Geleneksel "2015 Yılı Kadınlar Kulübü Enleri" Yarışma Duyurusu

Hayir alakası yok sare ummadigin kişiden heleki boyle basit konularda bu tür seyler gerçekten olmadi . O yuzden istemiyorum . Zaten dunden beri arkadaşların emeklerinede bir ton laf ediliyor
sen bilirsim cimcime, ben yemek yarışmasının bile isimler belli olmadan yapılması gerektiğini yazdım geçen nevresteye, illaki herkes kendi tanıdığına oy veriyor, siyasette çata çat tartıştığım biri gelip bana oy vermez herhalde, bende vermem ne yalan söylim, onun için bu tarz yarışma sonuçları çok objektif olamıyor, bu tarz isimli yarışmalar doğru değil bence. tabiki kimsenin emeğine laf söylediğim yok, ama durum bu.

sen bilirsim cimcime, ben yemek yarışmasının bile isimler belli olmadan yapılması gerektiğini yazdım geçen nevresteye, illaki herkes kendi tanıdığına oy veriyor, siyasette çata çat tartıştığım biri gelip bana oy vermez herhalde, bende vermem ne yalan söylim, onun için bu tarz yarışma sonuçları çok objektif olamıyor, bu tarz isimli yarışmalar doğru değil bence. tabiki kimsenin emeğine laf söylediğim yok, ama durum bu.
ben veriyorum ama sare objektif bakıyorum ve veriyorumm.. arkadaşlık başka yapılan emeği görüp oy vermek başka..

aynen sare.

ya illaki objektif veren vardır, şimdi oy verenleri zan altında bırakmak istemem ama herkesin önceliği kankası oluyor.
ve evet o arkadaş konusunda haklısın çokk şahit oluyoruz elbett..bir kere kurabiyeler oylamasında isimler gözükmemişti vede çok güzel geçmişti ama şu anda oy için herkese mesaj gittiğinden beri oylamalar adaletli oluyor kazananlara bak hakkıyla kazanıyorlarr.. bu oylama için herkese gidilen mesaj çokkkkk güzel olduu..:KK68:

Çekememek değil aslında cimcime. Evet nevreste linki çok paylastı hatta katılım cok olsun diye süreyi de uzun tuttu ama sanıyorum en cok sizin grup ciddiye almış ve aday yollamış. Ve tabi bu sayede de adaylar hep sizin aranızdan cıkmış. Öyle olunca da sanki tüm kk yı kapsamamış da sizin yarısmanız gibi olmuş. Olayın iç yüzünü bilmeden bakınca böyle gorunuyor dısarıdan.
buda sabahki oylamayı gördüğümdeki düşüncelerimin özeti olmuş.

ve evet o arkadaş konusunda haklısın çokk şahit oluyoruz elbett..bir kere kurabiyeler oylamasında isimler gözükmemişti vede çok güzel geçmişti ama şu anda oy için herkese mesaj gittiğinden beri oylamalar adaletli oluyor kazananlara bak hakkıyla kazanıyorlarr.. bu oylama için herkese gidilen mesaj çokkkkk güzel olduu..:KK68:
evet başlarda 10-15 kişiyken şimdi 300 kişiyi buldu oy veren, ve adaletli oldu, ama yine söylüyorum isimler gözükmese çok daha doğru olur bence

X