Gelinlik Modelleri Gelinliğim hakkında yorum lütfen :)

Çok hoş canım, sade ve zarif. Genellikle kabarık modelleri tercih ederler rahat hareket edebilmek için umarım rahat hareket edebilirsin canım :KK31:

Aaaa ben çok çok beğendim :21: Şöyle ki gelinlik anlamadığım bi nedenden dolayı çok kaliteli duruyor. Dikiş ya da kumaştan olabilir. Hiç anlamam orasını ama gerçekten çok güzel. Bir de balık model herkese yakışmaz bence çok iyi taşımışsınız. Benden bu kadar :KK49: Hayırlı olsun :KK16:

çok zarif duruyor balık benim tarzım ama malum biraz kalca var giyemem o yüzden .s senın gelınlıın çok sadece ve çok hoş Allah mutlu mesut etsin inşallah

inanılmaz beğendim canım maşallah . Allah hayırlısıyla giymeyi nasip etsin çok yakışmış :)

wuhhhuuuuu :)maşallah canım gördüğüm en harika balık model gelinlik....inşallah sana huzur mutluluk getirsin..

Tek kelimeyle süppeeeeeer. Çok yakışmış.
Bi benzerini evlendiğimde ben giyindim. Gelinliğimde her baktığımda yeniden aşık oluyorum. Kızıma saklıyorum, umarım büyüdüğünde beğenir ve giyer cimcimem:KK3:

Bencedee çookk güzell gerçektenn :KK34: Aileler hep eskiye göre hareket ediyolar onlara balık model gelinlikler biraz tuhaf görünüyor anlamazlar seni haliyle :) önemli olan senin beğenmen zaten rahat ettiysen içine sindiyse gerisi önemli değil sen giyiceksin sonuçta :)

Bayıldım:KK31:
Bayıldım:KK52:
Bayıldım:KK76:
Bayıldım:KK30:
Bayıldım:KK54:
Bayıldım:KK16:
Bayıldım:KK24:
Bayıldım:KK23:

Başka da bir şey diyemiyorummmm.
:nazar:Birde Allah'ım nazarlardan korusun bizlerede nasip etsin inşallahh :KK16:

çok hoş durmuş canım sende benimde nişanlığım böyle balık modelindeydi çok zarif duruyor bence güle güüle mutlulukla giy inşallah:-))

bence çok güzel aileleri boşver sen beğendiysen giy bir defa giyiliyor sonuçta içinde kalmasın

güle güle giy yakışmış bence :nazar:
bende hafif kalçadan oturan çok az kabarık bir model düşünüyordum ama bana yakışmadı sana yakışmış
ailelere gelince de benim ailemde gelinlik kabarık olur diye baskı yaptı hep bu modellere bakarken
sanırım gelinlik deyince büyüklerimizin aklına hep kabarık şatafatlı şeyler geliyor

arkadaşlar hepinize tek tek çok teşekkür ederim. benim evde internetim olmadığından sık sık yorum yazamıyorum. tüm yorumları tek tek dikkatle inceledim şimdi :)

arkadaşlar hepinize tek tek alıntı yaparak cevap vermek istedim ama beceremedim. henüz forumda yeniyim de :) bu arada gelinlik pierre cardin. aysira gelinlikten aldım.

Hayırlı olsun canım, aynı hafta evlenioruzz :KK16: Allah içine sindirsin..
Gelinlik bence sana çok yakışmış. Özellikle dizden üstüne bayıldım . :KK31:
Ben de prense etek gelinlik sevenlerdenim çünkü hem balık etek giyecek kadar uzun boylu değilim, hem de ben onunu içinde sıkılırım ya oynamam hoplamam zıplamam gerek. Hiç normal bi gelin değilim sanırım :KK8:

Eşinin görüşleri daha mühim bence. Aileler arkadaşlar.. Herkesi aynı anda memnun edemeyiz :KK51:
Gelin kemeri diyenler olmuş. Hak veriyorum alkışlıyorum.. Bi göz at derim :KK17:

Hayırlı olsun canım, aynı hafta evlenioruzz :KK16: Allah içine sindirsin..
Gelinlik bence sana çok yakışmış. Özellikle dizden üstüne bayıldım . :KK31:
Ben de prense etek gelinlik sevenlerdenim çünkü hem balık etek giyecek kadar uzun boylu değilim, hem de ben onunu içinde sıkılırım ya oynamam hoplamam zıplamam gerek. Hiç normal bi gelin değilim sanırım :KK8:

Eşinin görüşleri daha mühim bence. Aileler arkadaşlar.. Herkesi aynı anda memnun edemeyiz :KK51:
Gelin kemeri diyenler olmuş. Hak veriyorum alkışlıyorum.. Bi göz at derim :KK17:

canım gelin kemeri hiç bakmadım bügüne kadar yani aklıma bile gelmedi... bide benim gelinliğim çok yoğun dantel nasıl durur ki hayal edemedim. balık model olduğundan tabiki çok rahat değil ama bu karar kişiye bağlı biraz da. ben de kabarık gelinlikle hiç rahat edemeyeceğimi düşündüm :) Nişanlım bayıldı gelinliğe beraber seçtik zaten o konuda içim rahat canımm.. senin düğünün nerde ve tam olarak ne zaman?

X