1 inde beta hcg değerim 114,4 dı evet hamile olduğumu öğrendim .2 gün sonra aynı testi tekrar istediler bu sefer değerim 151,2 ye yükseldi ve bugün tekrar yaptırdım 05 kasım şu andada 216,20 olduğu sölendi değerlerin çok yükselmediğini görüyorum doctor bana çatlamadı diyor sağlıklı bir gebelik gözükmediğini sölüyor ama tüp bebekteki hemşireler ise 08 kasım da tekrar yapılması gerektiğini ve eğer yükselme gözükmesse bile 2 günde bir tahlilin tekrarlanması gerektiğini düşünüyorlar .bu konu ile ilgili bilgi sahibi olan varmı yardımcı olabilirmisiniz
Canımsın bende ilk test 53.11
2 gün sonra 158.13
2. Testin 2 gün sonra 440 çıktı buna rağmen doktorum keseyi ve bebeği görmeden birşey diyemem dedi. Biraz daha bekle istersen zaten dış gebelikse adet kanaması olursun. Doktor müdahalesine ihtiyaç duymassın .

ben de aranıza yeni katılanlardanım benimde son adet gunumun ilk günü 1 mart geçen hafta test yaptırdım 9027 çıktı sonuca ve hesabıma göre 7 haftalık ama 3 gün önce doktorum 4 hafta 4 dün demişti ultrasona göre bugun 5 hafta 2 gün çıktı ultrasonda ama kalp atışları görünmüyor bir sorun varmı diye korkuyorum.4 haftalıkken hcg-beta değerleri 9027 yuksek değilmi ondan sorunmu var die düşündüm açıkcası.Rabbim herkesi hayırlısıyla sağlıklı olarak bebeğini kucağına almayı nasip etsin::KK49::KK28::emir_bebek:
Beta hgc değeri yüksek çıkabiliyor o herkeste aynı olmuyor korkma bebeğin kalp atışıda kişiden kişiye değişiklik gösteriyor. 5. 5 haftayla 8. Hafta arası atabiliyordu benim ki 6+5 te atmaya başladı korkma yani.

merhabalar benm adetim 2 gün geçti dün tahlil yaptım ikinci çizgi silik çıktı kan tahlili verdim sonuc 47,49 mIU/ML çıktı sizce gebelik var mı
Min 5.8 olmalı diye biliyorum seninde inşallah var gibi duruyor. Ama testi tekrarla bebişin yeni gibi

Arkadaşlar 11 eylül de çatlama iğnesi oldum ve bugün 11 gün olmuş iğne olduğum dün kan testi yaptırdım kan sonucum 1.11 çıktı hamilemiyim bilmiorum bilgisi olan arkdsrdan yardım
En düşük 5.8 olmalı diye biliyorum canım ya . senin değer baya düşük

Mrb kızlar benim adetime 8 gün var kasık ağrısı ile gittim fakat Dr kan testi yaptı gebelik olabilirmiş diye 25.63 çıktı ama mesai bitti sonuç gosteremedim bilgisi olan ltd paylassin
Var canım ama testi tekrarlamalısın 2 günde bir. 2 katına çıkarsa değer normal gebelik çıkmazsa uzman bir doktora git kimyasal gebelik veya dış gebelik olabilir

Mrb kızlar benim adetime daha 6 güne var btchg yaptırdım 0:21 çıkmış durum ne acaba bilgisi olan varmı

Mrb kızlar benim adetime daha 6 güne var btchg yaptırdım 0:21 çıkmış durum ne acaba bilgisi olan varmı
Canımsın gebelik olabilmesi için değerin 5.8 olması gerekiyor en düşük. ama sen hastalığını bekle olmazsan bidaaha yaptır ben 25 kasımda gebe kalmıştım 31 kasımda kan testi yaptırdım negatif çıktı. Yani sende hastalığını bekle ve tekrarla hasta olmaz
isen

Kızlar meraba bugun kan testi yaptırdım gebelik için. Değerim 92 cıktı doktor cuma gel tekrar yapalım dedi net değilmiş ben cok heyecanliyim 3 gün beklemek zor, sizce hamile miyim başına gelen varmi

X