Rüya Yorumları Gelin Beraber Rüyalarımızı Yorumlayalım

ne olur kusura bakmayın sıkıntılı bi dönem geçiriyorum ve sürekli rüya görüyorum kendim yorumlayamıyorum o yüzden size yazıyorumm......

rüyamda arkadaşımla bi bahçede oturuyoruz biz otururken ayrıldığım sevgilimin en yakın arkadaşı benm de arkdaşım bahçenin demirlerinden uzun uzun bize bakıyor daha sonra yanımıza geliyor oturup birlikte yemek yiyoruz...daha sonra aynı demirlerin ordan uzun uzunn eski sevgilim bakıyo sonra yan bahçeye geçiyo ve beni izleyebilecegi bi konuma oturuyor..sonra ben bi bakıyorum ayaklarım yalınayak ve tabani kirlenmiş sadece kendi ayagımı kir görüyorum ama diğer 2 arkadaşmla birlikte ayaklarımızı yıkamaya gidiyoruz bahçeden içeri giriyoruz çeşmemin olduğu yerde lavabo yok kilim var su kilimin üstüne akıyor ben ayaklarımızı yıkamak için çantamdan bebe şampuanı çıkarıyorum en son ben yıkıyorum ayaklarımı..daha sonra kilimin altında fırın olduğunu görüyorum fırın bozuldu diye düşünüyoruz içerden bi teyze geliyo ondan özür dileyip çıkıyoruz...çıkarken yanımızda bi çocuk beliriyo sanki bizimleymiş gibi teyzeye ben burda ögrenciyim fırını bana 3 saatliğine verirsen tamir edip getiririm diyor ve çocugun sırtında sırt çantası vardı bu arada bende eski sevgilime bakıp burnum havada gülüyorumm........

ARKADAŞLAR KİRLİ AYAK BOZULAN FIRIN FALAN KORKTUM YORUMLARMISINIZ:KK43:(((

lüffen yorumlarmısınız....herşeyi bu rüyaya baglamış gibiyim azçok ne olduğunu biliyorum ama siz yorumlarsınz daha net olacak...

Merhabalar.. Bende 2 ay kadar fln önce bi rüya görmüştüm.Benim yeni bebeğim olmuş ve annemle onu çocuk yuvasına bıraktık: 14: Sonra aradan zaman geçmiş tekrar almaya gittiğimizde 5,6 yaşlarında olduğunu gördüm emeklemesi lazım ne kadar büyümüş diyorum bir sürü çocuk vardı onların arasından tanıyorum kızmış..sonra kucağıma alıyorum ama yüzünü görmüyorum sonra bir kadın süslü püslü demirden gibi bişeyden bana doğum tarihini gösteriyor evet doğru diyorum 13 yada 12 ile başlıodu..ve çocukla konuştum ben kimim dedim bana annemsin dedi ben güldüm sonra uyandım..
Çok etkilendim yorumlarsanız çok sevinirim..

ben 3 gün önce rüyamda kuzenlerimle kendimi gördüm..eğlenceli bir gündü ama..arabaya bindiğimizi görmüştüm.normal o taksi gibi varya onlaran işte..kuzenlerimin arabasımı neymiş kullananı unuttum ama..neyse ben rüyama pek takılmadımda..bir gün sonra annem anlattı araba gördüm dedi ben ii değil diye biliyorum sıkıntı diye ama bilmiyorumki neyse hayra yormak istedi yinede..birgün geçti bu kez ablam aynı rüyayı gördü..oda bir kaç kişiyle arabaya binmişler..yani artarda araba görülünce şaşırdım çok..hani bilinçaltı desem hiç bir konuda geçmediki hiç konuşulmadı...ya bu ne anlama gelebilir??araba sıkıntı üzüntülü bir şey yaşanmayamı işaret gerçekten:KK43:(

