Gelsin bebişler mutlu hamişler-2

Kizlar hepinize tunaydinlar hepinizi kocaman opuyorum:KK54::KK54:
Nedracim sen gonderdinmi yazarsin cnm minik kizini opuyorum

İyi aks kizlar bugün kizima ultrason baktirdik kalça için allahtan sorun yok..ama böbreklerde tas cikti çok canim SİKKİN ..

İyi aks kizlar bugün kizima ultrason baktirdik kalça için allahtan sorun yok..ama böbreklerde tas cikti çok canim SİKKİN ..

Cnm cok gecmis olsun ya uzuldum tedavisi nasil olacak cnm inss bi cirpida gecsin bizleride haberdar et cnm durumdan inss sorunsuz atlatacaksiniz ben inaniyorum
:nazar::nazar:masallah cnm simdi baktik oglumla oglum bayildi minigine anne cok tatli diyor ve benim icin bi kere opsun diyor tabiki teyzesi icinde cok tatli bir kizin var allah bagislasin cnm ortulu haline bayildim cnm ayrica seni de gormus oldum cnm gordugume cok sevindim cnm allah mutlulugunuzu daim etsin inss

TSK ederim canim inşallah en kisa zamanda iyileşir ....bisey değil canim arada yine gönderirdim foto....hem senin için hem oğlusun için optummmm teyzesiiii...

TSK ederim canim inşallah en kisa zamanda iyileşir ....bisey değil canim arada yine gönderirdim foto....hem senin için hem oğlusun için optummmm teyzesiiii...

İnss cnm allah yadimciniz olsun tez zamanda iyilessin cok sevinirim cnm gonderirsen ayyy:nazar::nazar::nazar:masallah cnm minigine miss missss:KK54::KK54:

hepinize merhaba kızlar inşallah hepiniz iyisinizdir buralara uğrayamaz oldum artık oğluşuma anca vakit ayırıyorum kızlar bizi soracak olursanız biz iyiyiz teyzeleri büyüyoruz 4 ayımız bitti akıllı uslu bi oğlum var maşallah darısı tüm isteyenlere olsun mutluluk artık benim evimde:))

bu arada konu degişmiş hayırdır...

merhaba beren maşallah canım....mutluluğunuz daim olsun inşallah...canım bu başlıktan devam ediyoruz özlemle bi konuşmamızda sohbetin içinde facebook geçiyormuş...facebook a yönlendirme yapılıyormuş ....o yüzden topiği kapattılar...

iyi haftasonları kızlar...özlem ve yeteerden ses seda yok neden acaba...

Mrb arkadaslar bi suredir rahatsizlandim ondan yoktum hepinize sevgiler
Berencim masallah oglusuna allah daim etsin mutlulugunuzu inss arada ugra cnm
Nedracim iyi haftalar cnm nasilsin tatli kizin nasil oldu cnm
Kiz suer nerelerdesin sen nerelere kayboldun yine merak ettik seni cnm
Yetercim diger topige yazmissin hastalanmissin cook gecmis olsun cnm inss hemencecik atlatirsin cnm
Encan sende bayadir yoksun arada ugra cnm i ss hersey yolundadir senin icin
Kendinize iyi bakin kizlar:KK54::KK54:

Selam arkadaşlar
Kusura bakmayin bu ara gelen giden cok oldu yogundum giremedim.
Nese cnm cok geçmiş olsun noldu belinmi yine yoksa. Aman dikkat et cnm . Nese sen lakaroskopiyi kaca yaptirmistin cnm. Burda 3000 lira gibi fiyat verdiler cok sasirdim. Tüp bebek dr görüştüm lakaroskopiye gerek yok diyo. Hiçbişey anlamadim. Bben yaptırmak istiyorum ama o kadar parayi simdi ona veremem. Nerdeyse bir tüp bebek parasi.

Nedra sen napiyosun cnm gulce hnm nasil. Facede ayari yaptim cnm ekleyebilirsin

Selam arkadaşlar
Kusura bakmayin bu ara gelen giden cok oldu yogundum giremedim.
Nese cnm cok geçmiş olsun noldu belinmi yine yoksa. Aman dikkat et cnm . Nese sen lakaroskopiyi kaca yaptirmistin cnm. Burda 3000 lira gibi fiyat verdiler cok sasirdim. Tüp bebek dr görüştüm lakaroskopiye gerek yok diyo. Hiçbişey anlamadim. Bben yaptırmak istiyorum ama o kadar parayi simdi ona veremem. Nerdeyse bir tüp bebek parasi.

