genital bölgedeki tüyleri almak için tavsiyeleriniz nelerdir?

genital bölgedeki tüylenme için ne kullanıyorsunuz

• jilet kullanıyorum..

OY: 217 44,7%
  • agda kullanıyorum..

OY: 189 38,9%
  • epilasyon yaptırıyorum..

OY: 43 8,8%
  • hiçbirini kullanmıyorum..

OY: 37 7,6%

• Ankete Katılan
    486
Banyodan çıktıktan sonra cilt yumuşadığı için acı azalıyor.15 günde bir banyodan sonra epilasyon aletiyle...Hem azaltıyor hemde geç çıkıyor...

kızlar ben de 6 yıldır filan eldivenle temizliyorum gayet memnunum benim tüylerim hem çok hem de kalındı ama şimdi genital bölgem çok iyi durumda. adet bittikten sonra alıyorum bir adet dönemi atlatıp ikinci adettenten sonra ancak alınacak kadar çıkmış oluyor yani anlayacağınız 2 ay kadar rahatım tavsiye ederim bu arada yazın tatile giderken almaya vaktim olmadı bir kereden bir şey olmaz dedim jiletle yaptım hemen sertleşti alırken zorlandım ama sonra yine eskisi gibi yumuşak ve seyrek çıktı şimdi benim üst kısımda özellikle ara ara çıkmayan yerler var size şöyle örnek vereyim üst kısımda 3 _ 4 yerde saç kıran olmuş gibi sanki. benim gibi ağda yapma özürlü olanlara çok iyi bir yöntem tavsiye ederim

kızlar ben de 6 yıldır filan eldivenle temizliyorum gayet memnunum benim tüylerim hem çok hem de kalındı ama şimdi genital bölgem çok iyi durumda. adet bittikten sonra alıyorum bir adet dönemi atlatıp ikinci adettenten sonra ancak alınacak kadar çıkmış oluyor yani anlayacağınız 2 ay kadar rahatım tavsiye ederim bu arada yazın tatile giderken almaya vaktim olmadı bir kereden bir şey olmaz dedim jiletle yaptım hemen sertleşti alırken zorlandım ama sonra yine eskisi gibi yumuşak ve seyrek çıktı şimdi benim üst kısımda özellikle ara ara çıkmayan yerler var size şöyle örnek vereyim üst kısımda 3 _ 4 yerde saç kıran olmuş gibi sanki. benim gibi ağda yapma özürlü olanlara çok iyi bir yöntem tavsiye ederim

Çok iyi ya ben de eldivenle bazen de sirle alıyorum canım ama haftasına çıkmaya başlıyor. Bir türlü azalma olmadı. Dediğin gibi yumuşak çıkıyor, hatta zayıf kıl kökleri ama uzun süre rahat gezemiyorum hiç.:sinifsinif:

eldiven nasıl eldivenn :S alırken ne eldivenı diosunuz markette var mıdır :S

eldivenle kaç saat uğraşıyosunuz kızlar yaa .ağda çok acıtıyo eldiven çok vakit alır.jilet de kalınlaştırıyo offffff yokmu hem kolay hem kullanışlı işe yarar bi çözüm :1no2:

ben bacaklarim icin ve koltuk alti icin epilatör kullaniyorum, diger yerlere ise agda, epilatör bende cok kil dönmesi yapiyor kullanamiyorum fazla :KK43:

bende şu soyulan ağdayı merak ettim acaba markasını yazabilirmisin kullanan arkadaşım

Bende kuaföre gidiyorum tüm vücut ağdaya giriyorum benm tüylerimde kalın ama ilk başlarda acı çekiyorum sonra uyuşuyor zaten memnunum yani aslında yaktırmayı düşünüyorum ama 1000 liraymış evlenmeme yakın yaktıracağım.

bende sonunda ağda yaptıranlara dahil oldum şükürler olsun :) tertemiz geziyorum.. ama kendim beceremedim kuaföre cufcuflandım.. :)

aRkadasLar ya
bn de lapidenle alıyorum ama bu kremler daha da çoğaltıyor ve kökleri besLiyor ama
başka nelerle
alabilirim hiçbi bilGim yok
mümkünse şöyLe 1 ay kadar çıkmasın istiyorumacaba
ne önerirsiniz bana?

Bende epilatörle alıyorum. Başlarda acıyordu ama artık çok seyrek ve cılız. Acımıyo alırken ve çabucak bitiyo. En rahatı da çok kısa olanları dahi temizliyo. Bende pürüzsüz geziyom. Kocişte keyfini sürüyo:))))))

kızlar ben de dün gittigiyordan konserve agda takımı bide tablet ağda siparişi verdim ilk kez deniyecem ıkısını de,tablet agdayı hassas bolgeler ıcın onerıyorlar denedıkten sonra nasıl oldugunu yazarımn,bu zamana kadar ne yazık jılet ve benzerı urunlerle aldım kokten alamadım yani:KK43:

evde kartuş ısıtıcı alıp kendin sir ağda yapabilirsin çok ta uygun kartuşun tanesi 1.5 tl hemde çok kolay tabi ağda bandıda alman gerekir

kızlar bende üst kısmı ağda ile alıyorum...diğer kısımlarını ise lastik eldivenlere azcuukkk ağda ya dokunduruom o şekilde alıyorum çok rahat oluyorrrr:hulya:

ben hani bu doktor eldivenleri varya onu kullanıorum tek tek alıorum :KK70: valla hiç acımıo deneyin derim süper bişey hiç acıyı hissetmiorum bana dua edersiniz deneyin

bu doktor eldiveni dediğiniz şeffaf plastik eldivenler mi boshayallersmile valla her seyi denemeye razıyım yeter ki acı cekmiim :Saruboceq:

bende eldiveni tercih ediyorum. diğerlerinden daha az acıyor kesinlikle. evet beyaz eldivenler eczaneden doktor eldiveni diyerek alabilirsin.

X