Geleneksel "2015 Yılı Kadınlar Kulübü Enleri" Yarışma Duyurusu

Allah büyük kimseden oy istediğim yok . Neyse neyin ne olduğu belli oldu . Yarışmayı kiskancliginizdan mahvettiniz helal . Kazen Kazen @Mune diskalifiye edin beni
cimcime, seni hiç tanımıyorum.
Bir - iki görmüşlüğüm var sadece...

Şayet sen yapmadıysan niye çekiliyorsun? Boş ver. Nasılsa açığa çıkar... Abdestinden şüphen yoksa -ki gördüğüm kadarıyla yok- bence çekilme !!!

aslında enlerde şöyle birşey olsa olumsuz seçeneklere bunu yapamayız ..
olumlularda, yarışmaya katılmak istemeyenlere bir sorulsa. yada istemeyenler listeden çıkarılsa

sen bilirsim cimcime, ben yemek yarışmasının bile isimler belli olmadan yapılması gerektiğini yazdım geçen nevresteye, illaki herkes kendi tanıdığına oy veriyor, siyasette çata çat tartıştığım biri gelip bana oy vermez herhalde, bende vermem ne yalan söylim, onun için bu tarz yarışma sonuçları çok objektif olamıyor, bu tarz isimli yarışmalar doğru değil bence. tabiki kimsenin emeğine laf söylediğim yok, ama durum bu.

ben veriyorum ama sare objektif bakıyorum ve veriyorumm.. arkadaşlık başka yapılan emeği görüp oy vermek başka..

Ben bütün yarışmalarda objektif oy veriyorum. Kaç yaşında insanlarız. Alınan arkadaşım oy vermedim diye alınıyorsa alınsın!!!

Nevreste Nevreste ve adra adra yı mesela severim ama yemek yarışmalarında gidip de her seferinde "kimseyi tanımıyorum , bari nevreste'ye veya adra'ya oy vereyim." demiyorum.
Yemeğe bakıyorum direkt.
Hatta sonradan fark ediyorum hangi üyeye oy verdiğimi, unutup tekrar bakıyorum yarışma sonuçlanınca. :KK70:
çünkü yapılan yemeğe , gösterilen emeğe oy veriyorum. (evelallah)

Evet ozelden msj istiyormusum . Sonra telefonda konuştuğumuzda kk en leri yani bu sayfa açıldığında en başlarda hepimiz beni suna yazın beni buna yazın bu kategori benim dememizle alakaliymis.

ılk bas ıstemeyın demıs, sonra yanlıslık olmus demıs.
hiçbişi anlamadım :)
yani sen emınsen kendınden bu kadar da alınmaman lazım.

ılk bas ıstemeyın demıs, sonra yanlıslık olmus demıs.
hiçbişi anlamadım :)
yani sen emınsen kendınden bu kadar da alınmaman lazım.

Ben eminim canm . Alinmamin sebebi arkadaşımın boyle düşünmesi ve bana söylemek yerine gelip.buraya yazması o yuzden geri çekilmek istedim . Bir yarışmadan dolayı kimseyle küsmek istemem yada kırgınlık olsun istemediğim icin.

Yanlış anlaşılma çözüldü yani♡

ve evet o arkadaş konusunda haklısın çokk şahit oluyoruz elbett..bir kere kurabiyeler oylamasında isimler gözükmemişti vede çok güzel geçmişti ama şu anda oy için herkese mesaj gittiğinden beri oylamalar adaletli oluyor kazananlara bak hakkıyla kazanıyorlarr.. bu oylama için herkese gidilen mesaj çokkkkk güzel olduu..:KK68:
Bencede isimler görünmeden olmalı en son oy verdiğimde kim yapmış diye bakmadım ister istemez insan arakadaşına vermekmistiyor bundan sonra sadece fotoya göre vericem oy verirsem en güzeli :KK66:

buda sabahki oylamayı gördüğümdeki düşüncelerimin özeti olmuş.
Ben oy bile vermedim oky :KK48:

Bende tanıdığım listede diye oy vermedim. Kimi düşünüyorsan ona veriyorum.
Ki muhabbetimin olmadığı kişilere verdim çoğunlukla.

Yemek yarışmasında da en çok canım o an hangi yemeği çekiyorsa ona veriyorum( görsel olarak)
Bir keresinde de , ödül pro üyelik olduğu için prosu olmayan birine vermiştim. Tanımıyordum. Sadece o an oyle yapmak istedim. Bunun dışında isimlere dönüp tekrardan bakmıyorum.

X