ben cevap beklerken daha tekrar son yorumuma eklemek istiyorum..bugün öğrendimki eniştemde arabasını görmüş rüyasında dün gece..hiç gün geçmeden üst üste aynı rüya neden 4 gecedir oluyorki..şaşırmaktan öte korktum valla..nedenki bu?? başımıza bişey gelceği habercisi değildir inşallah:KK43: yorum yapan birinden acele cevap rica ediyorum lütfennn...:)

merhaba.. ben tam 9 ay önce bir rüya görmüstüm, kimse yorumlamamisti o rüyayi burda tekrar paylasicam..
cünkü tam 9 ay sonra buna benzer bir rüya gördüm bugün yorumlayabilecek biri varmi
bu rüyanin bir anlami var biliyorum...

Rüyamda bir evdeyim.. Oturma odasindamiyim bilmiyorum
Baska bir odaya geciyorum.. O oda bostu sanirim..
Ama odanin bir yerinde bir masa düsünün ve üstünde kocaman bir tas..
daha dogrusu tasin büyüklügü o kadardi desem yeridir..
Ve bu tas aslinda ev aksesuari.. icinden selale gibi su akan taslar vardir ya,
iste ondandi.. bayagi büyüktü ve sanirim bir ara o tas icin su tasidim bi kazanda...
ama tam hatirlamiyorum.. neyse iste bu tasin iki tarafinda.. bi saginda bir solunda
iki tane kus var, ikiside renkli kuslardi, ve renkleri yesil ve kirmizi karisikti.. güzellerdi
sagdaki kus birden bire bana dogru ucuyor, ve sol elimin üstüne konuyor..
ve birden elimi isiriyor.. ama kücük bir isirik degil, sert bir sekilde.. cünkü o kus
bana sinirlenmisti, ve bunu 3 - 4 kere yapti, yani gelip isirdi.. her defasinda
canim cok yandi.. en son isirdigindada elime öyle yapismistiki sadece elimi
salladim biraksin diye, diger elimle dokunmadim, cünkü ben kücük bir hareketim
ona sert gelir diye hic bisey yapmadim...
sonrasinda elime bakiyorum.. 3 - 4 tane isirik izi, yani tam gagasinin izleri vardi..

ay yokmu bi allahin kulu ???
suraya " aaaaaaaaaayy sacimmmmmin rengiiiiiii" diye konu acsam 100 kisi cevap yazar..
böyle bir konuya kimse bakmiyor...

ay yokmu bi allahin kulu ???
suraya " aaaaaaaaaayy sacimmmmmin rengiiiiiii" diye konu acsam 100 kisi cevap yazar..
böyle bir konuya kimse bakmiyor...

haklısın..bende böyle düşünüyorum artık..öncedende rüyamı anlatmış cevap beklemiştim saçma bile olsa yok tık çıkmadı..son iki şey yazdım yine tık yok..neden başlık madem yorumlayalım olmuşki..burası "anlat geç" bence..sevgilin ne yaptı anlatsanda cevap kolay olurdu galiba..:)

ben kendim rüyamı kendim yorumlucam ..kaç gecedir aynı şeyi ailecek görmüştük..bayramın son günü kaza yapıyorduk..gece vakti insanı geçtim bir kuşun zor geçtiği uçurumlu yolda dağa çarpıyorduk:KK43:((sanırım rüyam çıktı...

