Geç döllenme yaşayanlar lütfen bakabilir mi? Hamile olabilir miyim.

1begonya

Hep bir umut ile 🍀
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
563
183
Arkadaşlar reglim 6 gün gecikti 3. gün strip erken gebelik testi yaptım negatif, daha test yapmadım geç döllenme olabilir mi, belim ağrıyo ara sıra kasıklarda batma ve her an regl olcak gibi ağrılarım var bir de sürekli şeffaf kaygan akıntım var midem yanıyor bir kaç gündür böyle belirtilerim var böyle olup gebeliğini öğrenenler var mı? Gecikmenin kaçıncı günü gebeliğinizi öğrendiniz lütfen yorumlar mısınız?

Bende aynii belirtiler yasiyorumve ayni gecikmwyi yasiyorum dun idrar testi ikiside pozitifti silik bi sekilde kan verdimhastaneyi aradim negatif dedi ozel oldugu icin de enabiz da gozukmuyomus anliyamadim yani gecen ay dusuk yasadim 8 ay oldu korunmuyoruz sonucunu benimle paylasin lutfen

Ben de aynı seyleri yasıyorum ama idrar testim negatif. Kan vermek icin 10. Günü bekliyorum

Bende aynii belirtiler yasiyorumve ayni gecikmwyi yasiyorum dun idrar testi ikiside pozitifti silik bi sekilde kan verdimhastaneyi aradim negatif dedi ozel oldugu icin de enabiz da gozukmuyomus anliyamadim yani gecen ay dusuk yasadim 8 ay oldu korunmuyoruz sonucunu benimle paylasin lutfen
Tabiki inşallah pozitifi görürüz mucizemiz tutunmuştur bize 🌷

Tabiki inşallah pozitifi görürüz mucizemiz tutunmuştur bize 🌷
Ben bugün çok hafiff acık kahve rengi akınti gördüm peceteyle silince geldi sıvı şeklinde çok açik renkte bidaha gelmedi ve her an adet olcakmisim gibi agrim var adet mi olcam acaba bilemedim bugun gecikmenin 6.gunu

Ben bugün çok hafiff acık kahve rengi akınti gördüm peceteyle silince geldi sıvı şeklinde çok açik renkte bidaha gelmedi ve her an adet olcakmisim gibi agrim var adet mi olcam acaba bilemedim bugun gecikmenin 6.gunu
Bende ovulasyon yaptım pik çıktı elimde gebelik testi yok açıkcası heyecanlandım gebeliğini böyle öğrenenler de varmış

Sizlerin ovülasyon tarihi ne zamandı acaba? Benimkinin üzerinden 16. Gün geçti olsa idrarda cıkardı diye düsünüyorum :KK43: beklesem mi yoksa doktora gitsemi emin olamıyorum

Reglin 10 gün gecikmesini bekleyin diyor internette ama bilmiyorum siz naptınız acaba
Ben ovulasyon günüm takip edemedim ama adetim 6 gün gecikti bugün ovulasyon testi yaptım böyle çıktı, 4-5 gündür kasıklarım belim sırtım filan ağrıyor akıntı da var o yüzden gebelik olabilir diye düşünüyorum yarın gebelik testi alıp yapıcam inşallah

Eklentiler

• IMG_20240312_153803.jpg
    IMG_20240312_153803.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 121
Arkadaşlar reglim 6 gün gecikti 3. gün strip erken gebelik testi yaptım negatif, daha test yapmadım geç döllenme olabilir mi, belim ağrıyo ara sıra kasıklarda batma ve her an regl olcak gibi ağrılarım var bir de sürekli şeffaf kaygan akıntım var midem yanıyor bir kaç gündür böyle belirtilerim var böyle olup gebeliğini öğrenenler var mı? Gecikmenin kaçıncı günü gebeliğinizi öğrendiniz lütfen yorumlar mısınız?
Bende şuan aynı şeyleri yaşıyorum test yaptınız mı ?

bana tekrar yumurtluyorsunuz gibi geldi şeffaf akıntı nedeniyle. bence boş geçmeyin değerlendirin birkaç gün.

X