Gelinlik Modelleri Gelinliğim hakkında yorum lütfen :)

teşekkürler canım göze batan nokta tarlatanda kaynaklı olabilir. tarlatan değişti daha muntazam duruyo boyuda yapıldı. aslına bakarsan ben bollaşmaya biraz daha yukardan başlamalı mı diye düşünüyodum :) sen tam tersini düşünmüşsün :) ayy sen hamilemisinnn :) çok heyecanlııı nasıl gidiyor hamilelik?

:) şimdilik yeni olduğu için pek değişiklik yok. istediğinde darısı başına inş.

canım, daha yukardan başlayınca daha rahat yürürsün, ama diz civarında daha güzel duruyor bu modeller bence. ayakkabın topuklu olacaktır, bacak boyun uzun durdukça yani topukluyla daha güzel taşırsın. fiziğin oldukça güzel, zor bir model beğenmişsin ama güzel taşımıssın yine. benim dediklerimi gelinlikçide bakın, aynadaki duruşuna göre son kararını verirsin, görselliği kadar rahatlığın da önemli... içine sinen halini son olarak karar verirsin artık.

bir de fotoları yukarıdan çekmişsiniz, daha aşağıdan çekersen modelin duruşunu daha iyi görürsünüz... bu hali de çok güzel, ben detaycı olduğum için bunları fark ettim ve yazmak istedim. önemli olan senin içine sinmesi :))

modern ve şık bir gelin olacaksın. :nazar:

Eşin beğendiyse vur patlasın çal oynasın içine sinsin tatlım :KK16:
23 Mayıs Küçükyalı Gülşah düğün salonunda gelsin o tarih artıııkkk :18: Senin düğün nerdee
Taş işlemeli kemer olabilir belki. kumaş saten ya da fiyonk değil de sadece taş işlemeli bişi belki belki :KK31:
bu arada bence de vakit geçsin artık :) mayıs olsun hemen... zaman hızlı akmalı bizim için :)

:) şimdilik yeni olduğu için pek değişiklik yok. istediğinde darısı başına inş.

canım, daha yukardan başlayınca daha rahat yürürsün, ama diz civarında daha güzel duruyor bu modeller bence. ayakkabın topuklu olacaktır, bacak boyun uzun durdukça yani topukluyla daha güzel taşırsın. fiziğin oldukça güzel, zor bir model beğenmişsin ama güzel taşımıssın yine. benim dediklerimi gelinlikçide bakın, aynadaki duruşuna göre son kararını verirsin, görselliği kadar rahatlığın da önemli... içine sinen halini son olarak karar verirsin artık.

bir de fotoları yukarıdan çekmişsiniz, daha aşağıdan çekersen modelin duruşunu daha iyi görürsünüz... bu hali de çok güzel, ben detaycı olduğum için bunları fark ettim ve yazmak istedim. önemli olan senin içine sinmesi :))

modern ve şık bir gelin olacaksın. :nazar:

teşekkürler canım yorumların için :) fotoğrafı bide öyle denicem.

izmirde mi yaşicaksınız? ben mobilyalarımı izmirden alıcam. milasda yaşicas.

Eşim de muğlalı .. Ama Eşim ingilterede yaşıyor. Evlendik aslında biz :KK17: Ekimden beri evliyiz vize için. Bende düğünlerden sonra İngiltereye gidicem nasipse.. O yüzden eşyam çeyizim evim yok. HEpsi orda onun yanında :KK16:

Ailelere ne oluyor sanki onlar giyecek sanki onlar için giyeceksin bence çok hoş gelinliğin canım sen beğendiysen sorun yok bakma kimseye içine sinende karar kıl.

Eşim de muğlalı .. Ama Eşim ingilterede yaşıyor. Evlendik aslında biz :KK17: Ekimden beri evliyiz vize için. Bende düğünlerden sonra İngiltereye gidicem nasipse.. O yüzden eşyam çeyizim evim yok. HEpsi orda onun yanında :KK16:

ohh ne güzel sen hiç çeyiz olaylarıyla gerilmiceksin :) musmutlu olun inşallah :)

çook güzel olmuşsun güle güle giy. Benim gördgm kadarı ile aileler için klasik model gelinlik olmalı:) etrafımda hep böyle gördüm, o yüzden sen kafana takma nişanlın ne diyor sen nasıl hissediyorsn. Üstünde de çok hoş durmuş güzel tşımışsn. Benimde haziranda düğünüm ama daha düğün salonu bile ayarlayamadık :KK70: gleinlik hala hayal umarım yetişririrm =)

çook güzel olmuşsun güle güle giy. Benim gördgm kadarı ile aileler için klasik model gelinlik olmalı:) etrafımda hep böyle gördüm, o yüzden sen kafana takma nişanlın ne diyor sen nasıl hissediyorsn. Üstünde de çok hoş durmuş güzel tşımışsn. Benimde haziranda düğünüm ama daha düğün salonu bile ayarlayamadık :KK70: gleinlik hala hayal umarım yetişririrm =)

teşekkürler: ) neden işlere biyerlerden başlamıyosun? az kalmış senin düğününe de . sorun maddiyatsa sen araştırmalarını yap maddiyat halledilince alırsın. ama çok zaman gidiyor herşeye. şimdiden uğraşmaya başla bence..

çok yakışmış canım önemli olan senin içine sinmesi ve hoşuna gitmesi herkesi memnun etmek zor :87:

X