nasıl yorum yazılıyor bulamadım ama gerçekten acayip bir rüya gördüm ben boşanalı 2 yıl oluyor rüyamda eski bir gelinlikle üstelik belimde kırmızı kuşakta var dükkan gibi bir yerde öylece oturuyorum yanımda annem var karşıdan karşıya bir gelin geçiyor kısa etekli ve melek gibi kanatlı falan anneme aaaa gelinlik çok güzel diyorum annem görmek için çıkıp bakıyor gelin beni çağırıyor Bir sürü kıyafet var giymek istediklerinizi alın diyor anlamıyorum annemle öyle bakınıyoruz bir birimize sonra yaşlı ama iyi giyimli şapkalı falan bir yaşlı kadın geliyor gelinin akrabası herhalde diyorum bize kıyafetlerin çoğu giyilmedi çoğuda az giyildi bakın beğenin alın gerisini de dağıtın diyor kıyafetler büyükçe bir kutunun içinde askılı ütülü duruyor ama bir yıkayın diyor annem arka odada bir ipin önüne geçiyor bense çamaşırları taşıyorum ben getiriyorum o asıyor ama çamaşırlar nasıl oluyorsa birden yıkanmış oldular bende bu gelinlikten kurtulayım diyorum üstüme bir şeyler giyeyim diyorum ama beğenmek için bakmıyorum sadece taşıyorum yaşlı kadın annemin başında duruyor ben anneme tek tek mi getireyim yoksa leğenlemi diyorum leğen çelik vs gibi bir şey annem leğenle diyor ama ben hala elle tek tek getiriyorum sonra uyandım. Harbiden çok garip ya ne düşüneceğimi bilemedim ne demek şimdi bu ya cevaplarsan çokkkkkkkk mutlu olurum

merhaba.. ben tam 9 ay önce bir rüya görmüstüm, kimse yorumlamamisti o rüyayi burda tekrar paylasicam..
cünkü tam 9 ay sonra buna benzer bir rüya gördüm bugün yorumlayabilecek biri varmi
bu rüyanin bir anlami var biliyorum...

Rüyamda bir evdeyim.. Oturma odasindamiyim bilmiyorum
Baska bir odaya geciyorum.. O oda bostu sanirim..
Ama odanin bir yerinde bir masa düsünün ve üstünde kocaman bir tas..
daha dogrusu tasin büyüklügü o kadardi desem yeridir..
Ve bu tas aslinda ev aksesuari.. icinden selale gibi su akan taslar vardir ya,
iste ondandi.. bayagi büyüktü ve sanirim bir ara o tas icin su tasidim bi kazanda...
ama tam hatirlamiyorum.. neyse iste bu tasin iki tarafinda.. bi saginda bir solunda
iki tane kus var, ikiside renkli kuslardi, ve renkleri yesil ve kirmizi karisikti.. güzellerdi
sagdaki kus birden bire bana dogru ucuyor, ve sol elimin üstüne konuyor..
ve birden elimi isiriyor.. ama kücük bir isirik degil, sert bir sekilde.. cünkü o kus
bana sinirlenmisti, ve bunu 3 - 4 kere yapti, yani gelip isirdi.. her defasinda
canim cok yandi.. en son isirdigindada elime öyle yapismistiki sadece elimi
salladim biraksin diye, diger elimle dokunmadim, cünkü ben kücük bir hareketim
ona sert gelir diye hic bisey yapmadim...
sonrasinda elime bakiyorum.. 3 - 4 tane isirik izi, yani tam gagasinin izleri vardi..

mrb cok anlamam ama yorumladım...gecmişinizde yada gelecekte bi kişi sizin sevginizi yada ii niyetinizi suistimal etmiş yada edecek olabilir..gecmişteyse bu hayatınızı cok etkilemiş..o taş bence sizin için hayattaki en önemli seyi simgelior olablr..sanırım o da aşk...iki seçiminiz olacak yada olmuş..belki iki erkek..ama sanırım siz sizi üzeni sectiniz..yada secebilirsiniz bilemıorum..kuş haber derler..belki aldıgınz haberlerle sizi cok üzdü bu erkek..ama varsa baska biri hala onu secmelisiniz..laflarıyla sizi yaralayan kisi sizin değerinizi bilmıor olabilir..bu kadr..bb :KK66:

kocam beni dövüyodu rüyamda....:KK70:
ay ne kötü oldum...
sonra baktım biri sarılmış bana geçti meçti diyo...
uyanmış meğer adamıda uyandırmışım...

kızlar bilen varsa yorumlayabilir mi?

