Gelinlik Modelleri Gelinliğim hakkında yorum lütfen :)

canımm bence de çok ama çok yakışmış ve çok güzel olmuşsun :KK16:
hem kimsecikler beğenmese bile senin beğenmen en önemlisi çünkü o gün senin günün...
bende balık modelini beğeniyorum özellikle Gamze Özçelik'in gelinliği de böyleydi ve çok hoşuma gitti ama boyum kısa olduğu için sanırım bana yakışacak bir model değil :KK43:(

canım gelin kemeri hiç bakmadım bügüne kadar yani aklıma bile gelmedi... bide benim gelinliğim çok yoğun dantel nasıl durur ki hayal edemedim. balık model olduğundan tabiki çok rahat değil ama bu karar kişiye bağlı biraz da. ben de kabarık gelinlikle hiç rahat edemeyeceğimi düşündüm :) Nişanlım bayıldı gelinliğe beraber seçtik zaten o konuda içim rahat canımm.. senin düğünün nerde ve tam olarak ne zaman?

Eşin beğendiyse vur patlasın çal oynasın içine sinsin tatlım :KK16:
23 Mayıs Küçükyalı Gülşah düğün salonunda gelsin o tarih artıııkkk :18: Senin düğün nerdee
Taş işlemeli kemer olabilir belki. kumaş saten ya da fiyonk değil de sadece taş işlemeli bişi belki belki :KK31:

Balık gelinlikler iddialı ve güzeldir. Bence sizinki çok iyi dikilmiş bir gelinlik. Göğüs kuplarını çok beğendim. Bedenin oturuşu da güzel. Üstünüze yakışmış.

Ben gelinde açık saçı sevmiyorum, güzel yüzün bütünüyle ortada olmasını seviyorum. Ama şimdiye kadar gördüğüm ve hoşuma giden tek açık saçlı bayan şu model olmuştur, saçındaki aksesuar çok yakışmış bence. Bu arada, gelinlik Steven Khalil adlı tasarımcıya ait:

409737_10151107906040362_1426396724_n.jpg

482014_10151106474615362_1394741489_n.jpg

559249_10151148085680362_161428043_n.jpg

603675_10151268897960362_1360386978_n.jpg

ben de bayıldım bu geline. açık saç ve sade ve zarif :)
bende çok hafif bir dalga düşünüyorum...yüzün bütünüyle ortada kalması mevzusuna gelince, yüzü güzelse gelinin haklısın ama ben yüzümü çok beğenmiyorum :))

çookk güzell..maşallah yakışmış
aysiranın hangi magazasından aldın canım? bende aynı kumaşla bıraz daha kabarık olarak yaptırabılırım..dıkımı de guzel gorunuyor..

canımm bence de çok ama çok yakışmış ve çok güzel olmuşsun :KK16:
hem kimsecikler beğenmese bile senin beğenmen en önemlisi çünkü o gün senin günün...
bende balık modelini beğeniyorum özellikle Gamze Özçelik'in gelinliği de böyleydi ve çok hoşuma gitti ama boyum kısa olduğu için sanırım bana yakışacak bir model değil :KK43:(

ben her tarz gelinliği denedim gezerken. bence yakışmaz diye düşünme dene. yakışmazsa da yakışmaz. en kabarık gelinlikler, a modeller balık, yarım balık hepsini dene derim ben.

çookk güzell..maşallah yakışmış
aysiranın hangi magazasından aldın canım? bende aynı kumaşla bıraz daha kabarık olarak yaptırabılırım..dıkımı de guzel gorunuyor..

aysira fatih mağazasından aldım. en fazla model orda var. kumaş seçerken de dantel motiflerinin arasındaki tülün düz tül olmamasına dikkat et . dümdüz tül olursa motiflerin arası çok boş duruyor. diktirmeye cesaret edemedim ben.

aysira fatih mağazasından aldım. en fazla model orda var. kumaş seçerken de dantel motiflerinin arasındaki tülün düz tül olmamasına dikkat et . dümdüz tül olursa motiflerin arası çok boş duruyor. diktirmeye cesaret edemedim ben.

bak demek istediğim böyle. ben diktirmeye de kalkıştım önce ama sonra vazgeçtim çünkü dantel kumaşların motiflerinin arası çok açıktı hep yoğun dantel bulamadım bide cesaret edenmedim işte :)

Eklentiler

• $dantel.jpg
    $dantel.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 59

gelinlik güzel, size de yakışmış. ancak alt kısmında bir sorun var gibi sanki. ya o halkalı kısım biraz büyük olmuş ya da biraz daha aşağıdan bollaşması gerekiyor gibi geldi bana(biraz yukarıdan bollaşmaya başlamış). tam anlayamadım. bir daha modaevine gittiğinizde bunları da bir deneyerek bakın bence, daha güzel duracak mı?
bu hali de güzel ama göze batan nokta giderilirse daha da güzel olacaktır.

şimdiden mutluluklar dilerim.

Eşin beğendiyse vur patlasın çal oynasın içine sinsin tatlım :KK16:
23 Mayıs Küçükyalı Gülşah düğün salonunda gelsin o tarih artıııkkk :18: Senin düğün nerdee
Taş işlemeli kemer olabilir belki. kumaş saten ya da fiyonk değil de sadece taş işlemeli bişi belki belki :KK31:

25 mayıs Milas. 18 mayıs adana :))

az önce belirttiğim konu, görselliği güzelleştirir ama yürümenizi zorlaştırabilir. o yüzden böyle yapmış olabilirler...

gelinlik güzel, size de yakışmış. ancak alt kısmında bir sorun var gibi sanki. ya o halkalı kısım biraz büyük olmuş ya da biraz daha aşağıdan bollaşması gerekiyor gibi geldi bana(biraz yukarıdan bollaşmaya başlamış). tam anlayamadım. bir daha modaevine gittiğinizde bunları da bir deneyerek bakın bence, daha güzel duracak mı?
bu hali de güzel ama göze batan nokta giderilirse daha da güzel olacaktır.

şimdiden mutluluklar dilerim.

teşekkürler canım göze batan nokta tarlatanda kaynaklı olabilir. tarlatan değişti daha muntazam duruyo boyuda yapıldı. aslına bakarsan ben bollaşmaya biraz daha yukardan başlamalı mı diye düşünüyodum :) sen tam tersini düşünmüşsün :) ayy sen hamilemisinnn :) çok heyecanlııı nasıl gidiyor hamilelik?

bak demek istediğim böyle. ben diktirmeye de kalkıştım önce ama sonra vazgeçtim çünkü dantel kumaşların motiflerinin arası çok açıktı hep yoğun dantel bulamadım bide cesaret edenmedim işte :)

tamam canım dıkkate alacagım dedıklerını bende cumartesı gıdıp
model begenıyım artık
zor begenıyorum ya galıba fazla mukemmelletcıyım :KK43:
kaça mal oldu gelınlıgın canım?

Begendim fizigine de yakismis
Aeler daha belden itibaren kabarik istemistir kesin :)
RBbim gulr gule giymek nasbetsin

X