Geç döllenme yaşayanlar lütfen bakabilir mi? Hamile olabilir miyim.

Bende aynii belirtiler yasiyorumve ayni gecikmwyi yasiyorum dun idrar testi ikiside pozitifti silik bi sekilde kan verdimhastaneyi aradim negatif dedi ozel oldugu icin de enabiz da gozukmuyomus anliyamadim yani gecen ay dusuk yasadim 8 ay oldu korunmuyoruz sonucunu benimle paylasin lutfen
Canım ne durumdasın

Arkadaşlar reglim 6 gün gecikti 3. gün strip erken gebelik testi yaptım negatif, daha test yapmadım geç döllenme olabilir mi, belim ağrıyo ara sıra kasıklarda batma ve her an regl olcak gibi ağrılarım var bir de sürekli şeffaf kaygan akıntım var midem yanıyor bir kaç gündür böyle belirtilerim var böyle olup gebeliğini öğrenenler var mı? Gecikmenin kaçıncı günü gebeliğinizi öğrendiniz lütfen yorumlar mısınız?
Ben tam 16.gün öğrendim idrarda pozitifi gördüm belki 10 15 idrar testi yapmışımdır 10.gün kan verdim oda negatifti yarın tekrar kan vereceğim

Bende regl 4 gun geçince öğrendim yarin doktora gidecegim . Gebe degilim regl olamiyorum diye gitmistim oysa doktora sanırım gec dollenme oldu .

Eklentiler

• 1000020721.jpg
    1000020721.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 229
  • 1000020696.jpg
    1000020696.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 229
Bende regl 4 gun geçince öğrendim yarin doktora gidecegim . Gebe degilim regl olamiyorum diye gitmistim oysa doktora sanırım gec dollenme oldu .
Gecikmenin 3 günü yaptım test negatif çıktı siz daha öncede yapmismiydinz test sonradan mi pozitife döndü

Gecikmenin 3 günü yaptım test negatif çıktı siz daha öncede yapmismiydinz test sonradan mi pozitife döndü
Ben regl olmadan once yaptim negatifti 3 gun gecti once doktora gittim regl olamadım hamile degilim ilkkez geciktim sorunmu var diye bir baktim e nabizda kan sonucum bu sonra evde test yaptim bugunde kontrole cagirdi doktor habersizdim tamamen gebe olduğumdan :)

Anladım hayırlı olsun insalah Rabbım tamamına erdirsin ben bu geç dollenmeyi anlayamıyorum size sorabilirmiyim en son ilişkiden mi hesaplamak gerek en fazla kaç gün geçince test yapilmali

Ben tam 16.gün öğrendim idrarda pozitifi gördüm belki 10 15 idrar testi yapmışımdır 10.gün kan verdim oda negatifti yarın tekrar kan vereceğim
merhaba bende şuan benzer durumuv yasiyorumEn son regl tarihim 17 şubat. Korunmasız ilişki tarihlerim 29 şubat, 26 mart, 1 Nisan. Normalde düzenli adet olurum. Bu ay 17 gün geciktim. Bu ay ilk defa korunmasız olarak ilişkiye başladık ve çocuk istiyoruz. 29 martta doktora gittim. Vajinal muayen etti beta istedi ve smear aldı. Bir sorun çıkmadı. Beta 2 çıktı. Hala adet olmadım. Smear aldıktan sonra 3, 4 günlük lekelenmelerim oldu. Doktor olabilir demişti zaten. Arada ağrı giriyor bacaklarıma oldum herhalde diyorum ama olamadım bir türlü. Geç döllenme mi acaba diye de düşündüm ama baya da bi zaman geçti

Merhaba yarın benim 16. Günüm sabahtan erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum. 9. Gün kan testi verdim negatif çıktı inş benim de testim pozitif olur

Adetim 3 gün geçti dün kan verdim negatif çıktı geçen ayda kimyasal gebelik yaşadım sizce geç döllenme olabilir mı yoksa ?

X