Dün gece yine çok değişik bir rüyaydı. Merkezinde yine eşim var.
Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Ağar var, bir de Erdoğa’nın eşi. Ben güya Erdoğan’nın oğluyla evlenecekmişim. Emine Hanım bize çok güzel tabaklarda pasta ikram ediyor gelini olacağım ya Sonra içeri eşim giriyor, o da başbakanın oğluymuş. Eşim oturuyor yalnız kafasında ekmek kırıntıları var. Sonra rüya değişiyor ve bir ortamdayım çantamda bol miktarda iğde var sapsarı koca koca.İki gecedir bir şeyler oluyor ama anlamadım.
Ne dersiniz?

slm kızlar bu rüyamı yorumlayabilirmisiniz acaba.
gece yatmadan önce çok dua ettim ve bu işim olucak mı Allahımrüyamda göster bana dedim çok içten ama. neyse uyudum sonra.
Rüyamda; birsürü kişi hiç birini tanımıyorum hiç tanımadığım bir yerdeyim. Bir tane arabaya bindim. Bu arabayı bi tane adam kullanıyo ben ve 2-3 arkadaşım(tanımıyorum) arabada arka tarafta bir masanın etrafında oturuyoduk. Masada tabaklar falan yemek yiycekmişiz. bi ara iniyorum babamın evinde babamla konuşup geliyorum tekrar biniyorum arabaya.ama babamı görmüyorum rüyamda. babamın evinin kapısını görüyorum sadece.arabaya tekrar biniyorum neyse
geliyoruz gittiğimiz yere. ve hiç tanımadığım bi erkekle yanyana yürüyoruz. Böyle konuşuyoruz ama konuşmaları hatırlamıyorum.
sonra diğer yanıma da eski bi sınıf arkadaşım olan erkek geliyo. o yürüyo sadece. (o sınıf arkadaşım bilinç altı olabilir ama diğer konuştuğumu hiç tanımıyorum ) öyle bayağı hiç tanımadığım yerde ve hiç tanımadığım biriyle yürüyorum.
Bu ne demek bilenler var mı ?

merhaba arkadaşlar.
2 gün önce rüyamda rengarenk yılanlar gördüm. önce 50cm boyunca turkuaz mavisinden bir sopa gibi bişey gördüm ama sonra bi bakıyom yılanmış sonra turuncumuydu pembemiydi ne bi tane daha gördüm. ben korkuyorum ama kız yeğenim(25 yaşında) onların yanına gidiyo ve diyoki rengi benim badime çok uyuyo falan diyo.
derken toplam 5 tane yılan görüyorum ve gittikçe boyları büyüyor. çoook korktum. acaba renkli (renkleri çok güzeldi ışıl ışıldı ) yılan ne demek yorumlarsanız sevinirim.

Slm arkadaslar. Ben sürekli rüyalarımın etkisinde kalıyorum. Son rüyamda arkadasımı gördüm bu ikinci görüşüm normalde hamile rüyamda değil amaa bı kızı olucak ben bı okul eteği diktirmisim terziye ama istediğim değil aynından iki tane dikmiş bide yesilli mini bı etek digerini arkadasıma veriyorum çok beğeniyor 2 gece önce yine arkadasımı gördüm susleeniyor bı aynanın önünde renk renk tokalar takiyor onu bekliyorum bı akvaryum var ici envayi çeşit balıkla dolu her yerde. Tokalar bu Ruj sürüyor kafasına renk renk tokalar takiyor tam o sırada halam bağırıyor adımı söylüyor beni disarda beliyormuş yorumlaya bilirmisiniz :KK17:

Bilen varsa yorumlasın lüten;

Rüyamda annemin bir erkek çocuğu daha varmış. Çok güzel bi çocuktu, 2 yaşlarında falan. SÜnnet düğünü yapıyolardı çocuğa. Kardeşim, annem falan herkes koşuşturma halindeydi.

