Anket gece kalktiniz ve su icmeye giderken...

gece kalktiniz su icmeye giderken?

• Ankete Katılan
    227
Şşşşştttyasakkelime sakın sesini çıkarmaaaaaa eşimi uyandırırsan sana kızar bana küser yerleride yeni silmiişti zaten basama pis pis şimdi hadi bakalım dışarı bir daha habersiz gelme dövebilirim:eek:klava:

slm yorumları okurken gulmekten katıldım superler benmi ne yaparım elime gecen ilk şeyi kafasına gecirir avazım cıktıgı kadar bagırır yardım isterim yok yardım gelmıyosa kendi işimi kendim hallederim tecrubeyle sabittirrrrrrrrrr

hiii yapar gerı gerı odama kacarken(ne yapacaksam orda)eşime seslenırdım tabı o an seslenecek vaktım kalırsa

aslında şu sakin kafamla polisi ararım falan demek istyerdimyasakkelime AMAAAA kesinlikle eminim ki avazım çıktığı kadar bağırırdım...Sonrada odaya kaçıp kapıyı kilitlerdim..Gerisi hırsızın insafına kalmış..ÇOK caniyse beni oracıkta rahmetli ederdi :1no2:heralde Değilse....sessimden korkup bir ihtimal dışarı kaçabilirdia.s

ilk önce odama kaçarım şutarafagittitelefon yanımdaysa polisi ararım ve hemen arkasından pencereyi açıp cümle alemi başıma toplayacak şekilde ya ciyaklarım tatlicadiarzuyada silahla ateş ederim hala ısrarcıysa işte o zamanyasakkelime günah bendenKötü Kazen gitti ya ona ya bana :1ninca:jeyyar

kizlar çok guldum yaa aksam aksamm :-))

ben, ilk once sifatina, boyuna falan bakardim (acaba benim yikabilecegim cinsden mi)
sonra odama kaçar polisi arardim
sonra elime gazbombami alir oylece beklerim, gelirse....

sesim yettigince ciglik atarim...
kosarak odama kacarim...
korkudan bayilirim.....

herhalde bu ücünden biri :KK70:

bende sesim yettiğince bağırırm sonrada polisi aramaya gerek kalmaz bizim evde bi tane var çünküsırnaşık şey o bağırmama gelir hemen ama tabi ben bu arada korkudan çoktan bayılmış olurum:çok üzgünüm:

Allah göstermesin yaa
ölürüm korkudan ya bağırırım yada eşimin yanına koşarım osırada arayabilirsem polisi ararım

gormemıs havasına yatarak mutfaga gıderım sonra oklavayı alırım kovalarım ustune atlarım kımsın nan dıe..elını yuzunu cızerım tabı o sırada o bana neler yapar bılemem

aninda icimdeki süperwomen cikar ve ona saldiririm,
allah ne verdiysee artik, pisman olur hic denemesin:))))))))

walla duşunmesı bıle kotu.duşunsenıze ewınızde yabancı bırı.aman allahım ya ben onu wurum.yada baygınlıktan düşerımmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hic aldirmam suyumu yudumlarim.... 5 kişi oy vermiş
bu cok komik olmuş ya
hırsızı görsem korkudan ölürüm ya o da sana bakmıcakki ya bıcaklıcak ya kacacak ama kesin olan sana birşey yapa bilirr bagırmaman için de alah korusun

hic aldirmam suyumu yudumlarim.... 5 kişi oy vermiş
bu cok komik olmuş ya
hırsızı görsem korkudan ölürüm ya o da sana bakmıcakki ya bıcaklıcak ya kacacak ama kesin olan sana birşey yapa bilirr bagırmaman için de alah korusun

bazilari artistlik yapmayi seviyo bu sitede.valla o 5 kisi suyunu icmeye devam ederse helal olsun onlara
soruyu soranda kac sazan atlayacak acaba diye yazmistir bu secenegi:1closedeyes:

kesin çığlık atarımda..:sm_cool:.o arada bayılmassam korkudan onuda bilemiycem.....:jeyyar:sırnaşık şey

:1shok:
YaRAMA OARMAK BASTINIZ EN KORKTUĞUM ŞEY ÇÜNKÜ EVİME HIRSIZ GİRDİ BENİM İŞTEYKEN KAPIYI PATLATIP ÇELİK EVE GELDĞİMDE BAŞIMDAN AŞAĞI KAYNARSULAR İNDİ O HALİNİ GÖRÜNCE :1shok: ŞİMDİ ÇALIŞMIYORUM EŞİM GİDİNCE ZOR UYUYORUM KAPILARI KAT KAT KİTLEYEREK BİRDE GEÇEN EŞİMLE TARTIŞTIK GEÇ GELCEMDEDİ SAAT 5 SULARINDA KAPI KURCALANMAZMI AYY DEDİM KALBİM KÜT KÜT ATIYO AYAKLARIM TİTREDİ KİMOOOOO DİYE BİR BAĞIRDIM :roflol: Bİ SES BENİİİMMMM kafamçokkarıştı EŞİMMİŞ :mymeka: YANİ BİDE KARŞI KARŞIYA GELSEM ALTIMA İŞERİM HERALDE :icecream:

X