Genital bölge temizliği :(

sorumvarbenim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
24
12
28
Merhaba hanımlar. Benim derdim genital bölgemin temizliği :KK43:
Daha önce bir çok yöntem denedim ergenlik dönemimde annem kreme alıştırmıştı beni ama çok kötü bir şey gerçekten krem kokusu bıraktığı his aşırı kötü gerçekten. Sonra biraz daha büyüyünce tabi jiletle aldım bir süre birkaç kere ağda girişimim oldu ama cildim hassas yapamadım. Şimdi nişanlıyım çok yakın bir tarihte de nikahım var.
Özellikle evlilikte jiletin sorun olabileceğini düşündüm eşim açısından hemde çok sık çıkıcak baş etmem daha zor olacak. Birde jilet kuruluk yapıyor :KK43: Neyse ben sir denedim üst bölgemi alabiliyorum üst bölgemi aşağıya doğru bayağı aldım ama o yumuşak kısma gelince işte alamadım bir türlü bende bıraktım bir sonraki tüy çıkışımda üst bölgemde ki tüyler ağda dolayısıyla o kadar seyrelmiş ki çok hoşuma gitti jilete göre çok çok iyi geldi alt kısmı da yapmak istedim ama tüylerim uzamıştı cesaret edemedim alt kısmı yine jiletle aldım şimdi biraz uzamasını bekleyip alt kısmı fa jiletle almayı deneyeceğim. Ama nasıl yapsam canım çok yanıcak gibi hissediyorum yada siri sürüyorum bandı yapıştırıyorum iyice gerdirmeye çalışıyorum elimden geldiğince ama gelmiyor tüyler o zaman biraz uzundu uzunluğuda acıyı ve tüyün gelmesini etkiler dimi? Çok az çıktığında hemen almaya çalışayım mı? Birde şu emla çok pahalı hiç kullanmadım ama bir tüpü ne kadar süre gidiyor almamı tavsiye eder misiniz yoksa çabuk mu bitiyor?

Merhaba hanımlar. Benim derdim genital bölgemin temizliği :KK43:
Daha önce bir çok yöntem denedim ergenlik dönemimde annem kreme alıştırmıştı beni ama çok kötü bir şey gerçekten krem kokusu bıraktığı his aşırı kötü gerçekten. Sonra biraz daha büyüyünce tabi jiletle aldım bir süre birkaç kere ağda girişimim oldu ama cildim hassas yapamadım. Şimdi nişanlıyım çok yakın bir tarihte de nikahım var.
Özellikle evlilikte jiletin sorun olabileceğini düşündüm eşim açısından hemde çok sık çıkıcak baş etmem daha zor olacak. Birde jilet kuruluk yapıyor :KK43: Neyse ben sir denedim üst bölgemi alabiliyorum üst bölgemi aşağıya doğru bayağı aldım ama o yumuşak kısma gelince işte alamadım bir türlü bende bıraktım bir sonraki tüy çıkışımda üst bölgemde ki tüyler ağda dolayısıyla o kadar seyrelmiş ki çok hoşuma gitti jilete göre çok çok iyi geldi alt kısmı da yapmak istedim ama tüylerim uzamıştı cesaret edemedim alt kısmı yine jiletle aldım şimdi biraz uzamasını bekleyip alt kısmı fa jiletle almayı deneyeceğim. Ama nasıl yapsam canım çok yanıcak gibi hissediyorum yada siri sürüyorum bandı yapıştırıyorum iyice gerdirmeye çalışıyorum elimden geldiğince ama gelmiyor tüyler o zaman biraz uzundu uzunluğuda acıyı ve tüyün gelmesini etkiler dimi? Çok az çıktığında hemen almaya çalışayım mı? Birde şu emla çok pahalı hiç kullanmadım ama bir tüpü ne kadar süre gidiyor almamı tavsiye eder misiniz yoksa çabuk mu bitiyor?
Ben yeni yeni eldivenle almayı deniyorum ağdadan rahat geliyor bana. Hem de jiletten geçiyorum. Kolaylığına ve az acıyışına şaşırdım ilk seferde tamamını alamadım reglim yakındı biraz hassastım çünkü. regl sonrası tekrar deneyeceğim. Daha tecrübeli biri varsa bu konuda ikimiz de bilgileniriz

ağda da ayrı sıkıntı oluyor, bi iki hafta pürüzsüz geziyosunuz sonra kıllar çıkmaya başlıyor ağdayla almak istesen alınmıyor, uzaması için beklemek gerekiyor o süre boyunca kıllı şekilde gezmek gerekiyor. İmkan varsa lazer yoksa jilet diyorum
Aslında jilet banada kolay geliyor duş alırken hemen hallediyorum 2 günde bir temizde oluyor. Ama evliyken sorun olur mu bilemedim ya :KK43:

Eldivenle ağdayla alanları ayakta alkışlıyorum tebrikler jilet ve tüy dökücü tercihim sık sık temizlemek zorunda kalıyorum ama zor gelmiyor ağda mı aman aman bi kez yaptım amaninnn :KK17:

Aslında jilet banada kolay geliyor duş alırken hemen hallediyorum 2 günde bir temizde oluyor. Ama evliyken sorun olur mu bilemedim ya :KK43:
olmaz, sadece vajinada kararma oluyor ama onada bakım yapabilirsin. Ağda da olsa eldivende olsa almak için uzaması için 2 haftaya yakın tüyle gezmen gerekecek o daha sıkıntı. ağda pürüzsüzlüğü tabiki başka ama lazer imkanı yoksa jiletle her zaman temiz olursun

olmaz, sadece vajinada kararma oluyor ama onada bakım yapabilirsin. Ağda da olsa eldivende olsa almak için uzaması için 2 haftaya yakın tüyle gezmen gerekecek o daha sıkıntı. ağda pürüzsüzlüğü tabiki başka ama lazer imkanı yoksa jiletle her zaman temiz olursun
Hım kararmaya nasıl çözüm bulabiliriz peki bende de çok değil ama biraz var

ben ayda bir kuaföre ağda yaptırıyorum orama. Bir ara jilet yaptım ama bin pişman oldum. Sertleşti ve çoğaldı. Kuaförde ağdaya bir alıştım artık acımıyor bile :) Utangaçlık da belli yerden sonra gidiyor.

Ağda ya da eldiven.
Çok uzamasını beklemeden kıSayken alırsanız daha az acır.
Zamanla seyreklestikce işiniz kolaylaşır.
Pes etmeyin 20 günde bir gibi bundan şaşmayın.

Lazer epilasyon candır. Tek seansı 150 falandır muhtemelen ama dört beş ay bir tüy bile göremeyeceğin için aldığın eldiven ağda fiyatıyla aynıya denk gelir. Bir de neden kısır yapsın. Hamile arkadaşım doktorunun izniyle genitsl bölgesine lazer yaptırdı doğuma dek.

Ağda ya da eldiven.
Çok uzamasını beklemeden kıSayken alırsanız daha az acır.
Zamanla seyreklestikce işiniz kolaylaşır.
Pes etmeyin 20 günde bir gibi bundan şaşmayın.
Evet pes etmeyi pek düşünmüyorum çünkü seyrekleşmesi be tüylerin yumuşaması çok iyi bir şey jilette aşırı sert oluyor biraz uzun olduğundan şuan cesaret edemedim almaya çok acıtırım kendimi diye çok az uzasın hemen tekrar denemeyi düşünüyorum

X