Yorumlarsanız çok sevinirim. Ama anlayan bilen biri mümkünse. :KK42:

:126:

kızlar bilen varsa yorumlayabilir mi?

Dün gece yine çok değişik bir rüyaydı. Merkezinde yine eşim var.
Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Ağar var, bir de Erdoğa’nın eşi. Ben güya Erdoğan’nın oğluyla evlenecekmişim. Emine Hanım bize çok güzel tabaklarda pasta ikram ediyor gelini olacağım ya Sonra içeri eşim giriyor, o da başbakanın oğluymuş. Eşim oturuyor yalnız kafasında ekmek kırıntıları var. Sonra rüya değişiyor ve bir ortamdayım çantamda bol miktarda iğde var sapsarı koca koca.İki gecedir bir şeyler oluyor ama anlamadım.
Ne dersiniz?

canım rüyan çok güzel bizim büyüklerimiz rüyasında devlet büyüklerini görünce o kişini çok iyi yerlere geleceğini söylerler çok iyi işler başaracağını bu tarz rüyalar görenler anlatmamaları daha iyi:) başbakanı görüyosun eşini görüyosun oğluyla evleniyosun hemde başında ekmek kırıntıları rüyan çok iyi:)

Rüyamda kucağıma çok tatlı bi kız bebek veriyolar öyle güzel ki..... sarışın kıvırcık saçlıydı,pembe tulum giydirmişler. sürekli öpüyodum. :KK70: sonra uyutmuşum uyanmış, içerde de küçük çocuklar varmış onların yanına götürüyorum.

yorumlar mısınız rica etsem? :)

Merhaba başka yere de yazdım fakat dayanamadım çok merak ediyorum dayanamıyorummmmm...
Rüyamda işyerinde ofisteyken camdan dışarı bakıyorum havanın rengi koyu kızıl bulanık sisli gibi bi bakıyorum uzaklardan uçan rengarenk balıklar geliyor ama çok büyük ben iş arkdşıma bunlar balıklar uçuyor diye bağırıyorum onlar şaşırıyor çok fazla balık geliyor üzerimize doğru balına,yunus,deniz anası..ve hepsi rengarenk ışıl ışıl parlıyor.balıklar üzerimize gelirken ben "eyvah deccal geldi hemen annemgili arıyım" diye bağırıyorum arıyorum sonra sözlümü arıyorum kapatıyorum deniz anası beni kollarına alıyor uçuruyor ve indiriyor tekrardan ama hiç korkmuyorum,kıyamet kopacak falan diye konuşuyoruz arkadaşlarla hepimizde bir sevinç vardı ve sonra uyandım çok merak ediyorum bu rüyanın anlamı nedir?

Kızlar merhaba,
rüyamda bana bi komplo kuruluyo ve ben mecburiyetten birşey diyemiyorum kimselere. dışardayım eve gidiyorum beyaz bi araba beni takip ediyor ben koşuyorum ayağımda beyaz terlik varmış onlar çıkıyor ayağımdan bi de siyah araba var takip ediyor beni ben hızla koşuyorum eve gidiyorum ama bana zarar vermiyceklerini biliyorum göstermelik olarak çevrede görgü tanığı oluşsun diye yapıyolar.bi tane kız var 27-28 yaşlarında bana diyo ki seni kaçırmaya çalıştıklarını söyle herkese ve yalandan ağla diyor sonra kayboluyor aileme söylüyorum polis çağırıyorlar konuşuyorum anlatıyorum olayı telefonuma ve bilgisayarıma el koyuyorlar.ağlamayı deniyorum ağlayamıyorum. komşu kucağında bi erkek çocuğuyla bize geliyor geçmiş olsun diyo bana. sonra bissürü sepette çeşit çeşit üzüm getiriyolar önüme sarı üzüm siyah üzüm onları yiyorum. yorumlar mısınız?

X