Nedra sen napiyosun cnm gulce hnm nasil. Facede ayari yaptim cnm ekleyebilirsin
Cnm ne kusuru sadece ozledigimizden ve seni merak ettigimizden bu kiz nerde dedik biz gecen sene haziranda yaptirmistik cnm adana bsk te 950 lira civariydi cnm biraz cok istemisler gercekten ozel hastane mi bu cnm universite hastaneleri daha uygun cnm bide senin tek tup tikalimiydi yoksa benmi yanlis hatirliyorum eger oyleyse bence laporoskopi yaptir cnm cunku benim ilk tupbebegimin tutmamasi sirf bu yuzdendi tikali tupten akan sivinin rahme akmasiydi cnm oyuzden bi arastir derim ben
Cnm evde gorunmez kaza denilen ufak bi kaza gecirdim ondan biraz belimi incittim ama simdi cok sukur iyiyim cnm dinleniyorum

Cnm ne kusuru sadece ozledigimizden ve seni merak ettigimizden bu kiz nerde dedik biz gecen sene haziranda yaptirmistik cnm adana bsk te 950 lira civariydi cnm biraz cok istemisler gercekten ozel hastane mi bu cnm universite hastaneleri daha uygun cnm bide senin tek tup tikalimiydi yoksa benmi yanlis hatirliyorum eger oyleyse bence laporoskopi yaptir cnm cunku benim ilk tupbebegimin tutmamasi sirf bu yuzdendi tikali tupten akan sivinin rahme akmasiydi cnm oyuzden bi arastir derim ben
Cnm evde gorunmez kaza denilen ufak bi kaza gecirdim ondan biraz belimi incittim ama simdi cok sukur iyiyim cnm dinleniyorum

Geçmiş olsun cnm iyi olmana sevindim. Arkadaşım devlet hastanesinden dr ayarladı yarın ona gidicem bakalım ne diycek. Tüp doktorum laparoskopiye gerek yok diyo bende anlamıyorum sonuçta bir tanesi tıkalı. Ama ben yinede yaptırıcam. Buldugum dr devlet hastanesinde ücret veriliyomu orayada nese. Biran önce olup kurtulmak istiyorum
Öpüyorum cnmmmmmm sakın düşüyüm müşüyüm deme:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:. Kendine dikkat ettttttt

Geçmiş olsun cnm iyi olmana sevindim. Arkadaşım devlet hastanesinden dr ayarladı yarın ona gidicem bakalım ne diycek. Tüp doktorum laparoskopiye gerek yok diyo bende anlamıyorum sonuçta bir tanesi tıkalı. Ama ben yinede yaptırıcam. Buldugum dr devlet hastanesinde ücret veriliyomu orayada nese. Biran önce olup kurtulmak istiyorum
Öpüyorum cnmmmmmm sakın düşüyüm müşüyüm deme:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:. Kendine dikkat ettttttt

Mrb cnm tunaydinlar onu tam bilmiyorum ama versen bile cuzi bir miktardir bence cnm bu tup tikanikligi hic iyi olmuyor cunku icindeki sivi rahme akip tutunmayi engelleye biliyor cnm bencede yaptir cnm en azindan kafanda soru isareti olmaz kiz valla nasil becerdiysem oldu bikere bundan sonra olmaz inss bende seni opuyorum cnm allah isini rast getirsin cnm benim

mrb kızlar....

neşe77 canım çok geçmiş olsun...beline dikkat et...ağır kaldırmamaya bak canım....
özlemim iyi olmana sevindim....bazen tüp bebek doktorlarını anlamakta bende zorlanıyorum ...sen laparaoskopi istiyorsun yap işte...hiç olmazsa içi rahat eder hastanın...sen tekrar deneyeceksin olmayacak sonra da gel sana laparoskopi yapalım diyecekler...

yeteerim canım her nerede yaşıyr ve yaşatılıyorsan sana da çoooooooooooook geçmiş olsun....bu kış hastalık senin yakanı bırakmadı gitti vala....

bizleri sorarsanız kızlar....iyiyiz çok şükür 5. ayımıza girdik....büyüyoruz....kızlar çevremde artık yavaş yavaş yemek suları püreler ver diyorlar ....şimdi günde 3 kez mama taze yoğurt ve bir yumurta veriyorum...ayrıca elma suyu havuç suyu veriyorum...kilo ve boy dengemiz normal...

X